шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Logitech (тип пристрою)

Ціни81Опис Відгуки1Обговорення  Корисне2Аксесуари
Купити мишка Logitech ERGO M575S за ціною від 1799 грн.
Відео 6Фото 18

Характеристики та опис Logitech ERGO M575S

Кабель: ; Кількість кнопок: 4; Роздільна здатність сенсора (DPI): 400 – 2000; Тип підключення: Bluetooth/радіо; Тип пристрою: трекбол
Рейтинг за відгуками:
0
1
0
Колір
Тип пристроютрекбол
Тип підключенняBluetooth/радіо
Сенсор та керування
Роздільна здатність сенсора400 – 2000 DPI
Кількість кнопок4
Кількість коліс прокрутки1
Підключення та живлення
Джерело живлення1xAA
Час роботи від батарейок18 міс
Інше
Комплектаціядонгл USB-A
Розміри (ДхШхВ)134x100x48 мм
Вага145 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2300 грн.    до  3200 грн.

Цікавий варіант для офісних задач
12 грудня 2025, 19:26 #
Переваги:Непогана якість збsрки, conversation starter коли хтось її бачить, можна користуватися майже в будь якому положенні і на будь якій поверхні

Недоліки:Не вміє перемикатися між кількома пристроями

Коментар:Трекбол - це дивний досвід, але щось в ньому є.
Як мінімум в ньому є олдскульна потреба раз на тиждень виймати кільку щоб познімати бруд. Положення руки на ній зручне, але контроль курсору навіть після пів року практики все ще гірше, ніж на звичайній миші.

Автор:Станіслав Урасов

Logitech MX Ergo S and Ergo M575S Trackballs Review - Root ...
Огляд трекболу Logitech Ergo M575S
від 1 799  до 3 645 грн.
Logitech Мишка Logitech ERGO M575S Graphite (L910-007029)
MTA.ua (Київ)
2 599 грн.
← купити
Миша Logitech Ergo M575S Wireless Trackball Off-white (910-007030) 910-007030
Artline.ua (Київ)
← купити
Миша Logitech Ergo M575S White (910-007030) 910-007030
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Трекбол Logitech Ergo M575S Offwhite (910-007030) 910-007030
Openshop.ua (Київ)
2 282 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech Ergo M575S Off-White + Blue Ball (910-007030) 910-007030
ШО (Київ)
2 375 грн.
← купити
Мишка Logitech Ergo M575S Offwhite (910-007030, 910-00732)
Цифра (Київ)
2 083 грн.
← купити
Мишка Logitech Ergo M575S Offwhite (910-007030, 910-00732)
Stls.store (Київ)
2 153 грн.
← купити
Мишка Logitech Ergo M575S Wireless Trackball Off-white (910-007030) 910-007030
Itbox.ua (Київ)
← купити
Миша бездротова Logitech Ergo M575S Off-White + Blue Ball (910-007030) 910-007030
Click.ua (Київ)
← купити
Logitech 910-007030
Mallprix.com (Київ)
2 437 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech Ergo M575S (White) (UA) 910-007030
Jabko.ua (Львів)
← купити
Миша Logitech Ergo M575S Graphite (910-007029)
Touch (Дніпро)
2 499 грн.
← купити
Мишка Logitech Ergo M575S Wireless Trackball Off-white (910-007030) 910-007030
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Миша Logitech ERGO M575S Wireless (910-007030) Off-White/Blue 910-007030
Telemart.ua (Київ)
← купити
Logitech Ergo M575S Offwhite (910-007030)
Tehnomart.com (Київ)
2 439 грн.
← купити
Трекбол Logitech Ergo M575S Graphite (910-007029) Ergo M575S Graphite (910-007029)
Denika.ua (Харків)
2 704 грн.
← купити
трекбол Logitech Ergo M575S Offwhite (910-007030) 910-007030
Pulsetech.com.ua (Чернігів)
1 799 грн.
← купити
Мишка Logitech Ergo M575S Wireless Trackball Off-white (910-007030) 910-007030
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Миша Logitech Ergo M575S Wireless Trackball Off-white (910-007030) (910-007030)
Техно Їжак (Київ)
← купити
Миша Logitech ERGO M575S Wireless Trackball (L910-007030) Off White L910-007030
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Logitech Ergo M575S Trackball Wireless Off-White/Blue (910-007030) — Миша бездротова оптична, 2.4 ГГц/BT, 2000 dpi, біла/бла
Comtrade.ua (Київ)
2 515 грн.
← купити
Бездротовий трекбол LOGITECH ERGO M575S-OFFWHITE+BLUE BALL-BT-EMEA28-935 L910-007030
Comtrading.ua (Київ)
2 653 грн.
← купити
Трекбол Logitech Ergo M575S Offwhite (910-007030)
Smartmag.biz.ua (Львів)
1 942 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech Ergo M575S Off-White + Blue Ball (910-007030)
Nkt.ua (Київ)
2 391 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech Ergo M575S Off-White + Blue Ball (910-007030)
Gamehub.com.ua (Київ)
← купити
Мишка Logitech Ergo M575S Wireless Trackball Off-white (910-007030)
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
2 344 грн.
← купити
Трекбол Logitech Ergo M575S Graphite (910-007029)
Justbuy.com.ua (Київ)
2 339 грн.
← купити
Миша Logitech Ergo M575S Trackball Wireless Off-White/Blue (910-007030) 910-007030
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Миша Logitech Ergo M575S Graphite (910-007029) UA 910-007029
Sota.store (Київ)
2 498 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech Ergo m575s Off-White + Blue Ball (910-007030)
Tviy-Dim.com (Київ)
2 620 грн.
← купити
Трекбол Logitech Ergo M575S Offwhite (910-007030)
Zhuk.ua (Київ)
1 825 грн.
← купити
Logitech Ergo M575S Offwhite (910-007030) 910-007030
Luckylink.kiev.ua (Київ)
2 405 грн.
← купити
Logitech ERGO M575S Wireless Trackball Off White (910-007030) ERGOM575SWirelessTrackballOffWhite(910-007030)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Logitech ERGO M575S (910007030)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
2 608 грн.
← купити
Миша Logitech M575S Ergo Wireless Trackball Off-White (910-007030)
MAUDAU (Київ)
2 989 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech Ergo M575S Off-White + Blue Ball (910-007030) 910-007030
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
2 548 грн.
← купити
Миша Logitech M575S Ergo Wireless Trackball Off-White (910-007030) 910-007030
Compx.ua (Київ)
← купити
Миша Logitech M575S Wireless Offwhite (910-007030)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Logitech Мишка Logitech ERGO M575S Wireless Trackball White Blue (L910-007030)
MTA.ua (Київ)
← купити
Миша бездротова Logitech Ergo M575S Graphite + Blue Ball (910-007029) 910-007029
Click.ua (Київ)
← купити
Трекбол Logitech Ergo M575S Offwhite (910-007030) Ergo M575S Offwhite (910-007030)
Denika.ua (Харків)
1 928 грн.
← купити
Мишка Logitech Ergo M575S Wireless Trackball Off-white (910-007030) 910-007030
Comtrading.ua (Київ)
2 565 грн.
← купити
Трекбол Logitech Ergo M575S Offwhite (910-007030) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
← купити
Миша Logitech Ergo M575S Offwhite (910-007030) UA 910-007030
Sota.store (Київ)
2 529 грн.
← купити
Миша Logitech Ergo M575S Graphite (910-007029, 910-00731) 910-007029, 910-00731
Sota.store (Київ)
2 115 грн.
← купити
Миша Logitech Ergo M575S Offwhite (910-007030, 910-00732) 910-007030, 910-00732
Sota.store (Київ)
1 980 грн.
← купити
Миша комп'ютерна Logitech Ergo M575S Offwhite (910-007030, 910-00732)
MAUDAU (Київ)
2 266 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech Ergo M575S Off-White + Blue Ball (910-007030)
MAUDAU (Київ)
3 140 грн.
← купити
Трекбол Logitech Ergo M575S Offwhite (910-007030)
Rozetka.ua (Київ)
2 299 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech Ergo M575S Graphite + Blue Ball (910-007029)
Rozetka.ua (Київ)
2 706 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech Ergo M575S Off-White + Blue Ball (910-007030)
Rozetka.ua (Київ)
2 660 грн.
← купити
Бездротовий трекбол Logitech ERGO M575S Тихі клавіші Білий (р.134 х 100 х 48 мм)
Rozetka.ua (Київ)
3 099 грн.
← купити
Мишка LOGITECH M575S Ergo Wireless Trackball (910-007030) Off-White
Rozetka.ua (Київ)
3 149 грн.
← купити
Мишка Logitech Ergo M575S Wireless Trackball Off-white
Rozetka.ua (Київ)
3 645 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech Ergo M575S білий/блакитний (910-007030) 299455
Rozetka.ua (Київ)
3 212 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech Ergo M575S Graphite + Blue Ball (910-007029) Темно-сірий 38850
Rozetka.ua (Київ)
3 223 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech Ergo M575S Off-White + Blue Ball (910-007030) Білий 24740
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мишка Logitech M575S Ergo Wireless Trackball (910-007030) Off-White
Rozetka.ua (Київ)
3 357 грн.
← купити
Мишка Logitech Ergo M575S Wireless Trackball Off-white (910-007030)
Rozetka.ua (Київ)
3 382 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech Ergo M575S Off-White + Blue Ball (910-007030)
Rozetka.ua (Київ)
3 246 грн.
← купити
Миша Logitech Ergo M575S Graphite (910-007029) [123207]
Rozetka.ua (Київ)
3 049 грн.
← купити
Миша Logitech Ergo M575S Off-white (910-007030) [123206]
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мишка Logitech Ergo M575S Wireless Trackball Off-white (910-007030)
Rozetka.ua (Київ)
3 369 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech Ergo M575S Off-White + Blue Ball (910-007030)
Rozetka.ua (Київ)
3 277 грн.
← купити
Трекбол Logitech Ergo M575S Offwhite (910-007030)
Rozetka.ua (Київ)
2 277 грн.
← купити
Трекбол Logitech Ergo M575S Graphite (910-007029)
Rozetka.ua (Київ)
3 191 грн.
← купити
Мишка Logitech Ergo M575S Wireless Trackball Off-white (910-007030)
Rozetka.ua (Київ)
3 292 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech Ergo m575s Off-White + Blue Ball (910-007030)
Rozetka.ua (Київ)
3 392 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech Ergo M575S Off-White + Blue Ball трекбол (530843)
Rozetka.ua (Київ)
3 249 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech Ergo M575S Off-White + Blue Ball (910-007030)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша бездротова Logitech Ergo M575S Off-White + Blue Ball (910-007030) Білий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша бездротова Logitech Ergo M575S Graphite + Blue Ball (910-007029) Темно-сірий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша Logitech M575S Ergo Wireless Trackball Off-White (910-007030)
Rozetka.ua (Київ)
3 331 грн.
← купити
Трекбол Logitech Ergo M575S Offwhite (910-007030)
Rozetka.ua (Київ)
2 971 грн.
← купити
Мишка Logitech Ergo M575S Wireless Trackball Off-white (910-007030) Logitech 910-007030 911282
Rozetka.ua (Київ)
3 431 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech Ergo M575S Wireless Trackball Graphite (910-007029)
Rozetka.ua (Київ)
3 119 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech Ergo M575S Wireless Trackball Off-white (910-007030)
Rozetka.ua (Київ)
2 479 грн.
← купити
Миша Wireless Logitech Ergo M575S Off-White + Blue Ball (910-007030)
Rozetka.ua (Київ)
3 398 грн.
← купити
Миша Logitech Ergo M575S Wireless Trackball Off- (ek11601)
Rozetka.ua (Київ)
3 641 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech Ergo M575S Off-White + Blue Ball (910-007030)
Rozetka.ua (Київ)
3 517 грн.
← купити
Миша комп'ютерна Logitech Ergo M575S Offwhite (910-007030, 910-00732)
Rozetka.ua (Київ)
2 512 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Logitech ERGO M575S, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мишка Logitech ERGO M575S. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мишка Logitech ERGO M575S у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія