шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Grunhelm (ємність)
~ 20 000 мАгод
~ 30 000 мАгод
~ 40 000 мАгод
~ 50 000 мАгод
Каталог товарів

Ціни30Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити павербанк Grunhelm GP-20BQC за ціною від 1049 грн.
Фото 13

Характеристики та опис Grunhelm GP-20BQC

Вага (г): 400; Розміри (мм): 145x70x30; Матеріал корпуса: пластик; Комплектні дроти (адаптери): Функції: інфо-дисплей; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Швидка зарядка; USB-A1 (Вт): 22.5; USB-C1 (Вт): 20; USB-A (шт.): 1; USB-C (шт.): 1; Тип акумуляторів: Li-Pol; Реальна ємність (мАгод): 12600
Ємність батареї20000 мАгод
74 Вт*год
Реальна ємність12600 мАгод
Тип акумуляторівLi-Pol
Заряджання гаджетів / виходи
USB-C1 шт.
USB-A1 шт.
USB-C120 Вт
USB-A122.5 Вт
Зарядка повербанку
Входи зарядки powerbank'aUSB-C
Потужність заряду powerbank'у18 Вт
Функції та можливості
Швидка зарядкаQuick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Функціїінфо-дисплей
Інше
Матеріал корпусапластик
Розміри145x70x30 мм
Вага400 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1050 грн.    до  1800 грн.

від 1 049  до 2 223 грн.
Grunhelm Зовнішній портативний акумулятор Grunhelm GP-20WQC White 20000 mAh
MTA.ua (Київ)
1 049 грн.
← купити
GRUNHELM GP-20BQC 20000MAH 22.5W BLACK
Pro100market.com.ua (Київ)
1 378 грн.
← купити
GRUNHELM GP-20BQC 20000MAH 22.5W BLACK
Vodogreyka.com.ua (Київ)
1 385 грн.
← купити
Powerbank GRUNHELM 20000mAh 22.5W Black (GP-20BQC) GP-20BQC
FOXTROT.UA (Київ)
1 285 грн.
← купити
Портативна батарея Grunhelm GP-20WQC Power Bank 20.000 mAh біла (137529)
MAUDAU (Київ)
1 289 грн.
← купити
GRUNHELM Портативна батарея GP-20WQC
Foractive.com.ua (Львів)
1 200 грн.
← купити
GRUNHELM GP-20BQC 20000MAH 22.5W BLACK
1smarty.com.ua (Київ)
1 371 грн.
← купити
Powerbank GRUNHELM 20000mAh GP-20BQC 22.5W (QC/PD) чорний
Comtrading.ua (Київ)
1 463 грн.
← купити
Grunhelm 20.000 mAh Black быстрая зарядка 22.5W (GP-20BQC) 20.000mAhBlackбыстраязарядка22.5W(GP-20BQC)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Зовнішній акумулятор (Power Bank) Grunhelm 20000mAh 22.5W White (GP-20WQC) 20000mAh 22.5W White (GP-20WQC)
Denika.ua (Харків)
1 726 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Grunhelm GP-20BQC, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: павербанк Grunhelm GP-20BQC. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на павербанк Grunhelm GP-20BQC у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія