шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Gigabyte (призначення)
HEDT (High-End DeskTop)
Каталог товарів

Ціни69Опис Відгуки  Обговорення1Корисне3Комплектуючі
Купити материнська плата Gigabyte B550 EAGLE WIFI6 за ціною від 5626 грн.
Фото 4

Характеристики та опис Gigabyte B550 EAGLE WIFI6

Живлення процесора: 8-pin;єм живлення: 24-pin; Основний роз' BIOS FlashBack; USB-C 5Gbps (шт.): 1; USB-A 10Gbps (шт.): 1; USB-A 5Gbps (шт.): 2; USB-А 2.0 (шт.): 4; LAN: 1 Гбіт/с; Bluetooth: Bluetooth v5.3; Wi-Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax); Звук (каналів): 7.1; HDMI; TPM-конектор; Підтримка PCIe: 4.0;єм: 2
Socket
AM4
Форм-фактор
ATX
Розміри (ВхШ)
305x244 мм
Чипсет
AMD B550
DDR4
4 слоти(ів)
SATA 3 (6 Гбіт/с)
4 шт.
Слотів PCIe 16x
5 шт.
Підтримка PCIe
4.0
Wi-Fi
Wi-Fi 6 (802.11ax) / Realtek RTL8851BE /
USB-A 5Gbps
2 шт.
USB-A 10Gbps
1 шт.
Основний роз'єм живлення
24-pin
Живлення процесора
8-pin
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 5 626  до 7 788 грн.
Материнська плата GIGABYTE B550 EAGLE WIFI6 (sAM4, AMD B550, DDR4, ATX)
Artline.ua (Київ)
5 799 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B550 Eagle WiFi6 Socket AM4
Click.ua (Київ)
← купити
Материнська плата GIGABYTE B550 EAGLE WIFI6 (B550EAGLEWIFI6) B550EAGLEWIFI6
Moyo.ua (Київ)
← купити
Материнська плата GIGABYTE B550 EAGLE WIFI6
Itbox.ua (Київ)
← купити
Материнська плата GIGABYTE B550 EAGLE WIFI6
FOXTROT.UA (Київ)
5 899 грн.
← купити
Материнська плата GIGABYTE B550 EAGLE WIFI6
Nkt.ua (Київ)
5 733 грн.
← купити
Gigabyte B550 Eagle WIFI6 Ua
Цифра (Київ)
5 683 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B550 Eagle WIFI6
Openshop.ua (Київ)
6 049 грн.
← купити
GIGABYTE B550 EAGLE WIFI6
Mallprix.com (Київ)
5 863 грн.
← купити
Материнська плата GIGABYTE B550 EAGLE WIFI6 1.0 (B550 EAGLE WIFI6 1.0)
Jabko.ua (Львів)
← купити
GIGABYTE B550 EAGLE WIFI6
Luckylink.kiev.ua (Київ)
5 644 грн.
← купити
GIGABYTE B550 EAGLE WIFI6
Notebooker.ua (Київ)
← купити
Материнська плата GIGABYTE B550 EAGLE WIFI6
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Материнська плата Gigabyte B550 EAGLE WIFI6 (sAM4, AMD B550)
Telemart.ua (Київ)
← купити
GIGABYTE B550 EAGLE WIFI6
Tehnomart.com (Київ)
5 804 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B550 EAGLE WIFI6
Denika.ua (Харків)
5 933 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B550 Eagle WIFI6
Semtech.com.ua (Луцьк)
5 879 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B550 EAGLE WIFI6
Soho.com.ua (Київ)
5 959 грн.
← купити
Сімейство процесорів Gigabyte B550 EAGLE WIFI6, роз'єм AMD AM4 DDR4 (B550EAGLEWIFI6)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
6 297 грн.
← купити
Материнська плата AMD B550 SAM4 ATX B550 EAGLE WIFI6 1.0 GIGABYTE (B550 EAGLE WIFI6 1.0)
icom.net.ua (Київ)
← купити
Материнська плата sAM4 AMD B550 ATX B550 EAGLE WIFI6
Comtrading.ua (Київ)
5 782 грн.
← купити
Gigabyte B550 EAGLE WIFI6 — Материнська плата, ATX, Socket AM4, AMD B550, 4хDDR4, HDMI, 2хM.2, Bt, Wi-Fi
Comtrade.ua (Київ)
5 830 грн.
← купити
Материнська плата GIGABYTE B550 EAGLE WIFI6
E-server.com.ua (Київ)
5 849 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B550 Eagle WiFi6 Socket AM4
ШО (Київ)
← купити
Материнська плата GigaByte B550 Eagle WIFI6 s-AM4 UA
Sota.store (Київ)
← купити
Материнська плата Gigabyte B550 Eagle WIFI6
Timesport.com.ua (Львів)
5 873 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B550 EAGLE WIFI6
Zhuk.ua (Київ)
5 721 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B550 EAGLE WIFI6
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Материнська плата GIGABYTE B550 EAGLE WIFI6
Tv-mir.com.ua (Київ)
5 985 грн.
← купити
GIGABYTE Материнська плата sAM4 amd b550 atx b550 eagle wifi6
Tviy-Dim.com (Київ)
← купити
Gigabyte sAM4 AMD B550 EAGLE WIFI6 sAM4AMDB550EAGLEWIFI6
COMFY.ua (Київ)
← купити
Материнська плата Gigabyte B550 EAGLE WIFI6 (sAM4, AMD B550)
Кібернетики (Київ)
6 195 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B550 EAGLE WIFI6 (B550 EAGLE WIFI6) (Socket AM4, AMD B550, ATX)
MAUDAU (Київ)
6 669 грн.
← купити
Gigabyte Материнська плата Gigabyte B550 EAGLE WIFI6
MTA.ua (Київ)
← купити
Мат.плата AM4 (B550) Gigabyte B550 EAGLE WIFI6, B550, 4xDDR4, Int.Video(CPU), 4xSATA3, 2xM.2, 1xPCI-E 4.0 x16, 4xPCI-E 3.0 x
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
5 995 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B550 EAGLE WIFI6 (B550 EAGLE WIFI6) (Socket AM4, AMD B550, ATX)
Compx.ua (Київ)
← купити
Материнська плата Gigabyte B550 Eagle Wi-Fi6 (sAM4, AMD B550, PCI-Ex16)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Материнська плата AMD B550 SAM4 ATX B550 EAGLE WIFI6 1.0 GIGABYTE
Comtrading.ua (Київ)
5 861 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B550 Eagle WiFi6 Socket AM4
icom.net.ua (Київ)
5 626 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B550 Eagle WIFI6
Zaua.store (Львів)
5 876 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B550 Eagle WIFI6
Timesport.com.ua (Львів)
6 159 грн.
← купити
Материнська плата GIGABYTE B550 EAGLE WIFI6
MAUDAU (Київ)
6 798 грн.
← купити
Материнська плата GIGABYTE B550 EAGLE WIFI6
MAUDAU (Київ)
7 445 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte AM4 (B550) B550 EAGLE WIFI6, B550, 4xDDR4, Int.Video(CPU), 4xSATA3, 2xM.2, 1xPCI-E 4.0 x16, 4xPCI
MAUDAU (Київ)
6 355 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte (B550 EAGLE WIFI6)
MAUDAU (Київ)
6 453 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B550 Eagle WiFi6 Socket AM4
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Материнська плата Gigabyte B550 Eagle WiFi6 Socket AM4
Rozetka.ua (Київ)
5 759 грн.
← купити
Материнська плата GIGABYTE B550 EAGLE WIFI6
Rozetka.ua (Київ)
6 315 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B550 Eagle WiFi6 Socket AM4
Rozetka.ua (Київ)
5 794 грн.
← купити
Материнська плата GIGABYTE B550 EAGLE WIFI6
Rozetka.ua (Київ)
6 302 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B550 Eagle WiFi6 Socket AM4 ( 14723 )
Rozetka.ua (Київ)
7 094 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B550 EAGLE WIFI6
Rozetka.ua (Київ)
6 583 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B550 Eagle WiFi6 Socket AM4
Rozetka.ua (Київ)
6 349 грн.
← купити
Материнська плата AMD B550 SAM4 ATX B550 EAGLE WIFI6 1.0 GIGABYTE (B550 EAGLE WIFI6 1.0)
Rozetka.ua (Київ)
7 248 грн.
← купити
Мат.плата AM4 (B550) Gigabyte B550 EAGLE WIFI6, B550, 4xDDR4, Int.Video(CPU), 4xSATA3, 2xM.2, 1xPCI-E 4.0 x16, 4xPCI-E 3.0 x
Rozetka.ua (Київ)
6 518 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B550 Eagle WiFi6 Socket AM4
Rozetka.ua (Київ)
6 305 грн.
← купити
Материнська плата GIGABYTE B550 EAGLE WIFI6
Rozetka.ua (Київ)
6 399 грн.
← купити
Материнська плата GIGABYTE B550 Eagle WiFi6 ATX sAM4 AMD B550 4xDDR4 2xM.2 4xSATA HDMI GbE Black
Rozetka.ua (Київ)
7 527 грн.
← купити
Материнська плата GIGABYTE B550 EAGLE WIFI6
Rozetka.ua (Київ)
7 788 грн.
← купити
GIGABYTE Материнська плата sAM4 amd b550 atx b550 eagle wifi6
Rozetka.ua (Київ)
6 445 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B550 Eagle WiFi6 Socket AM4
Rozetka.ua (Київ)
7 191 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B550 Eagle WiFi6 Socket AM4 ( 19022 )
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Материнська плата Gigabyte B550 EAGLE WIFI6 (B550 EAGLE WIFI6) (Socket AM4, AMD B550, ATX)
Rozetka.ua (Київ)
6 150 грн.
← купити
Материнська плата GIGABYTE B550 EAGLE WIFI6
Rozetka.ua (Київ)
6 209 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B550 EAGLE WIFI6
Rozetka.ua (Київ)
6 429 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B550 Eagle WiFi6 Socket AM4
Rozetka.ua (Київ)
6 335 грн.
← купити
Материнська плата GIGABYTE B550 EAGLE WIFI6
Rozetka.ua (Київ)
6 242 грн.
← купити
Материнська плата GIGABYTE B550 Eagle WiFi6 ATX sAM4 AMD B550 4xDDR4 2xM.2 4xSATA HDMI GbE Black
Rozetka.ua (Київ)
7 206 грн.
← купити
Материнська плата GIGABYTE B550 EAGLE WIFI6
Rozetka.ua (Київ)
6 402 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Gigabyte B550 EAGLE WIFI6, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: материнська плата Gigabyte B550 EAGLE WIFI6. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на материнська плата Gigabyte B550 EAGLE WIFI6 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія