шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни209Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити кухонна мийка GRANADO Under Top за ціною від 4269 грн.
Фото 13

Характеристики та опис GRANADO Under Top

Країна походження бренду: Україна; Розміри основної чаші (мм): 417x363x203; Комплектація: Розміри робочої поверхні (мм): 457x406; Перелив; Форма: прямокутна; Матеріал корпуса: кварцовий композит; Тип монтажу: під стільницю
Колір
Тип монтажу
під стільницю
Матеріал корпуса
кварцовий композит
Форма
прямокутна
Перелив
Розміри робочої поверхні
457x406 мм
Розміри основної чаші (ДхШхГ)
417x363x203 мм
Країна походження бренду
Україна
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  5000 грн.    до  7250 грн.

від 4 269  до 9 225 грн.
Мийка граніт UNDER TOP MINI black shine (380*440mm.) Granado
Viyar.ua (Київ)
4 590 грн.
← купити
Granado Granado Under top Grafito
Венкон (Київ)
6 990 грн.
← купити
Кухонна мийка Granado (Under Top Black Shine) Under Top Black Shine
Luxaqua.com.ua (Запоріжжя)
← купити
Granado UNDER TOP MINI grafito (gr3909) gr3909
Tehnohata.ua (Київ)
← купити
Кухонна мийка Granado Under top avena (1902)
TopOne.com.ua (Київ)
6 501 грн.
← купити
Кухонна мийка Granado Under top avena 1902GR
Teploradost.com.ua (Київ)
← купити
Granado Under top avena (1902)
Stls.store (Київ)
← купити
Кухонна мийка GRANADO Under top avena
ТЕХНОточка (Київ)
← купити
Кухонная мойка Granado Under Top black shine 1901 12341901
Aqua-favorit.com.ua (Київ)
← купити
Миття кухонне Granado Under top black shine
Eldom.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати GRANADO Under Top, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: кухонна мийка GRANADO Under Top. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на кухонна мийка GRANADO Under Top у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія