шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Logitech (тип пристрою)

Ціни72Опис Відгуки1Обговорення  Корисне5Аксесуари
Купити мишка Logitech G203 Lightsync за ціною від 1029 грн.
Фото 10

Характеристики та опис Logitech G203 Lightsync

Кабель: Інтерфейс підключення: USB-A; Підсвічування з ефектами: Logitech Lightsync; Підсвічування корпуса: RGB;ять; Вбудована пам' Програмовані кнопки; Оптимальний хват: пальцевий; Перемикачі (світчі): механічні; Кнопка зміни DPI; Бічні кнопки; Кількість кнопок: 5; Макс. прискорення (G): 25; Роздільна здатність сенсора (DPI): 200 – 8000
Рейтинг за відгуками:
0
1
Колір
Тип пристроюмишка
Тип підключеннядротова
Технологіяоптична
Призначенняігрові
Сенсор та керування
Роздільна здатність сенсора200 – 8000 DPI
Макс. прискорення25 G
Макс. швидкість200 ips
Кількість кнопок5
Бічні кнопки
Кнопка зміни DPI
Перемикачі (світчі)механічні
Кількість коліс прокрутки1
Додаткові можливості
Симетричний корпус
Оптимальний хватпальцевий
Програмовані кнопки
Вбудована пам'ять
Підсвічування корпусаRGB / 3 зони /
Підсвічування з ефектамиLogitech Lightsync
Підключення та живлення
КабельUSB-A
Довжина кабелю2.1 м
Інше
Розміри (ДхШхВ)117x62x38 мм
Вага85 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
По сути та же g102 но с другими кнопками, которые почти не отличаются.
19 серпня 2024, 18:39 #
Переваги:нормальный сенсор, отличные основные кнопки, длинный, прочный, несмотря на свой вид провод, хорошее ПО, отличная подсветка

Недоліки:посредственные боковые кнопки, легкозасоряющееся колесо, которое легко чинится (залейте спирт/вд40 слева от колеса в щель), но все же неприятное

Коментар:Хорошая мышь за свои деньги, по факту 102, берите одну из в зависимости от того, какая дешевле

Автор:_Xshadd  пользуюсь Logitech G203 Lightsync більше року

Logitech G203 Lightsync review | PC Gamer
Logitech G203 LightSync review: A dependable low-cost gaming ...
Logitech G203 Lightsync Review: Basic Cutie | Tom's Hardware
від 1 029  до 2 091 грн.
Logitech Мишка Logitech G203 Gaming Lightsync Black (910-005790)
MTA.ua (Київ)
1 099 грн.
← купити
Миша Logitech G203 Gaming Lightsync Rgb Black (910-005790, 910-005796) 910-005790, 910-005796
Openshop.ua (Київ)
1 527 грн.
← купити
Logitech G203 Gaming Lightsync RGB Black (910-005790, 910-005796)
Megadom.net (Дніпро)
1 150 грн.
← купити
Мишка Logitech G203 Gaming Lightsync Rgb White (910-005797)
Цифра (Київ)
1 562 грн.
← купити
Мишка Logitech G203 Gaming Lightsync Rgb White (910-005797)
Stls.store (Київ)
1 620 грн.
← купити
Ігрова миша Logitech G203 Lightsync (Black) (EU) 910-005790
Jabko.ua (Львів)
1 199 грн.
← купити
Миша Logitech G203 Lightsync White (910-005797)
Touch (Дніпро)
← купити
Мишка Logitech G203 Gaming Lightsync RGB Black (910-005796)
Portativ.ua (Київ)
1 499 грн.
← купити
Миша Logitech G203 Gaming Lightsync RGB Black (910-005790, 910-005796) 910-005790, 910-005796
Sota.store (Київ)
1 215 грн.
← купити
Миша Logitech G203 Gaming Lightsync RGB Blue (910-005798,910-005792)
Justbuy.com.ua (Київ)
1 459 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Logitech G203 Lightsync, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мишка Logitech G203 Lightsync. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мишка Logitech G203 Lightsync у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія