шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Graco (вагова група)
0+ (0 – 13 кг, переноска)
0+/1/2 (0 – 25 кг)
0+/1/2/3 (0 – 36 кг)
1/2/3 (9 – 36 кг)
Каталог товарів

Ціни20Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити дитяче автокрісло Graco Energi i-Size за ціною від 6399 грн.
Відео 2Фото 10

Характеристики та опис Graco Energi i-Size

Вага (кг): 7.2;ятиточкові; Тип ременів: п' підлокітники; анатомічна подушка; висоти ременів; висоти підголівника; Індикатор правильного встановлення; Рекомендований зріст (см): 76 – 150; i-Size; 3 (22 – 36 кг); 2 (15 – 25 кг); Вагова група: 1 (9 – 18 кг)
Колір
Вагова група
1 (9 – 18 кг)
2 (15 – 25 кг)
3 (22 – 36 кг)
i-Size
Вікова група
8 – 48 місяців
3 – 7 років
6 – 12 років
Рекомендований зріст
76 – 150 см
Кріплення
ременем безпеки
ISOFIX
якірний ремінь (Top Tether)
Розміщення
по ходу руху
Індикатор правильного встановлення
Регулювання
висоти підголівника / 15 положень /
висоти ременів / разом з підголівником /
Оснащення
знімний чохол
анатомічна подушка
підлокітники
Тип ременів
п'ятиточкові
Вага
7.2 кг
Країна походження бренду
США
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  5750 грн.    до  7500 грн.

від 6 399  до 6 790 грн.
Автокрісло Graco Energi i-Size, 76-150 см (1/2/3), чорне (GC2219BAMDN000) GC2219BAMDN000
Itbox.ua (Київ)
6 790 грн.
← купити
Автокрісло Graco Energi i-Size, група 1/2/3 (GC2219BAMDN000) Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
Автокрісло Graco Energi i-Size, 76-150 см (1/2/3), чорне (GC2219BAMDN000) GC2219BAMDN000
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Автокрісло Graco Energi i-Size Сіре (GC2219BAMET000)
MAUDAU (Київ)
← купити
Graco Energi i-Size 76-150 см (гр. 1/2/3) черный (GC2219BAMDN000) Energii-Size76-150см(гр.1/2/3)черный(GC2219BAMDN000)
COMFY.ua (Київ)
6 789 грн.
← купити
Автокрісло Graco Energi i-Size Meteor GC2219BAMDN000
Mir-Avtokresel.com.ua (Київ)
← купити
Graco Автомобільне крісло Graco Energi i-Size 76-150 см (гр. 1/2/3) Gray Black (GC2219BAMET000)
MTA.ua (Київ)
6 399 грн.
← купити
Автокрісло Graco Energi i-Size група 1/2/3 Сіре (GC2219BAMET000)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Автокрісло Graco Energi i-Size, 76-150 см (1/2/3), сіро-чорне (GC2219BAMET000) GC2219BAMET000
Itbox.ua (Київ)
← купити
Автокрісло Graco Energi i-Size, група 1/2/3 (GC2219BAMET000) Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Graco Energi i-Size, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: дитяче автокрісло Graco Energi i-Size. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на дитяче автокрісло Graco Energi i-Size у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія