шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни41Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити фен Gemei GM-4831 за ціною від 870 грн.
Фото 5

Характеристики та опис Gemei GM-4831

Температурні режими: 3; Режими потужності: 3; Потужність (Вт): 2200; Тип пристрою: фен-мультистайлер
Колір
Тип пристрою
фен-мультистайлер
Потужність
2200 Вт
Регулятор потужності / температури
сумісна
Режими потужності
3
Температурні режими
3
Насадки і комплектація
концентратор
насадка-гребінь
щітка 3 шт
кругла щітка / 2 шт. /
плоска щітка
пряма плойка
Петля для підвішування
Поворот шнура на 360°
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 870  до 2 600 грн.
Мультистайлер Gemei GM-4831 7 в 1: Фен, браш, набір для укладки, 2200 Вт Рожевий
Rozetka.ua (Київ)
1 530 грн.
← купити
Щипці фен для волосся мультистайлер GEMEI GM-4831 7в1, класичний фен для волосся, потужний фен для волосся
Rozetka.ua (Київ)
959 грн.
← купити
Фен электрична щітка стайлер для сушки та укладання волосся з насадками 7 в 1 Gemei GM 4831
Rozetka.ua (Київ)
904 грн.
← купити
Фен электрична щітка стайлер для сушки та укладання волосся з насадками 7 в 1 Gemei GM 4831
Rozetka.ua (Київ)
979 грн.
← купити
Щипці фен для волосся мультистайлер GEMEI GM-4831 7в1, класичний фен для волосся, потужний фен для волосся
Rozetka.ua (Київ)
907 грн.
← купити
Повітряний мульти стайлер для укладання волосся фен брашинг Gemei GM-4831S Original 7 в 1
Rozetka.ua (Київ)
1 149 грн.
← купити
Стайлер фен для волосся 7 в 1 2200Вт Gemei GM-4831
Rozetka.ua (Київ)
2 600 грн.
← купити
Професійний компактний фен GEMEI GM-4831, Фен для дому та салону, Фен дорожній, Стайлер PQ-465 для завивки
Rozetka.ua (Київ)
870 грн.
← купити
Мультистайлер 7в1 Gemei GM-4831 2200 Bт бежевий
Rozetka.ua (Київ)
1 314 грн.
← купити
Щипцы фен для волос мультистайлер GEMEI GM-4831 7в1, классический фен для волос, мощный фен для волос
Rozetka.ua (Київ)
1 109 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Gemei GM-4831, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: фен Gemei GM-4831. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на фен Gemei GM-4831 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія