шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Logitech (тип пристрою)

Ціни80Опис Відгуки  Обговорення  Корисне3Аксесуари
Купити мишка Logitech MX Ergo S за ціною від 2599 грн.
Відео 17Фото 7

Характеристики та опис Logitech MX Ergo S

Кабель: ; Тихий клік; 4D колесо; Кнопка зміни DPI; Бічні кнопки; Кількість кнопок: 6; Роздільна здатність сенсора (DPI): 512 – 2048; Технологія: лазерна, Darkfield; Multi-Device; Тип підключення: Bluetooth/радіо; Тип пристрою: трекбол
Колір
Тип пристроютрекбол
Тип підключенняBluetooth/радіо
Multi-Device
Технологіялазерна, Darkfield
Сенсор та керування
Роздільна здатність сенсора512 – 2048 DPI
Кількість кнопок6
Бічні кнопки
Кнопка зміни DPI
Кількість коліс прокрутки1
4D колесо
Додаткові можливості
Тихий клік
Підключення та живлення
Джерело живленняакумулятор
Час роботи від акумулятора120 днів
Порт на пристроїUSB-C
Інше
Розміри (ДхШхВ)133x100x51 мм
Вага164 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
Обзор Logitech MX Ergo S: стоит ли выбирать трекбол вместо мыши?
Огляд трекболу Logitech MX Ergo S
Огляд Logitech MX Ergo S чи варто обирати трекбол замість миші
від 2 599  до 8 843 грн.
Logitech Мишка Logitech MX Ergo S Advanced Wireless Graphite (910-007260)
MTA.ua (Київ)
6 699 грн.
← купити
Мишка Logitech MX Ergo S Advanced Wireless Trackball Graphite (910-007260) 910-007260
Artline.ua (Київ)
← купити
Миша Logitech MX Ergo S Graphite (910-007260) 910-007260
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Миша бездротова Logitech MX Ergo S Graphite (910-007260) 910-007260
ШО (Київ)
5 447 грн.
← купити
Мишка Logitech Mx Ergo S Graphite (910-007260)
Цифра (Київ)
6 565 грн.
← купити
Мишка Logitech Mx Ergo S Graphite (910-007260)
Stls.store (Київ)
← купити
Миша Logitech MX Ergo S Graphite (910-007260) 910-007260
Openshop.ua (Київ)
4 590 грн.
← купити
Мишка Logitech MX Ergo S Bluetooth Graphite (910-007260) 910-007260
Itbox.ua (Київ)
← купити
Миша бездротова Logitech MX Ergo S Graphite (910-007260) 910-007260
Click.ua (Київ)
← купити
Logitech 910-007260
Mallprix.com (Київ)
5 666 грн.
← купити
Мишка Logitech MX Ergo S Bluetooth Graphite (910-007260) 910-007260
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Миша Logitech MX ERGO S Wireless (910-007260) Graphite 910-007260
Telemart.ua (Київ)
← купити
Logitech MX Ergo S Graphite (910-007260)
Tehnomart.com (Київ)
5 644 грн.
← купити
Трекбол Logitech MX Ergo S Graphite (910-007260) MX Ergo S Graphite (910-007260)
Denika.ua (Харків)
4 201 грн.
← купити
Мишка Logitech MX Ergo S Bluetooth Graphite (910-007260)
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
5 452 грн.
← купити
Миша Logitech MX Ergo S Graphite (910-007260) 910-007260
Enigma.kiev.ua (Київ)
3 799 грн.
← купити
Миша Logitech MX Ergo S Bluetooth Graphite (910-007260) (910-007260)
Техно Їжак (Київ)
← купити
Мишка Logitech MX Ergo S Graphite (910-007260)
Portativ.ua (Київ)
← купити
Миша Logitech MX Ergo S Advanced Wireless Trackball Graphite (L910-007260) Black L910-007260
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Logitech MX Ergo S Advanced Wireless Trackball Graphite (910-007260) — Миша бездротова оптична, 2.4 ГГц/BT, 2048 dpi, графіт
Comtrade.ua (Київ)
5 957 грн.
← купити
Розширений бездротовий трекбол LOGITECH MX Ergo S - ГРАФІТОВИЙ - 2,4 ГГЦ/BT - EMEA28-935 - EMEA L910-007260
Comtrading.ua (Київ)
5 717 грн.
← купити
Logitech MX Ergo S чорний (910007260)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
5 627 грн.
← купити
Миша Logitech MX Ergo S Graphite (910-007260)
Smartmag.biz.ua (Львів)
4 455 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech MX Ergo S Graphite (910-007260)
Nkt.ua (Київ)
5 536 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech MX Ergo S Graphite (910-007260)
Gamehub.com.ua (Київ)
6 076 грн.
← купити
Мишка Logitech MX Ergo S Bluetooth Graphite (910-007260) 910-007260
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Logitech MX Ergo S Graphite (910-007260)
AKS.ua (Київ)
5 987 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech MX Ergo S Graphite (910-007260) 910-007260
icom.net.ua (Київ)
5 544 грн.
← купити
Миша Logitech бездротова MX Ergo S (M575S) white-blue
Citrus.ua (Київ)
2 599 грн.
← купити
Миша Logitech MX Ergo S Graphite (910-007260) 910-007260
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Миша Logitech MX Ergo S Graphite (910-007260) UA 910-007260
Sota.store (Київ)
5 685 грн.
← купити
Миша Logitech MX Ergo S Graphite (910-007260)
Justbuy.com.ua (Київ)
3 889 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech mx Ergo s Graphite (910-007260)
Tviy-Dim.com (Київ)
5 899 грн.
← купити
Logitech MX Ergo S Graphite (910-007260) 910-007260
Luckylink.kiev.ua (Київ)
5 611 грн.
← купити
Logitech MX Ergo S Advanced Wireless Trackball Graphite (910-007260) MXErgoSAdvancedWirelessTrackballGraphite(910-007260)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Бездротова миша Logitech MX Ergo S Advanced Wireless Trackball Graphite (910-007260)
MAUDAU (Київ)
7 704 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech MX Ergo S Graphite (910-007260) 910-007260
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
5 662 грн.
← купити
Бездротова миша Logitech MX Ergo S Advanced Wireless Trackball Graphite (910-007260) 910-007260
Compx.ua (Київ)
← купити
Миша Logitech MX ERGO S Wireless Graphite (910-007260)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мишка Logitech MX Ergo S Advanced Wireless Trackball Graphite (910-007260) 910-007260
Comtrading.ua (Київ)
5 526 грн.
← купити
Миша Logitech MX Ergo S Graphite (910-007260) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
5 826 грн.
← купити
Миша Logitech MX ERGO S Wireless Graphite
Citrus.ua (Київ)
← купити
Миша Logitech MX Ergo S Graphite (910-007260) 910-007260
Sota.store (Київ)
4 365 грн.
← купити
Мишка Logitech MX Ergo S Bluetooth Graphite (910-007260)
MAUDAU (Київ)
6 871 грн.
← купити
Мишка Logitech MX Ergo S Bluetooth Graphite (910-007260)
MAUDAU (Київ)
7 357 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech MX Ergo S Graphite (910-007260)
MAUDAU (Київ)
6 002 грн.
← купити
Комп'ютерна мишка Logitech MX Ergo S Bluetooth Graphite (910-007260)
MAUDAU (Київ)
6 803 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech MX Ergo S Graphite (910-007260)
MAUDAU (Київ)
4 918 грн.
← купити
Миша Logitech MX Ergo S Graphite (910-007260) NW67082
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
4 100 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech MX Ergo S Graphite (910-007260)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротовий трекбол Logitech MX Ergo S Ергономічний Темно-сірий (р.132.5 х 99.8 х 51.4 мм)
Rozetka.ua (Київ)
7 399 грн.
← купити
Миша Logitech MX Ergo S Graphite (910-007260)
Rozetka.ua (Київ)
6 559 грн.
← купити
Мишка Logitech MX Ergo S Bluetooth Graphite
Rozetka.ua (Київ)
7 938 грн.
← купити
Мишка Logitech MX Ergo S Bluetooth Graphite (910-007260)
Rozetka.ua (Київ)
7 697 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech MX Ergo S Graphite (910-007260) Темно-сірий 33708
Rozetka.ua (Київ)
8 307 грн.
← купити
Миша Logitech MX Ergo S Graphite (910-007260)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мишка Logitech MX Ergo S Bluetooth Graphite (910-007260)
Rozetka.ua (Київ)
6 599 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech MX Ergo S Graphite (910-007260)
Rozetka.ua (Київ)
6 482 грн.
← купити
Миша Logitech MX Ergo S Graphite (910-007260)
Rozetka.ua (Київ)
4 890 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech MX Ergo S Graphite (910-007260)
Rozetka.ua (Київ)
6 387 грн.
← купити
Миша Logitech MX Ergo S Graphite (910-007260)
Rozetka.ua (Київ)
4 625 грн.
← купити
Мишка Logitech MX Ergo S Bluetooth Graphite (910-007260)
Rozetka.ua (Київ)
6 499 грн.
← купити
Трекбол Logitech MX Ergo S Graphite (910-007260)
Rozetka.ua (Київ)
4 537 грн.
← купити
Мишка Logitech MX Ergo S Bluetooth Graphite (910-007260)
Rozetka.ua (Київ)
6 500 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech mx Ergo s Graphite (910-007260)
Rozetka.ua (Київ)
6 749 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech MX Ergo S Graphite трекбол Темно-сірий (530844)
Rozetka.ua (Київ)
8 374 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech MX Ergo S Graphite (910-007260)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша бездротова Logitech MX Ergo S Graphite (910-007260) Темно-сірий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша Logitech MX ERGO S Wireless Graphite (910-007260)
Rozetka.ua (Київ)
4 799 грн.
← купити
Бездротова миша Logitech MX Ergo S Advanced Wireless Trackball Graphite (910-007260)
Rozetka.ua (Київ)
7 531 грн.
← купити
Logitech MX Ergo S Graphite (910-007260)
Rozetka.ua (Київ)
6 930 грн.
← купити
Мишка Logitech MX Ergo S Bluetooth Graphite (910-007260) Logitech 910-007260 911126
Rozetka.ua (Київ)
8 843 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech MX Ergo S Bluetooth Graphite (910-007260)
Rozetka.ua (Київ)
4 399 грн.
← купити
Миша Logitech MX Ergo S Bluetooth Graphite (ek11572)
Rozetka.ua (Київ)
7 136 грн.
← купити
Мишка Logitech MX Ergo S Bluetooth Graphite (910-007260)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мишка Logitech MX Ergo S Bluetooth Graphite (910-007260)
Rozetka.ua (Київ)
7 011 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech MX Ergo S Graphite (910-007260)
Rozetka.ua (Київ)
5 483 грн.
← купити
Мишка комп'ютерна Logitech MX Ergo S Graphite (910-007260)
Rozetka.ua (Київ)
5 088 грн.
← купити
Мишка Logitech MX Ergo S Bluetooth Graphite (910-007260)
Rozetka.ua (Київ)
7 411 грн.
← купити
Бездротова трекбол миша Logitech MX Ergo S з USB-C, Bluetooth, 6 кнопок (910-007263)
Rozetka.ua (Київ)
4 939 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Logitech MX Ergo S, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мишка Logitech MX Ergo S. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мишка Logitech MX Ergo S у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія