шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Logitech (тип пристрою)

Ціни57Опис Відгуки3Обговорення1Корисне8Аксесуари
Купити мишка Logitech MX Vertical за ціною від 3149 грн.
Відео 29Фото 10

Характеристики та опис Logitech MX Vertical

Кабель: ; Кнопка зміни DPI; Бічні кнопки; Кількість кнопок: 5; Роздільна здатність сенсора (DPI): 400 – 4000; Призначення: ергономічна (вертикальна); Технологія: лазерна, Darkfield; Multi-Device; Тип підключення: Bluetooth/радіо; Тип пристрою: мишка
Рейтинг моделі: 3 з 5 (3 оцінки)
Рейтинг за відгуками:
0
2
0
1
Колір
Тип пристроюмишка
Тип підключенняBluetooth/радіо
Multi-Device
Технологіялазерна, Darkfield
Призначенняергономічна (вертикальна)
Сенсор та керування
Роздільна здатність сенсора400 – 4000 DPI
Кількість кнопок5
Бічні кнопки
Кнопка зміни DPI
Кількість коліс прокрутки1
Підключення та живлення
Джерело живленняакумулятор
Порт на пристроїUSB-C
Інше
Комплектаціядонгл USB-A
Розміри (ДхШхВ)120x79x79 мм
Вага135 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
Отличная надежная мышь под разные задачи. Пользоваться приятно
26 грудня 2020, 15:00 #
Переваги:- Разгрузило запястье
- Удобная форма. Рука на мыши отдыхает
- Требует зарядки раз в несколько месяцев. Встроенное ПО сообщает о разряде. При этом удобное положение шнура зарядки с торца
- Можно подключить по проводу, bluetooth или через usb донгл.
- За более чем год ничего не сломалось и не отвалилось
- Возить с собой такую не получится

Недоліки:- Прорезиненная поверхность. Её сложно протирать, так как она собирает ворс и после года использования начала местами терять шераховатость и затерлась.
- Подключение по bluetooth (не через usb донгл) у меня даёт большие задержки.
- Мышь высокая, поэтому при печати убирая и возвращая руку с клавиатуры на мышь или просто пронося руку над столом можно мышь случайно задеть.

Коментар:Брал из-за боли в кисти, мышь со своей задачей справилась. В руке лежит удобно, положение ладони похоже на жест пожатия руки. Привыкал к новому положению пару дней. Через неделю мышка уже привычнее классических и обратно пересаживаться не хочется. По мелким иконкам перестал промахиваться - проблем с целеуказанием нет.
Для работы и для игр подходит. Ртс и шутеры на ней проходятся но для некоторых она может оказаться тяжеловатой. Впрочем, свободы в скольжении можно добиться подобрав коврик.

Автор:Dolores  пользуюсь Logitech MX Vertical більше року

Считаю модель провальная.
1 січня 2019, 04:57 #
Переваги:Вертикальная??? Не знаю, единственное её достоитнство и то спорное. Надо долго привыкать к новым движениям руки.

Недоліки:Не дотягивает до серии MX.
DarkField - лазера нет, по стеклу не позиционируется(очень плохо с лагами)
Быстрой прокрутки колесом нет.
Кнопок почень мало, особенно после опыта с MX Master

Коментар:Купил MX Vertical. Как лояльный человек к марке, даже особо не штудировал брошурку. Посмотрел промо ролик и купил мыш. К сожалению - она позор линейки MX. Легкая - как пластиковая дешовка с китайского рынка. Металлических встаток нет совсем, DarkField - лазера нет, быстрой прокрутки - нет.
фото: https://yadi.sk/i/e9Aj_DeleS8pIg

обычная модель, ничего особенного
1 липня 2021, 13:54 #
Переваги:К сборке претензий нет.

Недоліки:Не подошла эргономика под мою руку. Угол наклона слишком крутой.

Коментар:Работаю по 8+ часов в сутки за ПК. Купил эту мышь для профилактики туннельного синдрома. Хотя до этого руки никогда от не болели. Спустя пол года использования, стали появляться неприятные ощущения в запястье в конце рабочего дня. Со временем боли обострились и к концу недели уже было довольно некомфортно. Болело запястье с тыльной стороны, и указательный палец. Перешел обратно на обычную мышь, симптомы пропали.

Автор:Ruslan Shumkiy

Logitech MX Vertical Ergonomic Mouse Review - Review 2020 ...
Logitech MX Vertical review | PC Gamer
Logitech MX Vertical Ergonomic Mouse Review | PCMag
від 3 149  до 7 439 грн.
Миша Logitech MX Vertical Advanced Ergonomic Mouse graphite 2.4GHZ/BT (910-005448) 910-005448
Artline.ua (Київ)
5 999 грн.
← купити
Logitech Мишка Logitech MX Vertical Black (910-005447, 910-005448)
MTA.ua (Київ)
← купити
Миша LOGITECH MX Vertical Advanced Ergonomic Mouse (L910-005448) L910-005448
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Миша Logitech MX Vertical (910-005447, 910-005448) 910-005448
Openshop.ua (Київ)
3 658 грн.
← купити
Мишка Bluetooth+Wireless Logitech MX Vertical (910-005448) Black 910-005448
ШО (Київ)
5 618 грн.
← купити
Мишка Logitech Mx Vertical (910-005447, 910-005448)
Цифра (Київ)
3 489 грн.
← купити
Мишка Logitech Mx Vertical (910-005447, 910-005448)
Stls.store (Київ)
3 552 грн.
← купити
Миша Logitech MX Vertical (910-005447, 910-005448) 910-005448
Luxmedia.com.ua (Луцьк)
3 710 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech MX Vertical Black (910-005448) 910-005448
Click.ua (Київ)
← купити
Logitech 910-005448
Mallprix.com (Київ)
5 551 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Logitech MX Vertical, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мишка Logitech MX Vertical. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мишка Logitech MX Vertical у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія