шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни55Опис Відгуки  Обговорення  Корисне3Аксесуари
Купити монітор Gigabyte GS25F14 за ціною від 4351 грн.
Фото 8

Характеристики та опис Gigabyte GS25F14

Габарити без підставки (мм): 557x322x51; Габарити (мм): 557x402x179; Настінне кріплення: VESA 100x100 мм; Додатково: Aim Stabilizer; висвітлення темних ділянок; відображення FPS; таймер; приціл; AMD сумісність: AMD FreeSync; Flicker-Free;єми (додатково): вихід mini-Jack (3.5 мм); Роз' HDMI: 2xHDMI v2.0
Колір
Тип
ігровий монітор
Діагональ
24.5 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність
1920x1080 (16:9)
Час відгуку (MPRT)
1 мс
Габарити (ШхВхТ)
557x402x179 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 4 351  до 6 699 грн.
Gigabyte Монітор Gigabyte GS25F14 24.5
MTA.ua (Київ)
4 899 грн.
← купити
Монітор GIGABYTE GS25F14
FOXTROT.UA (Київ)
4 699 грн.
← купити
Монітор GIGABYTE GS25F14 Gaming Monitor
Itbox.ua (Київ)
← купити
Монітор iгровий 24.5" Gigabyte GS25F14 Gaming Monitor
АЛЛО (Київ)
← купити
Монітор Gigabyte 24.5" Gaming GS25F14 IPS Black 144Hz
ШО (Київ)
5 093 грн.
← купити
Монітор Gigabyte GS25F14 Gaming Monitor - 24.5" IPS / 1920×1080 / 144 Гц / AMD FreeSync, Adaptive Sync
Ktc.ua (Рівне)
← купити
GIGABYTE GS25F14 Gaming Monitor
Notebooker.ua (Київ)
← купити
Монітор Gigabyte 24.5" GS25F14 Black GS25F14
Telemart.ua (Київ)
← купити
Монітор Gigabyte 24.5" Gaming GS25F14 IPS Black 144Hz
Click.ua (Київ)
← купити
Gigabyte GS25F14 Gaming Monitor
Tehnomart.com (Київ)
4 722 грн.
← купити
Монітор Gigabyte Gaming Monitor (GS25F14) Gaming Monitor (GS25F14)
Denika.ua (Харків)
4 738 грн.
← купити
Монітор GIGABYTE GS25F14 Gaming Monitor
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Монітор Gigabyte GS25F14
Semtech.com.ua (Луцьк)
5 656 грн.
← купити
Монітор 24.5" Gigabyte GS25F14 Black
Vodafone.ua (Київ)
4 599 грн.
← купити
УЦІНКА! Монітор 25" GS25F14 EK GIGABYTE # GS25F14 EK #
Comtrading.ua (Київ)
4 351 грн.
← купити
iгровий монiтор 2‎4,5” SS IPS 144Hz 1ms MPRT 1920 x 1080(FHD) 2 x HDMI 2.0, 1 x DP 1.2 GS25F14 Gaming Monitor (GS25F14 Gamin
Nkt.ua (Київ)
4 666 грн.
← купити
Монітор GIGABYTE GS25F14 Gaming Monitor
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Монітор GIGABYTE GS25F14 Gaming Monitor
icom.net.ua (Київ)
← купити
Монітор Gigabyte 25" GS25F14 EK UA GS25F14 EK
Sota.store (Київ)
4 744 грн.
← купити
Монітор Gigabyte GS25F14
Timesport.com.ua (Львів)
5 650 грн.
← купити
Gigabyte GS25F14 Gaming Monitor GS25F14GamingMonitor
COMFY.ua (Київ)
← купити
Монітор GIGABYTE GS25F14
Tv-mir.com.ua (Київ)
4 985 грн.
← купити
GIGABYTE iгровий монiтор 24,5” ss ips 144Hz 1ms mprt 1920 x 1080(fhd) 2 x hdmi 2.0, 1 x dp 1.2 gs25f14 Gaming Monitor
Tviy-Dim.com (Київ)
5 132 грн.
← купити
GIGABYTE GS25F14 GS25F14 Gaming Monitor
Luckylink.kiev.ua (Київ)
5 098 грн.
← купити
Монітор Gigabyte 2‎4.5” GS25F14 Gaming Monitor FHD IPS 144Hz (GS25F14 Gaming Monitor)
MAUDAU (Київ)
5 225 грн.
← купити
Gigabyte GS25F14 EK
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Монітор 24.5" Gigabyte GS25F14
Кібернетики (Київ)
← купити
Монітор Gigabyte 24.5" Gaming GS25F14 IPS Black 144Hz
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
4 733 грн.
← купити
Монітор 24.5" GIGABYTE 2‎4.5" GS25F14 (GS25F14 Gaming Monitor) 1920x1080 (FullHD) IPS 144 Hz GS25F14 Gaming Monitor
Compx.ua (Київ)
← купити
Монітор 24.5" Gigabyte GS25F14 Gaming Monitor
Rozetka.ua (Київ)
← купити
iгровий монiтор 2‎4,5” SS IPS 144Hz 1ms MPRT 1920 x 1080(FHD) 2 x HDMI 2.0, 1 x DP 1.2 GS25F14 Gaming Monitor
Comtrading.ua (Київ)
4 884 грн.
← купити
Монітор Gigabyte 24.5" Gaming GS25F14 IPS Black 144Hz
icom.net.ua (Київ)
← купити
Монітор Gigabyte GS25F14
Zaua.store (Львів)
5 653 грн.
← купити
Монітор Gigabyte 24.5" Gaming gs25f14 ips Black 144Hz
Tviy-Dim.com (Київ)
4 866 грн.
← купити
Монітор Gigabyte 24.5" Gaming GS25F14 IPS Black 144Hz
Comtrading.ua (Київ)
4 793 грн.
← купити
Gigabyte GS25F14 Gaming Monitor
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Монітор Gigabyte 24.5" Gaming GS25F14 IPS Black 144Hz
Rozetka.ua (Київ)
4 856 грн.
← купити
Монітор Gigabyte GS25F14 144Hz Чорний
Rozetka.ua (Київ)
5 799 грн.
← купити
Монітор GIGABYTE GS25F14 Gaming Monitor
Rozetka.ua (Київ)
5 661 грн.
← купити
Монітор Gigabyte 24.5" Gaming GS25F14 IPS Black 144Hz
Rozetka.ua (Київ)
4 968 грн.
← купити
Монітор Gigabyte GS25F14 Gaming Monitor
Rozetka.ua (Київ)
6 145 грн.
← купити
Монітор Gigabyte 24.5" Gaming GS25F14 IPS Black 144Hz
Rozetka.ua (Київ)
5 386 грн.
← купити
Ігровий монитор 24,5” SS IPS 144Hz 1ms MPRT 1920 x 1080(FHD) 2 x HDMI 2.0, 1 x DP 1.2 GS25F14 Gaming Monitor
Rozetka.ua (Київ)
5 863 грн.
← купити
Монітор Gigabyte 24.5' Gaming GS25F14 IPS Black 144Hz
Rozetka.ua (Київ)
5 759 грн.
← купити
Монітор ігровий 24.5" GIGABYTE GS25F14 Gaming Monitor IPS 1920x1080 144 Гц 300 кд/м Black
Rozetka.ua (Київ)
6 699 грн.
← купити
Монітор Gigabyte Gaming Monitor (GS25F14)
Rozetka.ua (Київ)
5 443 грн.
← купити
Монітор GIGABYTE GS25F14 Gaming Monitor
Rozetka.ua (Київ)
5 322 грн.
← купити
Монітор Gigabyte 24.5" Gaming gs25f14 ips Black 144Hz
Rozetka.ua (Київ)
6 011 грн.
← купити
GIGABYTE ігровий монитор 24,5” ss ips 144Hz 1ms mprt 1920 x 1080(fhd) 2 x hdmi 2.0, 1 x dp 1.2 gs25f14 Gaming Monitor
Rozetka.ua (Київ)
6 322 грн.
← купити
Монітор Gigabyte 24.5" Gaming GS25F14 IPS Black 144Hz
Rozetka.ua (Київ)
5 827 грн.
← купити
Монітор Gigabyte 24.5” GS25F14 Gaming Monitor FHD IPS 144Hz (GS25F14 Gaming Monitor)
Rozetka.ua (Київ)
5 776 грн.
← купити
Монітор GIGABYTE GS25F14
Rozetka.ua (Київ)
6 595 грн.
← купити
Монітор GIGABYTE GS25F14 Gaming Monitor (ek13218)
Rozetka.ua (Київ)
6 242 грн.
← купити
Монітор ігровий 24.5" GIGABYTE GS25F14 Gaming Monitor IPS 1920x1080 144 Гц 300 кд/м Black
Rozetka.ua (Київ)
6 388 грн.
← купити
Монітор GIGABYTE GS25F14 Gaming Monitor
Rozetka.ua (Київ)
5 607 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Gigabyte GS25F14, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: монітор Gigabyte GS25F14. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на монітор Gigabyte GS25F14 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія