шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни25Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити мережевий фільтр / подовжувач Hoco AC22 Sunlight за ціною від 629 грн.
Фото 9

Характеристики та опис Hoco AC22 Sunlight

Захист: Захисні шторки від дітей; Потужність на 1 порт (Вт): 30; USB-C (шт): 1; USB-A (шт.): 3; Розеток з заземленням (тип F) (шт.): 4; Тип вилки підключення: звичайний; Макс. навантаження (А): 10; Довжина кабелю (м): 3; Тип: подовжувач
Колір
Типподовжувач
Характеристики
Довжина кабелю3 м
Макс. потужність (змотаний кабель)2500 Вт
Макс. навантаження10 А
Індикація роботи
Вимикачзагальний
Підключення
Тип вилки підключеннязвичайний
Розеток з заземленням (тип F)4 шт.
USB-A3 шт.
USB-C1 шт.
Потужність (при 1-му пристрої)30 Вт
Конструктивні особливості
Захисні шторки від дітей
Штекери розеткипід кутом
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 629  до 1 047 грн.
Hoco AC22 4 Sunlight 4 розетки + 3xUSB-A и 1xUSB-C чорний
AKS.ua (Київ)
667 грн.
← купити
Мережевий фільтр Hoco AC22 (3USB/1Type-C/4xSocket) 1,5m Black
Skay.ua (Одеса)
849 грн.
← купити
Мережевий подовжувач Hoco AC22 Sunlight 4-bit (PD30W/1C3A) Desktop Socket Black
MAUDAU (Київ)
799 грн.
← купити
Hoco Мережевий фільтр Hoco AC22 Sunlight 4-bit (PD30W/1C3A) Black
MTA.ua (Київ)
629 грн.
← купити
HOCO AC22 Sunlight 4-bit (PD30W/1C3A) Black (6942007629782) 6942007629782
Kvshop.com.ua (Київ)
747 грн.
← купити
Подовжувач HOCO AC22 Sunlight (PD30W/1C/3A/4xSocket) (1.5m) (Black) (209762)
Rozetka.ua (Київ)
809 грн.
← купити
Подовжувач Hoco AC22 Sunlight (PD30W/1C/3A/4xSocket) (1.5m) Black
MAUDAU (Київ)
658 грн.
← купити
Подовжувач Hoco Sunlight 4-bit desktop socket (L=3M) AC22 3USB/1Type-C, 30W/3A, PD/QC
MAUDAU (Київ)
993 грн.
← купити
Мережевий подовжувач Hoco AC22 Sunlight PD30W 4 розетки 1.5m Білий
MAUDAU (Київ)
816 грн.
← купити
Hoco Мережевий фільтр Hoco AC22 Sunlight (PD30W/1C/3A/4xSocket) (3m) Black
MTA.ua (Київ)
669 грн.
← купити
Мережевий фільтр Hoco AC22 Sunlight White [132741]
Rozetka.ua (Київ)
949 грн.
← купити
Мережевий фільтр Hoco AC22 Sunlight 4-bit (PD30W/1C3A) EU/GER Black [118747]
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий фільтр-подовжувач 4 розетки HOCO AC22 Sunlight 3хUSB/Type 1.5 м білий
Rozetka.ua (Київ)
930 грн.
← купити
Сітковий фільтр Hoco AC22 4x220V+3хUSB+1хType-C 2500W PD/QC 3М електричний підовжувач швидка зарядка
Rozetka.ua (Київ)
888 грн.
← купити
Сітковий фільтр Hoco AC22 4x220V+3хUSB+1хType-C 2500W PD/QC (1.5М) електричний підовжувач швидка зарядка
Rozetka.ua (Київ)
693 грн.
← купити
Підовжувач Hoco AC22 Sunlight (PD30W/1C/3A/4xSocket) (1.5m) Black
Rozetka.ua (Київ)
708 грн.
← купити
Мережевий подовжувач Hoco AC22 Sunlight 4-bit (PD30W/1C3A) Desktop Socket Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий подовжувач HOCO AC22 Sunlight 4 розетки + USB/Type-C PD30W 3M Black
Rozetka.ua (Київ)
899 грн.
← купити
Мережевий подовжувач Hoco AC22 Sunlight |порти 3USB/1Type-C, 4 розетки, 30W/3A, підтримка швидкої зарядки PD/QC, кабель 3 м,
Rozetka.ua (Київ)
995 грн.
← купити
Сітковий підовжувач HOCO AC22 Sunlight 4-bit(PD30W/1C3A) desktop socket(EU/GER) (1.5m) чорний
Rozetka.ua (Київ)
865 грн.
← купити
Подовжувач HOCO Sunlight 4-bit desktop socket (L=3M) AC22 | 3USB/1Type-C, 30W/3A, PD/QC|
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Подовжувач Hoco AC22 Sunlight (4 розетки, USB - 3 шт., Type-C, 2500 Вт, 30W/3A, PD/QC, 3 метри, європейська вилка, швидка за
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий подовжувач HOCO AC22 Sunlight 4 розетки PD30W 1C3A USB 3 м Чорний
Rozetka.ua (Київ)
1 047 грн.
← купити
Мережевий подовжувач Hoco Sunlight 4-bit socket AC22 | 3 метри, 3USB/1Type-C, 30W/3A, PD/QC | black
Rozetka.ua (Київ)
1 039 грн.
← купити
Сітковий підовжувач HOCO AC22 Sunlight 4-bit (PD30W/1C3A) desktop socket (EU/GER) (1.5m) Black (6942007629782)
Rozetka.ua (Київ)
991 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco AC22 Sunlight, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мережевий фільтр / подовжувач Hoco AC22 Sunlight. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мережевий фільтр / подовжувач Hoco AC22 Sunlight у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія