шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни4Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити сковорода Hendi Marble Professional 627747 за ціною від 3029 грн.

Характеристики та опис Hendi Marble Professional 627747

Комплектація: Країна походження бренду: Нідерланди; використання в духовці; Функції та можливості: індукційне дно;яне (мармур, граніт); Антипригарне покриття: кам' Матеріал ручок: метал; Матеріал сковороди: алюміній; Висота стінок (см): 10; Товщина дна (мм): 4; Розмір: Макс. розмір (см): 32; Тип: вок
Колір
Тип
вок
Розмір
32 см
Товщина дна
4 мм
Висота стінок
10 см
Матеріал сковороди
алюміній
Матеріал ручок
метал
Антипригарне покриття
кам'яне (мармур, граніт)
Функції та можливості
індукційне дно
використання в духовці
Країна походження бренду
Нідерланди
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3300 грн.    до  4100 грн.

від 3 029  до 4 328 грн.
Hendi Hendi Marble Professional 32 см (627747) HendiMarbleProfessional32см(627747)
COMFY.ua (Київ)
3 767 грн.
← купити
Сковорода WOK Hendi Marble Professional 32 см (627747)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Сковорода Вок 320 h 100 мм Hendi 627747
Rozetka.ua (Київ)
4 328 грн.
← купити
Сковорода Вок Hendi «Marble Professional», 320x(H)100 мм 627747
Rozetka.ua (Київ)
3 029 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hendi Marble Professional 627747, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: сковорода Hendi Marble Professional 627747. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на сковорода Hendi Marble Professional 627747 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія