шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ноутбук Gigabyte GAMING A16 5VH [5VHP3EE893SH]

Конфігурації і ціни 81Відгуки  Обговорення  Корисне3Аксесуари
Купити ноутбук Gigabyte GAMING A16 5VH (5VHP3EE893SH) за ціною від 52124 грн.
Фото 10

Серия Gigabyte GAMING A16 5VH

Модифікації Gigabyte GAMING A16 5VH 2
Где купить? [5VHP3EE893SH]
Характеристики [5VHP3EE893SH]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
16 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
матове
Роздільна здатність дисплея
1920x1200 (16:10)
Серія
Ryzen 7
Тактова частота
3.2 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
16 ГБ
Ємність накопичувача
512 ГБ
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Матеріал корпуса
матовий пластик
Габарити (ШхГхТ)
358x263x23 мм
Вага
2.2 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  55000 грн.    до  75000 грн.
Lenovo LOQ 15AHP10
83JGCTO1WW
від 54 808 грн.
Gigabyte AERO X16 1VH
1VH93UAC94AH
від 63 999 грн.
Gigabyte AERO X16 1VH
1VH93EEC94AH
від 56 633 грн.
Gigabyte AERO X16 1VH
1VH93USC94AH
Gigabyte AERO X16 1VH
1VH93CZC94AH
Gigabyte AERO X16 1TH
1TH93USC94AH
від 59 399 грн.
Lenovo LOQ 15AHP10
83JG003FPB
від 50 964 грн.
Acer Nitro V 16 ANV1...
ANV16-61-R8U E
від 60 499 грн.
Gigabyte AERO X16 1WH
1WH93USC94AH
від 63 981 грн.
ANV16-61-R9M V
від 59 999 грн.
Gigabyte AERO X16 1TH
1TH93UAC94AH
від 62 699 грн.
Acer Nitro V 16S AI ...
ANV16S-41-R2 AJ
від 70 999 грн.
Gigabyte AERO X16 1TH
1TH93EE894AH
від 50 399 грн.
Lenovo LOQ 15AHP10
83JGCTO1WW-0 1
від 54 501 грн.
Gigabyte AERO X16 1TH
1TH93EEC94DH
від 60 799 грн.
Lenovo LOQ 15AHP10
83JG007PUS
від 50 616 грн.
HP Victus 16-s0000
16-S0097NR
від 57 999 грн.
Acer Nitro 5 AN515-45
AN515-45-R1M W
Gigabyte AERO X16 1VH
1VH93USC64AH
від 72 999 грн.
Gigabyte AERO X16 1VH
1VH93EEC94DH
від 57 147 грн.
Lenovo LOQ 15AHP10
83JG003EPB
від 55 300 грн.
Lenovo LOQ 15AHP10
83JG000FUS
від 52 392 грн.
Gigabyte AERO X16 1TH
1TH93EEC94AH
від 55 999 грн.
Gigabyte GAMING A16 ...
5THP3EE893SD
від 44 235 грн.
MSI Katana A15 AI B8VG
B8VG-423US
від 64 999 грн.
HP Victus 15-fb3000
A8RS8AV
від 63 427 грн.
MSI Cyborg A15 AI B2...
B2HWFKG-006U S
від 61 099 грн.
Lenovo LOQ 15AHP9
83DX00AVUS
від 62 101 грн.
Lenovo LOQ 15ARP9
83JC019CUS
HP Victus 15-fb2000
15-fb2713nw
від 54 529 грн.

від 52 124  до 89 002 грн.
Ноутбук Gigabyte Gaming A16 Ryzen 7 170/16GB/512/Win11 RTX5060 165Hz (5VHP3EE893SH) 5VHP3EE893SH
Openshop.ua (Київ)
52 124 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 170/16GB/512/Win11 RTX5060 165Hz (5VHP3EE893SH)
Technoshark.com.ua (Луцьк)
57 079 грн.
← купити
Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 170/16 ГБ/512/Win11 RTX5060 165 Гц 5VHP3EE893SH
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
52 581 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 170/16GB/512/Win11 RTX5060 165Hz (5VHP3EE893SH)
Gadgetgalaxy.com.ua (Луцьк)
55 015 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 170/64GB/1TB/Win11 RTX5060 165Hz (5VHP3EE893SH)
Rozetka.ua (Київ)
82 688 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 170/16GB/2TB/Win11 RTX5060 165Hz (5VHP3EE893SH)
Rozetka.ua (Київ)
64 983 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 170/16GB/512/Win11 RTX5060 165Hz (5VHP3EE893SH)
Rozetka.ua (Київ)
54 787 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 170/24GB/512/Win11 RTX5060 165Hz (5VHP3EE893SH)
Rozetka.ua (Київ)
57 336 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 170/64GB/2TB/Win11 RTX5060 165Hz (5VHP3EE893SH)
Rozetka.ua (Київ)
89 002 грн.
← купити
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 Ryzen 7 170/32GB/512/Win11 RTX5060 165Hz (5VHP3EE893SH)
Rozetka.ua (Київ)
63 708 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Gigabyte 5VHP3EE893SH, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Gigabyte GAMING A16 5VH (5VHP3EE893SH). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Gigabyte GAMING A16 5VH (5VHP3EE893SH) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія