шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни60Опис Відгуки  Обговорення  Корисне2Аксесуари
Купити мишка Hator Pulsar 3 PRO за ціною від 1199 грн.
Відео 1Фото 7

Характеристики та опис Hator Pulsar 3 PRO

в обплетенні; Кабель: Інтерфейс підключення: USB-A; Підсвічування з ефектами; Підсвічування корпуса: RGB;ять; Вбудована пам' Програмовані кнопки; Ресурс перемикачів: 100 млн натискань; Перемикачі (світчі): оптичні; Кнопка зміни DPI; Бічні кнопки; Кількість кнопок: 5; Макс. частота опитування: 1000 Гц (1 мс)
Колір
Тип пристроюмишка
Тип підключеннядротова
Технологіяоптична
Призначенняігрові
Сенсор та керування
СенсорPixArt 3395
Роздільна здатність сенсора400 – 26000 DPI
Макс. прискорення50 G
Макс. частота опитування1000 Гц (1 мс)
Кількість кнопок5
Бічні кнопки / Kailh 3M /
Кнопка зміни DPI
Перемикачі (світчі)оптичні / HATOR Optical Yellow /
Ресурс перемикачів100 млн натискань
Кількість коліс прокрутки1 / TTC Gold Dutsptoof /
Додаткові можливості
Симетричний корпус
Програмовані кнопки
Вбудована пам'ять
Підсвічування корпусаRGB
Підсвічування з ефектами+
Матеріал ніжоктефлон (PTFE)
Підключення та живлення
КабельUSB-A
в обплетенні
Довжина кабелю1.8 м
Інше
Комплектаціязмінні ніжки
набір стікерів
Розміри (ДхШхВ)123x68x38 мм
Вага62 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 199  до 2 099 грн.
Миша HATOR Pulsar 3 PRO (HTM620) black HTM620
Artline.ua (Київ)
1 499 грн.
← купити
Hator Мишка Hator Pulsar 3 PRO (HTM620) Black
MTA.ua (Київ)
1 199 грн.
← купити
Миша HATOR Pulsar 3 PRO Black (HTM620) (HTM620)
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Миша Hator Pulsar 3 Pro Black (HTM620) HTM620
ШО (Київ)
← купити
Мишка Hator Pulsar 3 Pro USB Black (HTM620) HTM620
Itbox.ua (Київ)
← купити
Миша Hator Pulsar 3 Pro Black (HTM620) HTM620
Click.ua (Київ)
← купити
Ігрова миша HATOR Pulsar 3 PRO, Black (HTM620)
АЛЛО (Київ)
← купити
Hator HTM620
Mallprix.com (Київ)
← купити
Ігрова миша HATOR Pulsar 3 PRO (Black) HTM620
Jabko.ua (Львів)
← купити
Мишка Hator Pulsar 3 Pro USB Black (HTM620) HTM620
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Миша HATOR Pulsar 3 Pro (HTM620) Black HTM620
Telemart.ua (Київ)
← купити
HATOR Pulsar 3 Pro Black (HTM620)
Tehnomart.com (Київ)
1 408 грн.
← купити
HATOR Pulsar 3 PRO Black (HTM620) HTM620
Luckylink.kiev.ua (Київ)
← купити
Hator Pulsar 3 PRO Black (HTM620) Pulsar3PROBlack(HTM620)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Мишка Hator Pulsar 3 Pro USB Black (HTM620) HTM620
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Миша Hator Pulsar 3 Pro USB Black (HTM620) (HTM620)
Техно Їжак (Київ)
← купити
Геймерська миша Hator Pulsar 3 Pro (HTM620) Black HTM620
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Мишка HATOR Pulsar 3 PRO (HTM620) black HTM620
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Мишка Hator Pulsar 3 Pro USB Black (HTM620) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
1 497 грн.
← купити
Миша Hator Pulsar 3 Pro Black (HTM620)
Mobicase.net (Київ)
← купити
Миша Hator Pulsar 3 Pro Black (HTM620)
Nkt.ua (Київ)
← купити
Ігрова миша HATOR Pulsar 3 PRO (HTM620) black
Citrus.ua (Київ)
← купити
Миша Hator Pulsar 3 Pro Black (HTM620) HTM620
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Миша HATOR Pulsar 3 Pro Black (HTM620)
Tv-mir.com.ua (Київ)
1 387 грн.
← купити
Миша Hator Pulsar 3 Pro Black (HTM620) UA HTM620
Sota.store (Київ)
← купити
Ігрова миша HATOR Pulsar 3 PRO Black (HTM620)
Portativ.ua (Київ)
← купити
Миша ігрова Hator HTM620 Pulsar 3 PRO Black
Tehnomarket.ua (Вінниця)
1 749 грн.
← купити
Миша Hator Pulsar 3 Pro Black (HTM620)
Gamehub.com.ua (Київ)
1 249 грн.
← купити
Миша HATOR Pulsar 3 PRO Black (HTM620)
MAUDAU (Київ)
1 724 грн.
← купити
Hator Pulsar 3 Pro Black (HTM620) htm620
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Миша HATOR Pulsar 3 PRO Black (HTM620) HTM620
Compx.ua (Київ)
← купити
Миша HATOR Pulsar 3 PRO USB Black (HTM620)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мишка Hator Pulsar 3 Pro USB Black (HTM620)
MAUDAU (Київ)
1 757 грн.
← купити
Комп'ютерна мишка Hator Pulsar 3 Pro USB Black (HTM620)
MAUDAU (Київ)
1 591 грн.
← купити
Миша Hator Pulsar 3 Pro Black (HTM620)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мишка HATOR Pulsar 3 PRO (HTM620) black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мишка Hator Pulsar 3 Pro USB Black (HTM620)
Rozetka.ua (Київ)
1 786 грн.
← купити
Мишка HATOR Pulsar 3 PRO (HTM620) black 326139
Rozetka.ua (Київ)
1 810 грн.
← купити
Миша Hator Pulsar 3 Pro Black (HTM620) ( 14789 )
Rozetka.ua (Київ)
1 859 грн.
← купити
Мишка Hator Pulsar 3 PRO (HTM620) black
Rozetka.ua (Київ)
1 911 грн.
← купити
Миша Hator Pulsar 3 Pro Black (HTM610)
Rozetka.ua (Київ)
1 832 грн.
← купити
Миша Hator Pulsar 3 Pro USB Black (HTM620) [155118]
Rozetka.ua (Київ)
1 899 грн.
← купити
Мишка Hator Pulsar 3 Pro USB Black (HTM620)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мишка Hator Pulsar 3 Pro USB Black (HTM620)
Rozetka.ua (Київ)
1 861 грн.
← купити
Мишко Hator Pulsar 3 Pro Black (HTM620)
Rozetka.ua (Київ)
1 769 грн.
← купити
Мишка Hator Pulsar 3 Pro USB Black (HTM620) (343255)
Rozetka.ua (Київ)
2 020 грн.
← купити
Мишка Hator Pulsar 3 Pro USB Black (HTM620)
Rozetka.ua (Київ)
1 901 грн.
← купити
Мишка Hator Pulsar 3 Pro USB Black (HTM620)
Rozetka.ua (Київ)
1 903 грн.
← купити
Миша HATOR Pulsar 3 PRO USB Black (HTM620)
Rozetka.ua (Київ)
2 099 грн.
← купити
Миша Hator Pulsar 3 Pro Black (HTM620)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша Hator Pulsar 3 Pro Black (HTM620) ( 16902 )
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша HATOR Pulsar 3 PRO Black (HTM620)
Rozetka.ua (Київ)
1 928 грн.
← купити
Миша HATOR Pulsar 3 PRO Black (HTM620)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мишка Hator Pulsar 3 Pro USB Black (HTM620) Hator HTM620 913583
Rozetka.ua (Київ)
1 979 грн.
← купити
Миша Hator Pulsar 3 Pro Black (HTM620)
Rozetka.ua (Київ)
1 799 грн.
← купити
Миша Hator Pulsar 3 Pro USB (ek12003)
Rozetka.ua (Київ)
2 024 грн.
← купити
Мишка Hator Pulsar 3 Pro USB Black (HTM620)
Rozetka.ua (Київ)
1 954 грн.
← купити
Мишка Hator Pulsar 3 Pro USB Black (HTM620)
Rozetka.ua (Київ)
2 019 грн.
← купити
Ігрова миша HATOR Pulsar 3 PRO black (HTM620)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мишка Hator Pulsar 3 Pro USB Black (HTM620)
Rozetka.ua (Київ)
2 089 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hator Pulsar 3 PRO, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мишка Hator Pulsar 3 PRO. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мишка Hator Pulsar 3 PRO у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія