шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни132Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити кухонна мийка GRANADO Under Top Max за ціною від 4760 грн.
Відео 2Фото 38

Характеристики та опис GRANADO Under Top Max

Країна походження бренду: Україна; Розміри основної чаші (мм): 495x397x200; Розміри робочої поверхні (мм): 536x435; Комплектація: Мін. ширина шафи (мм): 600; Перелив; Форма: прямокутна; Матеріал корпуса: кварцовий композит; Тип монтажу: під стільницю
Колір
Тип монтажу
під стільницю
Матеріал корпуса
кварцовий композит / Nanogranit /
Форма
прямокутна
Перелив
Комплектація
сифон
Мінімальна ширина шафи (бази)
600 мм
Розміри робочої поверхні
536x435 мм
Розміри основної чаші (ДхШхГ)
495x397x200 мм
Країна походження бренду
Україна
Гарантія виробника
7 років
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  4600 грн.    до  6500 грн.

від 4 760  до 7 379 грн.
Мийка UNDER TOP MAX ivory (535*435mm.) граніт GRANADO
Viyar.ua (Київ)
5 590 грн.
← купити
Granado Granado Under top Max White
Венкон (Київ)
← купити
Granado UNDER TOP MAX terra
Tehnohata.ua (Київ)
← купити
Кухонна мийка Granado UNDER TOP MAX avena (535*435mm.) 3002
TopOne.com.ua (Київ)
5 199 грн.
← купити
Кухонна мийка Granado Under top Max avena 3002GR
Teploradost.com.ua (Київ)
← купити
Granado Under Top Max avena (3002)
Stls.store (Київ)
← купити
Миття кухонне Granado UNDER TOP MAX black shine
Eldom.com.ua (Київ)
← купити
Мийка кухонна GRANADO UNDER TOP MAX avena (gr3002) gr3002
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Мийка GRANADO Under top Max Black Shine 3001
Elmir.com.ua (Дніпро)
4 760 грн.
← купити
Мийка кухонна GRANADO UNDER TOP MAX avena (gr3002) gr3002
Itbox.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати GRANADO Under Top Max, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: кухонна мийка GRANADO Under Top Max. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на кухонна мийка GRANADO Under Top Max у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія