шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Logitech (тип пристрою)

Ціни66Опис Відгуки2Обговорення2Корисне8Аксесуари
Купити мишка Logitech MX Master 4 за ціною від 4899 грн.
Відео 7Фото 9

Характеристики та опис Logitech MX Master 4

Кабель: ; Програмовані кнопки; Тихий клік; Інерційне колесо; Бічні кнопки; Кількість кнопок: 7; Роздільна здатність сенсора (DPI): 200 – 8000; Технологія: лазерна, Darkfield; Multi-Device; Версія Bluetooth: v5.1; Тип підключення: Bluetooth/радіо; Тип пристрою: мишка
Рейтинг моделі: 4 з 5 (2 оцінки)
Рейтинг за відгуками:
0
1
0
1
Колір
Тип пристроюмишка
Тип підключенняBluetooth/радіо
Версія Bluetoothv5.1
Multi-Device
Технологіялазерна, Darkfield
Сенсор та керування
Роздільна здатність сенсора200 – 8000 DPI
Кількість кнопок7
Бічні кнопки
Кількість коліс прокрутки2
Інерційне колесо
Додаткові можливості
Тихий клік
Програмовані кнопки
Підключення та живлення
Джерело живленняакумулятор
Ємність акумулятора650 мАг
Час роботи від акумулятора70 днів
Порт на пристроїUSB-C
Інше
Комплектаціядонгл USB C
Розміри (ДхШхВ)128x88x51 мм
Вага150 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  5000 грн.    до  6750 грн.

обычная модель, ничего особенного
22 квітня 2026, 14:48 #
Переваги:боковое колесо

Недоліки:кнопки не достаточно тихие, приложение бывает не работает

Коментар:програмируемые кнопки иногда не работают

Автор:Евгений

Якісна миша для професіоналів та тих, хто працює у фотошоп та давінчі резолв
4 грудня 2025, 14:59 #
Переваги:Вібровідгук, коліщатка, швидкість роботи, застосунок

Недоліки:Немає української мову у застосунку

Коментар:Купив на старті продажів, до цього була попередня модель. Це найзручніша миша у моєму житті, ідеально лягає у долоню, дуже функціональна та сучасна. Особливо зацінив нове покриття, тепер миша завжди має вигляд нової. Щиро раджу до придбання.

Автор:Кирило Баранець  пользуюсь Logitech MX Master 4 кілька місяців

Якщо порівняти з mx 3. Чим Читать...
PriceHub AI30 жовтня 2025, 07:41
MX Master 4 краща за MX 3 в кількох ключових моментах: додає тактильний зворотний зв’язок і нове контекстне меню Actions Ring для швидких шорткатів, має кнопка жестів, ще тихіші кліки, оновлену антену й чіп для більш стійкого з’єднання (провайдер повідомляє «2× сильніше»), тефлонові ніжки для плавнішого ковзання і подовжене бічне коліщатко; сенсор той самий (Darkfield 200–8000 DPI), автономність близько 70 днів і зарядка USB‑C — тобто інструменти для продуктивності та комфортності використання значно розширені порівняно з MX 3; вага трохи більша (150 г), а деякі бізнес/Mac версії мають інші комплектації (наприклад, For Mac без приймача Logi Bolt).
[Відповідь сформована на основі експертних оглядів (3 огляди) та характеристик з картки товару E‑Katalog; використані ключові пункти: тактильний зворотний зв’язок (haptic), Actions Ring (цифрове кільце дій), кнопка жестів, тихі кліки, покращене з’єднання (заявлено «2×»), розширені PTFE‑ніжки, сенсор Logitech Darkfield 200–8000 DPI, акумулятор 650 мА·год ≈ до 70 діб, порт USB‑C, вага 150 г; всі характеристики перекладені українською з наданих даних E‑Katalog.]
від 4 899  до 7 492 грн.
Мишка Logitech MX Master 4 Performance Wireless/Bluetooth Graphite (910-007562) 910-007562
Artline.ua (Київ)
5 999 грн.
← купити
Logitech Мишка Logitech MX Master 4 Graphite (910-007562, 910-007558)
MTA.ua (Київ)
← купити
Миша LOGITECH MX Master 4 Performance Wireless Graphite (L910-007562) 910-007562
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Миша Logitech MX Master 4 Black (910-007560) 910-007560
Openshop.ua (Київ)
5 922 грн.
← купити
Мишка Logitech Mx Master 4 Pale Gray (910-007563, 910-007559, 910-007566)
Цифра (Київ)
5 720 грн.
← купити
Мишка Logitech Mx Master 4 Pale Gray (910-007563, 910-007559, 910-007566)
Stls.store (Київ)
5 826 грн.
← купити
Миша Bluetooth Logitech MX Master 4 Pale Gray (910-007563) 910-007563
Click.ua (Київ)
← купити
Миша бездротова Logitech MX Master 4 Performance, Pale Gray (910-007563)
АЛЛО (Київ)
← купити
Миша Logitech MX Master 4 (Pale Gray) (EU) 910-007563
Jabko.ua (Львів)
5 599 грн.
← купити
Миша Logitech MX Master 4 Pale Gray (910-007563/910-007559)
Touch (Дніпро)
← купити
Миша Logitech MX Master 4 Performance Wireless (910-007563) Pale Gray 910-007563
Telemart.ua (Київ)
← купити
Миша Logitech MX Master 4 Pale Gray (910-007563, 910-007559) MX Master 4 Pale Gray (910-007563, 910-007559)
Denika.ua (Харків)
5 499 грн.
← купити
Миша Logitech MX Master 4 Graphite (910-007562, 910-007558) 910-007562, 910-007558
Sota.store (Київ)
5 355 грн.
← купити
Logitech MX Master 4 Performance Pale Grey (910-007563) MXMaster4PerformancePaleGrey(910-007563)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Миша Logitech MX Master 4 Black (910-007560)
Justbuy.com.ua (Київ)
6 169 грн.
← купити
Миша Logitech MX Master 4 Graphite (910-007562) 910-007562
Reader.ua (Київ)
← купити
Миша Logitech MX Master 4 Performance (L910-007562) Graphite L910-007562
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Logitech MX Master 4 Білий (910007563)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
6 978 грн.
← купити
Миша Logitech MX Master 4 Pale Gray (910-007563, 910-007559)
Smartmag.biz.ua (Львів)
5 336 грн.
← купити
Миша Logitech MX Master 4 Performance Wireless Mouse - PALE GREY
Citrus.ua (Київ)
← купити
Мишка Logitech MX Master 4 Black (910-007560)
Q-techno.com.ua (Київ)
5 882 грн.
← купити
Миша Logitech MX Master 4 Performance Wireless/Bluetooth Graphite (910-007562) 910-007562
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Миша Logitech MX Master 4 Graphite (910-007562, 910-007558)
Tv-mir.com.ua (Київ)
5 180 грн.
← купити
Миша Logitech MX Master 4 Performance Wireless/Bluetooth Graphite (910-007562)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мишка Logitech MX Master 4 Performance Wireless/Bluetooth Pale Grey (910-007563) 910-007563
Artline.ua (Київ)
← купити
Logitech Мишка Logitech MX Master 4 Pale Gray (910-007563, 910-007559)
MTA.ua (Київ)
← купити
Миша LOGITECH MX Master 4 Performance Wireless Pale Grey (L910-007563) 910-007563
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Миша Logitech MX Master 4 Pale Gray (910-007563, 910-007559) 910-007563, 910-007559
Openshop.ua (Київ)
5 420 грн.
← купити
Миша Bluetooth Logitech MX Master 4 Graphite (910-007562) 910-007562
Click.ua (Київ)
← купити
Миша бездротова Logitech MX Master 4 Performance, Graphite (910-007562)
АЛЛО (Київ)
← купити
Миша Logitech MX Master 4 Black (910-007560)
Touch (Дніпро)
5 929 грн.
← купити
Миша Logitech MX Master 4 Graphite (910-007562/910-007558)
Touch (Дніпро)
5 329 грн.
← купити
Миша Logitech MX Master 4 Performance Wireless (910-007562) Graphite 910-007562
Telemart.ua (Київ)
← купити
Миша Logitech MX Master 4 Pale Gray (910-007563, 910-007559) 910-007563, 910-007559
Sota.store (Київ)
← купити
Logitech MX Master 4 Performance Graphite (910-007562) MXMaster4PerformanceGraphite(910-007562)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Миша Logitech MX Master 4 Black (910-007560) 910-007560
Sota.store (Київ)
5 760 грн.
← купити
Миша Logitech MX Master 4 Performance (L910-007563) Pale Grey L910-007563
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Миша Logitech MX Master 4 Pale Gray (910-007563, 910-007559)
Justbuy.com.ua (Київ)
4 899 грн.
← купити
Миша Logitech MX Master 4 Graphite (910-007562, 910-007558)
Justbuy.com.ua (Київ)
← купити
Logitech MX Master 4 чорний (910007577)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
6 925 грн.
← купити
Logitech MX Master 4 Графіт (910007562)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
6 697 грн.
← купити
Logitech MX Master 4 Графіт (910007594)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
6 025 грн.
← купити
Logitech MX Master 4 Графіт (910007617)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
7 099 грн.
← купити
Миша Logitech MX Master 4 Black (910-007560)
Smartmag.biz.ua (Львів)
5 930 грн.
← купити
Миша Logitech MX Master 4 Graphite (910-007562, 910-007558)
Smartmag.biz.ua (Львів)
← купити
Миша Logitech MX Master 4 Graphite (910-007560, 910-007569) MX Master 4 Graphite (910-007560, 910-007569)
Denika.ua (Харків)
5 836 грн.
← купити
Миша Logitech MX Master 4 Graphite (910-007562, 910-007558) MX Master 4 Graphite (910-007562, 910-007558)
Denika.ua (Харків)
5 547 грн.
← купити
Миша Logitech MX Master 4 Performance Wireless Mouse - GRAPHITE
Citrus.ua (Київ)
← купити
Мишка Logitech MX Master 4 Pale Gray (910-007563, 910-007559)
Q-techno.com.ua (Київ)
5 786 грн.
← купити
Миша Logitech MX Master 4 Performance Wireless/Bluetooth Pale Gray (910-007563) 910-007563
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Миша Logitech MX Master 4 Pale Gray (910-007563, 910-007559)
Tv-mir.com.ua (Київ)
5 132 грн.
← купити
Миша Logitech MX Master 4 Black (910-007560)
Tv-mir.com.ua (Київ)
6 292 грн.
← купити
Миша Logitech MX Master 4 Performance Wireless/Bluetooth Pale Grey (910-007563)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша Logitech MX Master 4 Black (910-007560) [151023]
Rozetka.ua (Київ)
6 649 грн.
← купити
Миша Logitech MX Master 4 Pale Gray (910-007563/910-007559) [151022]
Rozetka.ua (Київ)
6 299 грн.
← купити
Миша Logitech MX Master 4 Graphite (910-007562/910-007558) [151019]
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша Logitech MX Master 4 Pale Gray (910-007563, 910-007559)
Rozetka.ua (Київ)
5 939 грн.
← купити
Миша Logitech MX Master 4 Graphite (910-007562, 910-007558)
Rozetka.ua (Київ)
5 991 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech MX Master 4 Pale Gray (910-007563, 910-007559, 910-007566)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша бездротова Logitech MX Master 4 Graphite (910-007562, 910-007558)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша бездротова Logitech MX Master 4 Black (910-007560, 910-007569)
Rozetka.ua (Київ)
6 579 грн.
← купити
Миша Logitech MX Master 4 Pale Gray (910-007563, 910-007559)
Rozetka.ua (Київ)
6 755 грн.
← купити
Миша Logitech MX Master 4 Graphite (910-007562, 910-007558)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша Logitech MX Master 4 Black (910-007560)
Rozetka.ua (Київ)
7 492 грн.
← купити
Мишка комп'ютерна Logitech MX Master 4 Pale Gray (910-007563, 910-007559, 910-007566)
Rozetka.ua (Київ)
6 647 грн.
← купити
Мишка комп'ютерна Logitech MX Master 4 Black (910-007560, 910-007569)
Rozetka.ua (Київ)
6 759 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Logitech MX Master 4, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мишка Logitech MX Master 4. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мишка Logitech MX Master 4 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія