шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Logitech (тип пристрою)

Ціни13Опис Відгуки  Обговорення  Корисне3Аксесуари
Купити мишка Logitech G Pro X Superlight 2C за ціною від 3999 грн.
Відео 6Фото 20

Характеристики та опис Logitech G Pro X Superlight 2C

Бездротова зарядка: Powerplay ready; знімний; Кабель: Інтерфейс підключення: USB-A;ять; Вбудована пам' Програмовані кнопки; Бічні кнопки; Кількість кнопок: 4; Макс. прискорення (G): 88; Роздільна здатність сенсора (DPI): 100 – 44000; Сенсор: Hero 2; Призначення: ігрові; Технологія: оптична; Тип підключення: радіо / провідна
Колір
Тип пристроюмишка
Тип підключеннярадіо / провідна
Технологіяоптична
Призначенняігрові
Сенсор та керування
СенсорHero 2
Роздільна здатність сенсора100 – 44000 DPI
Макс. прискорення88 G
Макс. швидкість888 ips
Кількість кнопок4
Бічні кнопки
Кількість коліс прокрутки1
Додаткові можливості
Симетричний корпус
Програмовані кнопки
Вбудована пам'ять
Матеріал ніжоктефлон (PTFE)
Підключення та живлення
КабельUSB-A
знімний
Джерело живленняакумулятор
Час роботи від акумулятора95 год
Бездротова зарядкаPowerplay ready
Порт на пристроїUSB-C
Інше
Комплектаціядонгл USB-A
бічні накладки
Розміри (ДхШхВ)118x61x39 мм
Вага51 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
Logitech G PRO X SUPERLIGHT 2 Mouse Review - RTINGS.com
Обзор на Logitech G Pro X Superlight 2C
від 3 999  до 7 649 грн.
Logitech Мишка Logitech G PRO X Superlight 2c White (910-007538)
MTA.ua (Київ)
4 999 грн.
← купити
Ігрова бездротова миша Logitech G Pro X Superlight 2C / Радіоканал / Hero 2 / 44000 DPI / 5 кнопок / Бездротова зарядка / Чо
Synthetic.ua (Луцьк)
3 999 грн.
← купити
Миша Logitech G Pro X Superlight 2c White (910-007538)
Touch (Дніпро)
4 899 грн.
← купити
Миша Logitech G Pro X Superlight 2c White (910-007538)
Justbuy.com.ua (Київ)
4 779 грн.
← купити
Миша Logitech G Pro X Superlight 2c White (910-007538)
Smartmag.biz.ua (Львів)
4 980 грн.
← купити
Ігрова миша LOGITECH G PRO X SUPERLIGHT 2c Compact Wireless Gaming Mouse White
Citrus.ua (Київ)
4 499 грн.
← купити
Миша Logitech G Pro X Superlight 2c White (910-007538) 910-007538
Sota.store (Київ)
5 310 грн.
← купити
Миша Logitech G Pro X Superlight 2c White (910-007538)
Tv-mir.com.ua (Київ)
5 184 грн.
← купити
Миша Logitech G Pro X Superlight 2c Magenta (910-007545) [158456]
Rozetka.ua (Київ)
7 649 грн.
← купити
Ігрова миша LOGITECH G PRO X SUPERLIGHT 2c Compact Wireless Gaming Mouse Black
Citrus.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Logitech G Pro X Superlight 2C, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мишка Logitech G Pro X Superlight 2C. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мишка Logitech G Pro X Superlight 2C у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія