шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ноутбук Gigabyte GAMING A18 3VH [3VHK3EEF93SD]

Конфігурації і ціни 489Відгуки  Обговорення  Корисне4Аксесуари
Купити ноутбук Gigabyte GAMING A18 3VH (3VHK3EEF93SD) за ціною від 55950 грн.
Фото 10

Серия Gigabyte GAMING A18 3VH

Модифікації Gigabyte GAMING A18 3VH 6
Где купить? [3VHK3EEF93SD]
Характеристики [3VHK3EEF93SD]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
18 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
матове
Роздільна здатність дисплея
2560x1600 (16:10)
Серія
Ryzen 7
Тактова частота
3.8 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
16 ГБ
Ємність накопичувача
512 ГБ
Безпека
3D сканер обличчя
Передвстановлена ОС
DOS
Матеріал корпуса
матовий пластик
Габарити (ШхГхТ)
404x293x25 мм
Вага
2.8 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  65000 грн.    до  95000 грн.

від 55 950  до 131 999 грн.
GIGABYTE GAMING A18 3VH (3VHK3EEF93SD)
iTMag.ua (Київ)
57 899 грн.
← купити
GIGABYTE GAMING A18 3VH (3VHK3EEF93SD)
Noteboochek.com.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Gigabyte Gaming A18 3VH (3VHK3EEF93SD) Custom 16GB/1TB EU
Zhuk.ua (Київ)
61 142 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A18 Ryzen 7 260/32GB/1TB+1TB RTX5060 165Hz 3VHK3EEF93SD
Shoplaptop.com.ua (Мостиська)
78 800 грн.
← купити
GIGABYTE GAMING A18 3VH (3VHK3EEF93SD) 3VHK3EEF93SD
Luckylink.kiev.ua (Київ)
55 950 грн.
← купити
GIGABYTE GAMING A18 3VH (3VHK3EEF93SD) 3VHK3EEF93SD
Geekabyte.com.ua (Київ)
58 999 грн.
← купити
Ноутбук GIGABYTE GAMING A18 3VH (3VHK3EEF93SD) Custom 16GB/1TB
Tv-mir.com.ua (Київ)
58 041 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A18 18" WUXGA 165Hz / AMD Ryzen 7 260 / 16GB DDR5 / 2 ТB SSD / RTX 5060 8GB / Windows 11 Home (3VHK3
Rozetka.ua (Київ)
73 499 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A18 Ryzen 7 260/16GB/512 RTX5060 165Hz 3VHK3EEF93SD
Shoplaptop.com.ua (Мостиська)
58 800 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A18 18" WUXGA 165Hz / AMD Ryzen 7 260 / 32 GB DDR5 / 512GB SSD / RTX 5060 8GB / Windows 11 Home (3VH
Rozetka.ua (Київ)
76 499 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Gigabyte 3VHK3EEF93SD, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Gigabyte GAMING A18 3VH (3VHK3EEF93SD). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Gigabyte GAMING A18 3VH (3VHK3EEF93SD) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія