шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни21Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити змішувач GRB Kitchens 51831510 за ціною від 10347 грн.
Фото 2

Характеристики та опис GRB Kitchens 51831510

Гарантія виробника: 5 років; Країна походження бренду: Іспанія; Висота змішувача (мм): 285; пофарбований: чорний, білий; Покриття корпусу: хром; Підведення води: Підведення води: шланги; Тип монтажу: настільний (горизонтальний); Запірний клапан: керамічний; Висота струменя (мм): 255; Глибина струменя (мм): 220
Колір
Призначення
для кухні
для фільтрування питної води
Тип змішувача
одноважільний (джойстик)
Форма
Г-подібний
Поворотний
Тип монтажу
настільний (горизонтальний)
Матеріал корпуса
латунь
Покриття корпусу
хром
чорний, білий
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  12000 грн.    до  16000 грн.

від 10 347  до 17 148 грн.
Змішувач для кухні для підключення до системи очищення води GRB Kitchen чорний матовий 51831512
Santechshara.ua (Київ)
16 932 грн.
← купити
Змішувач для кухні GRB Kitchens, хром (51831510) 51831510
Teploradost.com.ua (Київ)
12 173 грн.
← купити
Смеситель для кухни на две воды GRB Kitchen Black 51831512
Aqua-favorit.com.ua (Київ)
12 328 грн.
← купити
Змішувач для кухні GRB Kitchen білий матовий 51831511 під фільтровану воду
San-lux.com.ua (Київ)
17 148 грн.
← купити
Змішувач для кухні GRB KITCHEN 285 мм з висновком для фільтра, хром (51831510)
Wellgood.com.ua (Київ)
11 246 грн.
← купити
GRB GRB KITCHENS 51831510
Santehico.com.ua (Київ)
13 923 грн.
← купити
Змішувач для кухні на дві води GRB Kitchen Black 51831512 Чорний
MAUDAU (Київ)
14 700 грн.
← купити
Змішувач для кухні, вивід для фильтрованої води, висота 285 мм, латунь, хром (51831510) TM GRB
Rozetka.ua (Київ)
11 280 грн.
← купити
Змішувач для кухні під фільтр GRB Kitchen 51831510
Santechshara.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні GRB Kitchen Black, чорний (51831512) 51831512
Teploradost.com.ua (Київ)
14 504 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати GRB Kitchens 51831510, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: змішувач GRB Kitchens 51831510. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на змішувач GRB Kitchens 51831510 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія