шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ноутбук Gigabyte GAMING A18 3VH [3VHK3EEC94SD]

Конфігурації і ціни 483Відгуки  Обговорення  Корисне4Аксесуари
Купити ноутбук Gigabyte GAMING A18 3VH (3VHK3EEC94SD) за ціною від 56633 грн.
Фото 10

Серия Gigabyte GAMING A18 3VH

Модифікації Gigabyte GAMING A18 3VH 6
Где купить? [3VHK3EEC94SD]
Характеристики [3VHK3EEC94SD]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
18 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
матове
Роздільна здатність дисплея
2560x1600 (16:10)
Серія
Ryzen 7
Тактова частота
3.8 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
16 ГБ
Ємність накопичувача
1 ТБ
Безпека
3D сканер обличчя
Передвстановлена ОС
DOS
Матеріал корпуса
матовий пластик
Габарити (ШхГхТ)
404x293x25 мм
Вага
2.8 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  62500 грн.    до  95000 грн.

від 56 633  до 122 499 грн.
GIGABYTE GAMING A18 3VH (3VHK3EEC94SD)
iTMag.ua (Київ)
61 899 грн.
← купити
GIGABYTE GAMING A18 3VH (3VHK3EEC94SD)
Noteboochek.com.ua (Київ)
← купити
Gigabyte Ноутбук Gigabyte GAMING A18 3VH (3VHK3EEC94SD) Black
MTA.ua (Київ)
65 899 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A18 (3VHK3EEC94SD) EU
Zhuk.ua (Київ)
63 804 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A18 3VH (3VHK3EEC94SD) GAMING A18 3VH (3VHK3EEC94SD)
Denika.ua (Харків)
57 220 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte Gaming A18 Ryzen 7 260/16GB/1TB RTX5060 165Hz (3VHK3EEC94SD) 3VHK3EEC94SD
Openshop.ua (Київ)
56 633 грн.
← купити
GIGABYTE GAMING A18 3VH (3VHK3EEC94SD) 3VHK3EEC94SD
Luckylink.kiev.ua (Київ)
62 583 грн.
← купити
GIGABYTE GAMING A18 3VH (3VHK3EEC94SD) 3VHK3EEC94SD
Geekabyte.com.ua (Київ)
61 999 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A18 Ryzen 7 260/32GB/1TB/Win11X RTX5060 165Hz (3VHK3EEC94SD)
Technoshark.com.ua (Луцьк)
78 321 грн.
← купити
Gigabyte GAMING A18 Ryzen 7 260/16 ГБ/1 ТБ RTX5060 165 Гц 3VHK3EEC94SD
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
57 147 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Gigabyte 3VHK3EEC94SD, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Gigabyte GAMING A18 3VH (3VHK3EEC94SD). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Gigabyte GAMING A18 3VH (3VHK3EEC94SD) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія