шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Logitech (тип пристрою)

Ціни57Опис Відгуки3Обговорення1Корисне8Аксесуари
Купити мишка Logitech MX Vertical за ціною від 3149 грн.
Відео 29Фото 10

Характеристики та опис Logitech MX Vertical

Кабель: ; Кнопка зміни DPI; Бічні кнопки; Кількість кнопок: 5; Роздільна здатність сенсора (DPI): 400 – 4000; Призначення: ергономічна (вертикальна); Технологія: лазерна, Darkfield; Multi-Device; Тип підключення: Bluetooth/радіо; Тип пристрою: мишка
Рейтинг моделі: 3 з 5 (3 оцінки)
Рейтинг за відгуками:
0
2
0
1
Колір
Тип пристроюмишка
Тип підключенняBluetooth/радіо
Multi-Device
Технологіялазерна, Darkfield
Призначенняергономічна (вертикальна)
Сенсор та керування
Роздільна здатність сенсора400 – 4000 DPI
Кількість кнопок5
Бічні кнопки
Кнопка зміни DPI
Кількість коліс прокрутки1
Підключення та живлення
Джерело живленняакумулятор
Порт на пристроїUSB-C
Інше
Комплектаціядонгл USB-A
Розміри (ДхШхВ)120x79x79 мм
Вага135 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
Отличная надежная мышь под разные задачи. Пользоваться приятно
26 грудня 2020, 15:00 #
Переваги:- Разгрузило запястье
- Удобная форма. Рука на мыши отдыхает
- Требует зарядки раз в несколько месяцев. Встроенное ПО сообщает о разряде. При этом удобное положение шнура зарядки с торца
- Можно подключить по проводу, bluetooth или через usb донгл.
- За более чем год ничего не сломалось и не отвалилось
- Возить с собой такую не получится

Недоліки:- Прорезиненная поверхность. Её сложно протирать, так как она собирает ворс и после года использования начала местами терять шераховатость и затерлась.
- Подключение по bluetooth (не через usb донгл) у меня даёт большие задержки.
- Мышь высокая, поэтому при печати убирая и возвращая руку с клавиатуры на мышь или просто пронося руку над столом можно мышь случайно задеть.

Коментар:Брал из-за боли в кисти, мышь со своей задачей справилась. В руке лежит удобно, положение ладони похоже на жест пожатия руки. Привыкал к новому положению пару дней. Через неделю мышка уже привычнее классических и обратно пересаживаться не хочется. По мелким иконкам перестал промахиваться - проблем с целеуказанием нет.
Для работы и для игр подходит. Ртс и шутеры на ней проходятся но для некоторых она может оказаться тяжеловатой. Впрочем, свободы в скольжении можно добиться подобрав коврик.

Автор:Dolores  пользуюсь Logitech MX Vertical більше року

Считаю модель провальная.
1 січня 2019, 04:57 #
Переваги:Вертикальная??? Не знаю, единственное её достоитнство и то спорное. Надо долго привыкать к новым движениям руки.

Недоліки:Не дотягивает до серии MX.
DarkField - лазера нет, по стеклу не позиционируется(очень плохо с лагами)
Быстрой прокрутки колесом нет.
Кнопок почень мало, особенно после опыта с MX Master

Коментар:Купил MX Vertical. Как лояльный человек к марке, даже особо не штудировал брошурку. Посмотрел промо ролик и купил мыш. К сожалению - она позор линейки MX. Легкая - как пластиковая дешовка с китайского рынка. Металлических встаток нет совсем, DarkField - лазера нет, быстрой прокрутки - нет.
фото: https://yadi.sk/i/e9Aj_DeleS8pIg

обычная модель, ничего особенного
1 липня 2021, 13:54 #
Переваги:К сборке претензий нет.

Недоліки:Не подошла эргономика под мою руку. Угол наклона слишком крутой.

Коментар:Работаю по 8+ часов в сутки за ПК. Купил эту мышь для профилактики туннельного синдрома. Хотя до этого руки никогда от не болели. Спустя пол года использования, стали появляться неприятные ощущения в запястье в конце рабочего дня. Со временем боли обострились и к концу недели уже было довольно некомфортно. Болело запястье с тыльной стороны, и указательный палец. Перешел обратно на обычную мышь, симптомы пропали.

Автор:Ruslan Shumkiy

Logitech MX Vertical Ergonomic Mouse Review - Review 2020 ...
Logitech MX Vertical review | PC Gamer
Logitech MX Vertical Ergonomic Mouse Review | PCMag
від 3 149  до 7 439 грн.
Миша Logitech MX Vertical Advanced Ergonomic Mouse graphite 2.4GHZ/BT (910-005448) 910-005448
Artline.ua (Київ)
5 999 грн.
← купити
Logitech Мишка Logitech MX Vertical Black (910-005447, 910-005448)
MTA.ua (Київ)
← купити
Миша LOGITECH MX Vertical Advanced Ergonomic Mouse (L910-005448) L910-005448
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Миша Logitech MX Vertical (910-005447, 910-005448) 910-005448
Openshop.ua (Київ)
3 658 грн.
← купити
Мишка Bluetooth+Wireless Logitech MX Vertical (910-005448) Black 910-005448
ШО (Київ)
5 618 грн.
← купити
Мишка Logitech Mx Vertical (910-005447, 910-005448)
Цифра (Київ)
3 489 грн.
← купити
Мишка Logitech Mx Vertical (910-005447, 910-005448)
Stls.store (Київ)
3 552 грн.
← купити
Миша Logitech MX Vertical (910-005447, 910-005448) 910-005448
Luxmedia.com.ua (Луцьк)
3 710 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech MX Vertical Black (910-005448) 910-005448
Click.ua (Київ)
← купити
Logitech 910-005448
Mallprix.com (Київ)
5 551 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech MX Vertical (Black) (UA) 910-005448
Jabko.ua (Львів)
5 099 грн.
← купити
Миша Logitech MX Vertical Graphite (910-005447/910-005448)
Touch (Дніпро)
3 399 грн.
← купити
Logitech MX Vertical (910-005447, 910-005448)
Tehnomart.com (Київ)
5 543 грн.
← купити
Миша Logitech Bluetooth+Wireless MX Vertical (910-005448) Black
Denika.ua (Харків)
3 376 грн.
← купити
Миша Logitech mx Vertical (910-005448) Black
Tviy-Dim.com (Київ)
5 749 грн.
← купити
Logitech MX Bluetooth Mouse Graphite (910-005448) — Миша бездротова оптична, 2.4 ГГц/BT, 4000 dpi, сіра 910-005448
Comtrade.ua (Київ)
5 988 грн.
← купити
Logitech MX Vertical (910-005447, 910-005448) 910-005448
Luckylink.kiev.ua (Київ)
5 475 грн.
← купити
Миша LOGITECH MX Vertical (910-005447, 910-005448) 910-005447, 910-005448
Sota.store (Київ)
3 420 грн.
← купити
Миша Logitech MX Vertical (910-005447, 910-005448)
Justbuy.com.ua (Київ)
3 689 грн.
← купити
Миша Logitech MX Vertical Advanced Ergonomic Mouse Graphite (910-005448)
Realphone.com.ua (Київ)
3 149 грн.
← купити
Мишка Logitech MX Vertical (910-005448) 910-005448
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Миша Logitech MX Vertical (910-005447, 910-005448)
Smartmag.biz.ua (Львів)
3 405 грн.
← купити
Мишка Logitech MX Vertical (910-005448)
Q-techno.com.ua (Київ)
3 465 грн.
← купити
LOGITECH MX Vertical Advanced Ergonomic Mouse - GRAPHITE - 2.4GHZ/BT - EMEA (910-005448)
Nkt.ua (Київ)
5 430 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech MX Vertical Black (910-005448) 910-005448
icom.net.ua (Київ)
5 378 грн.
← купити
Миша Bluetooth+Wireless Logitech MX Vertical Black (910-005448)
Gamehub.com.ua (Київ)
5 928 грн.
← купити
Миша Logitech MX Vertical (910-005448) Black
Zhuk.ua (Київ)
5 840 грн.
← купити
Мишка Logitech MX Vertical (910-005448) 910-005448
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Миша Logitech MX Vertical (910-005447, 910-005448)
Tv-mir.com.ua (Київ)
3 741 грн.
← купити
Бездротова миша Logitech MX Vertical Wireless (910-005448)
MAUDAU (Київ)
6 470 грн.
← купити
Бездротова миша Logitech MX Vertical Wireless (910-005448) 910-005448
Compx.ua (Київ)
5 626 грн.
← купити
Миша Logitech MX Vertical Advanced Ergonomic Mouse Graphite (910-005448)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша LOGITECH MX Vertical (910-005448) UA 910-005448
Sota.store (Київ)
5 546 грн.
← купити
Миша комп'ютерна Logitech MX Vertical (910-005447, 910-005448, 910-005449)
MAUDAU (Київ)
4 033 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech MX Vertical Black (910-005448)
MAUDAU (Київ)
7 156 грн.
← купити
Мишка Logitech MX Vertical (910-005448) Black
Rozetka.ua (Київ)
6 411 грн.
← купити
Миша Logitech MX Vertical (910-005447, 910-005448)
Rozetka.ua (Київ)
5 020 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech MX Vertical Black (910-005448)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротова миша Logitech MX Vertical Ергономічна Чорний (р.120 х 79 х 78.5 мм)
Rozetka.ua (Київ)
6 799 грн.
← купити
Мишка Logitech MX Vertical (910-005448)
Rozetka.ua (Київ)
6 383 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech MX Vertical Чорна(910-005448GRP) 231161
Rozetka.ua (Київ)
6 447 грн.
← купити
Миша Bluetooth+Wireless Logitech MX Vertical Black (910-005448) ( Чорний ) 27946
Rozetka.ua (Київ)
7 439 грн.
← купити
Мишка Logitech MX Vertical (910-005448)
Rozetka.ua (Київ)
6 621 грн.
← купити
Мишка Bluetooth+Wireless Logitech MX Vertical (910-005448) Black
Rozetka.ua (Київ)
6 327 грн.
← купити
Миша Logitech MX Vertical Graphite (910-005447/910-005448) [96062]
Rozetka.ua (Київ)
3 849 грн.
← купити
Мишка Logitech MX Vertical (910-005448) Black
Rozetka.ua (Київ)
6 474 грн.
← купити
Миша Logitech Bluetooth+Wireless MX Vertical (910-005448) Black
Rozetka.ua (Київ)
3 646 грн.
← купити
Мишка Logitech MX Vertical (910-005448) Black
Rozetka.ua (Київ)
6 350 грн.
← купити
Миша Logitech MX Vertical Advanced Ergonomic Mouse Graphite
Rozetka.ua (Київ)
4 900 грн.
← купити
Миша Logitech mx Vertical (910-005448) Black
Rozetka.ua (Київ)
6 496 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech MX Vertical Black вертикальна Чорний (246579)
Rozetka.ua (Київ)
5 990 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech MX Vertical Black (910-005448)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша Bluetooth+Wireless Logitech MX Vertical Black (910-005448) ( Чорний )
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротова миша Logitech MX Vertical Wireless (910-005448)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Logitech MX Vertical (910-005447, 910-005448)
Rozetka.ua (Київ)
6 762 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech MX Vertical (910-005448) Black
Rozetka.ua (Київ)
3 839 грн.
← купити
Миша комп'ютерна Logitech MX Vertical (910-005447, 910-005448, 910-005449)
Rozetka.ua (Київ)
3 919 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Logitech MX Vertical, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мишка Logitech MX Vertical. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мишка Logitech MX Vertical у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія