шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни47Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити смарт годинник HiFuture FutureFit AIX Lite за ціною від 2165 грн.
Фото 5

Характеристики та опис HiFuture FutureFit AIX Lite

Ступінь захисту: 10 WR (1 ATM); Ремінець: швидкознімний; Матеріал корпуса: метал; Ємність акумулятора (мАгод): 350; Зарядка пристрою: магнітна; акселерометр; Ядер процесора: 2; Захист циферблата: Gorilla Glass; Дисплей ("): 1.43; Тип матриці: AMOLED; Тип: кольоровий; Форма: круглий; Сенсорний екран
Колір
Тип
смартгодинник
Інтерфейс підключення
Bluetooth v5.4
Дзвінки та оповіщення
вбудований динамік
пульсометр
акселерометр
Ступінь захисту
10 WR (1 ATM)
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 2 165  до 5 202 грн.
Смарт-годинник HiFuture Aix Lite Champagne Gold aixlite.champagnegold
Click.ua (Київ)
2 486 грн.
← купити
Смарт-годинник HIFUTURE Aix Lite Black aixlite.black
FOXTROT.UA (Київ)
2 399 грн.
← купити
Смарт-годинник HiFuture aixlite.champagnegold Золотий Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
Смарт-годинник HiFuture aix lite black (aixlite.black) aixlite.black
Itbox.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник HiFuture aix lite black (aixlite.black) aixlite.black
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник HiFuture Aix Lite Black (aixlite.black) Aix Lite Black (aixlite.black)
Denika.ua (Харків)
2 704 грн.
← купити
Смарт-годинник HiFuture Aix Lite Black (aixlite.black)
Semtech.com.ua (Луцьк)
3 461 грн.
← купити
Смарт-годинник HiFuture Aix Lite Black aixlite.black
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Розумний годинник HiFuture AIX Lite black TZEGHSSW8BK
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
4 891 грн.
← купити
HiFuture FutureFit AIX Lite Black
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
5 202 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HiFuture FutureFit AIX Lite, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: смарт годинник HiFuture FutureFit AIX Lite. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на смарт годинник HiFuture FutureFit AIX Lite у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія