шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Logitech (тип пристрою)

Ціни265Опис Відгуки  Обговорення  Корисне4Аксесуари
Купити мишка Logitech G Pro 2 Lightspeed за ціною від 4099 грн.
Відео 14Фото 23

Характеристики та опис Logitech G Pro 2 Lightspeed

Бездротова зарядка: Powerplay ready; знімний; Кабель: Інтерфейс підключення: USB-A; Підсвічування з ефектами: Logitech Lightsync; Підсвічування корпуса: RGB;ять; Вбудована пам' Програмовані кнопки; Для лівші; Перемикачі (світчі): оптичні; Кнопка зміни DPI; Бічні кнопки; Кількість кнопок: 6; Макс. частота опитування: 1000 Гц (1 мс)
Колір
Тип пристроюмишка
Тип підключеннярадіо / провідна
Технологіяоптична
Призначенняігрові
Сенсор та керування
СенсорHero 2
Роздільна здатність сенсора100 – 32000 DPI
Макс. прискорення40 G
Макс. швидкість500 ips
Макс. частота опитування1000 Гц (1 мс)
Кількість кнопок6
Бічні кнопки
Кнопка зміни DPI
Перемикачі (світчі)оптичні
Кількість коліс прокрутки1
Додаткові можливості
Симетричний корпус
Для лівші
Програмовані кнопки
Вбудована пам'ять
Підсвічування корпусаRGB
Підсвічування з ефектамиLogitech Lightsync
Матеріал ніжоктефлон (PTFE)
Підключення та живлення
КабельUSB-A
знімний
Джерело живленняакумулятор
Час роботи від акумулятора95 год
Бездротова зарядкаPowerplay ready
Порт на пристроїUSB-C
Інше
Комплектаціядонгл USB-A
Розміри (ДхШхВ)125x64x40 мм
Вага80 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  4700 грн.    до  6500 грн.

від 4 099  до 7 499 грн.
Logitech Мишка Logitech PRO 2 Lightspeed Black (910-007295)
MTA.ua (Київ)
5 999 грн.
← купити
Мишка Logitech G Pro 2 Lightspeed Wireless Magenta (910-007309) 910-007309
Artline.ua (Київ)
← купити
Миша Logitech G Pro 2 Lightspeed Magenta (910-007309)
Babuy.com.ua (Київ)
5 699 грн.
← купити
Миша LOGITECH G PRO 2 LIGHTSPEED Wireless Gaming Black (991-000559) 991-000559
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Миша Logitech Pro 2 Lightspeed Magenta (910-007309) 910-007309
Openshop.ua (Київ)
4 718 грн.
← купити
Logitech PRO 2 Lightspeed White (910-007302)
Megadom.net (Дніпро)
4 400 грн.
← купити
Миша Logitech G Pro 2 Lightspeed White (910-007302) 910-007302
ШО (Київ)
4 854 грн.
← купити
Мишка Logitech Pro 2 Lightspeed Black (910-007295, 910-007297)
Цифра (Київ)
4 326 грн.
← купити
Мишка Logitech Pro 2 Lightspeed Black (910-007295, 910-007297)
Stls.store (Київ)
4 406 грн.
← купити
Миша Logitech PRO 2 Lightspeed White (910-007302) 910-007302
Luxmedia.com.ua (Луцьк)
4 399 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Logitech G Pro 2 Lightspeed, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мишка Logitech G Pro 2 Lightspeed. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мишка Logitech G Pro 2 Lightspeed у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія