шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни61Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити мережевий фільтр / подовжувач Hoco AC10A Barry за ціною від 599 грн.
Відео 1Фото 8

Характеристики та опис Hoco AC10A Barry

Захист: Розміри (мм): 117x43x39; Потужність на всі порти (Вт): 60; Потужність на 1 порт (Вт): 65; Макс. струм зарядки (А): 3; USB-C (шт): 2; USB-A (шт.): 2; Міжнародний штепсель (шт.): 1; Тип вилки підключення: звичайний; Макс. навантаження (А): 10; Макс. потужність (Вт): 2500; Довжина кабелю (м): 1.5
Колір
Типфільтр-подовжувач
Характеристики
Довжина кабелю1.5 м
Макс. потужність2500 Вт
Макс. навантаження10 А
Переріз дроту0.75 мм²
Індикація роботи
Підключення
Тип вилки підключеннязвичайний
Міжнародний штепсель1 шт.
USB-A2 шт.
USB-C2 шт.
Макс. струм зарядки3 А
Потужність (при 1-му пристрої)65 Вт
Потужність (на всі порти)60 Вт
Конструктивні особливості
Штекери розеткиперпендикулярно корпусу (90 °)
Розміри117x43x39 мм
Вага342 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 599  до 1 338 грн.
Мережевий фільтр Hoco AC10A Barry Black (601672)
Touch (Дніпро)
599 грн.
← купити
Фільтр HOCO AC10A на 1 розетку + 2 USB + 2 USB-C, 65W, кабель 1,5 м, 220В, White, Box HOCO AC10A / W
Comtrading.ua (Київ)
780 грн.
← купити
HOCO AC10A Barry PD65W GaN 2C2A with 1 socket desktop charger White (6942007601689) AC10ABarryPD65WGaN2C2Awith1socketdesktop
COMFY.ua (Київ)
1 039 грн.
← купити
Мережевий подовжувач Hoco AC10A Barry PD65W GaN (2C2A with 1 socket) Desktop Charger Black
MAUDAU (Київ)
799 грн.
← купити
Hoco Мережевий фільтр Hoco HOCO AC10A/B Black 2xUSB-C, 2xUSB-A, 1xAC, PD65W
MTA.ua (Київ)
699 грн.
← купити
Мережевий фільтр HOCO AC10A на 1 розетку + 2 USB + 2 USB-C, 65W, кабель 1,5 м, 220В, White, Box Y-35091
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
854 грн.
← купити
Подовжувач HOCO Barry Desktop Charger AC10A | 2USB/2Type-C, PD/QC, 65W/10A | 4758457
Rozetka.ua (Київ)
836 грн.
← купити
Фільтр HOCO AC10A на 1 розетку + 2 USB + 2 USB-C, 65W, кабель 1,5 м, 220В, Black, Box HOCO AC10A / B
Comtrading.ua (Київ)
1 070 грн.
← купити
Мережевий подовжувач Hoco AC10A Barry PD65W GaN (2C2A with 1 socket) Desktop Charger White
MAUDAU (Київ)
← купити
Мережевий фільтр подовжувач HOCO AC-10A 1x220V+2xUSB+ 2хType-C 65W, 1.5 м, 220 В, White
MAUDAU (Київ)
897 грн.
← купити
Мережевий фільтр подовжувач HOCO AC-10A 1x220V+2xUSB+ 2хType-C 65W, 1.5 м, 220 В, Black
MAUDAU (Київ)
1 231 грн.
← купити
Зарядний пристрій фільтр подовжувач Hoco AC10A 65 Вт чорний
MAUDAU (Київ)
853 грн.
← купити
Зарядний пристрій подовжувач 4 порти Hoco AC10A 65 Вт біле
MAUDAU (Київ)
855 грн.
← купити
Hoco Мережевий фільтр Hoco HOCO AC10A/W White 2xUSB-C, 2xUSB-A, 1xAC, PD65W
MTA.ua (Київ)
729 грн.
← купити
Мережевий фільтр HOCO AC10A на 1 розетку + 2 USB + 2 USB-C, 65W, кабель 1,5 м, 220В, Black, Box Y-35125
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
831 грн.
← купити
Подовжувач HOCO Barry Desktop Charger AC10A | 2USB/2Type-C, PD/QC, 65W/10A | 4758456
Rozetka.ua (Київ)
835 грн.
← купити
Подовжувач мережевий HOCO AC10A USB Type-C 65W Black
Rozetka.ua (Київ)
1 069 грн.
← купити
Подовжувач мережевий HOCO AC10A USB Type-C 65W White
Rozetka.ua (Київ)
1 072 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій подовжувач Hoco AC10A 2 USB/2 Type-C PD 65W 1 розетка 1.5m White
Rozetka.ua (Київ)
748 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій подовжувач Hoco AC10A 2 USB/2 Type-C PD 65W 1 розетка 1.5m Black
Rozetka.ua (Київ)
758 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій подовжувач Hoco AC10A 2 USB/2 Type-C PD 65W 1 розетка 1.5m Black
Rozetka.ua (Київ)
671 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій подовжувач Hoco AC10A 2 USB/2 Type-C PD 65W 1 розетка 1.5m White
Rozetka.ua (Київ)
662 грн.
← купити
Сітковий фільтр HOCO AC10A на 1 розетку + 2 USB + 2 USB-C, 65W, кабель 1,5 м, 220В, Black, Box
Rozetka.ua (Київ)
1 177 грн.
← купити
Подовжувач Hoco Barry desktop charger AC10A |2USB/2Type-C, PD/QC, 65W/10A|
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий подовжувач Hoco AC10A 2Type-C / 2USB / 1Socket QC3.0 PD65W 1.5m, White
Rozetka.ua (Київ)
903 грн.
← купити
Мережевий фільтр Hoco AC10A Barry Black (601672) [109953]
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий фільтр Hoco AC10A Barry White (601689) [109954]
Rozetka.ua (Київ)
949 грн.
← купити
Зарядний пристрій Hoco AC10A Socket AC250V/2500W + DC65W (PD3.0, PPS, QC4.0+) порти 2C+2A White (42087)
Rozetka.ua (Київ)
790 грн.
← купити
Мережевий фільтр HOCO AC10A на 1 розетку + 2 USB + 2 USB-C, 65W, кабель 1,5 м, 220В, Black, Box
Rozetka.ua (Київ)
1 014 грн.
← купити
Мережевий фільтр HOCO AC10A на 1 розетку + 2 USB + 2 USB-C, 65W, кабель 1,5 м, 220В, White, Box
Rozetka.ua (Київ)
1 042 грн.
← купити
Подовжувач мережевий HOCO AC10A USB Type-C 65W White
Rozetka.ua (Київ)
1 074 грн.
← купити
Подовжувач мережевий HOCO AC10A USB Type-C 65W Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Сітковий фільтр Hoco AC10A 1x220V+2хUSB+ 2хType-C 65W 1.5М електричний підовжувач швидка зарядка для пристроїв Чорний
Rozetka.ua (Київ)
771 грн.
← купити
Сітковий фільтр Hoco AC10A 1x220V+2хUSB+ 2хType-C 65W 1.5М електричний підовжувач швидка зарядка для пристроїв Білий
Rozetka.ua (Київ)
685 грн.
← купити
Мережевий фільтр HOCO AC10A на 1 розетку + 2 USB + 2 USB-C, 65W, кабель 1,5 м, 220В, Black, Box
Rozetka.ua (Київ)
914 грн.
← купити
Мережевий фільтр Hoco AC10A потужний зарядний пристрій з USB Type-C для дому та офісу 2500 Вт 1.5 м
Rozetka.ua (Київ)
1 138 грн.
← купити
Мережевий фільтр Hoco AC10A з USB Type-C для заряджання ноутбуків та смартфонів потужність 2500W чорний 1.5 м
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий фільтр подовжувач HOCO AC-10A 1x220V+2хUSB+ 2хType-C 65W, 1.5м, 220В, Black
Rozetka.ua (Київ)
1 338 грн.
← купити
Мережевий фільтр подовжувач HOCO AC-10A 1x220V+2хUSB+ 2хType-C 65W, 1.5м, 220В, White
Rozetka.ua (Київ)
1 025 грн.
← купити
Мережевий подовжувач Hoco AC10A Barry PD65W GaN (2C2A with 1 socket) Desktop Charger White
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий подовжувач Hoco AC10A Barry PD65W GaN (2C2A with 1 socket) Desktop Charger Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Подовжувач Hoco Barry desktop charger AC10A |2USB/2Type-C, PD/QC, 65W/10A| Колір black
Rozetka.ua (Київ)
843 грн.
← купити
Мережевий фільтр HOCO AC10A на 1 розетку + 2 USB + 2 USB-C, 65W, кабель 1,5 м, 220В, Black, Box
Rozetka.ua (Київ)
964 грн.
← купити
Мережевий подовжувач фільтр Блок живлення HOCO AC10A Talent |1.5 м 2USB/2Type-C/1xSocket PD/QC PD65W| БІлий
Rozetka.ua (Київ)
845 грн.
← купити
Мережевий подовжувач фільтр Блок живлення HOCO AC10A Talent |1.5 м 2USB/2Type-C/1xSocket PD/QC PD65W| Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зарядний пристрій фільтр - подовжувач Hoco AC10A 65 Вт чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зарядний пристрій - подовжувач 4 порту Hoco AC10A 65 Вт білий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Сітковий підовжувач HOCO AC10A Barry PD65W GaN (2C2A with 1 socket) desktop charger білий
Rozetka.ua (Київ)
796 грн.
← купити
Подовжувач HOCO Barry Desktop Charger AC10A | 2USB/2Type-C, PD/QC, 65W/10A |
Rozetka.ua (Київ)
794 грн.
← купити
Сітковий підовжувач HOCO AC10A Barry PD65W GaN (2C2A with 1 socket) desktop charger чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Подовжувач Hoco Barry desktop charger AC10A | 2USB/2Type-C адаптер фільтр 4 порти та 1 розетка білий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий подовжувач фільтр Hoco AC10A 2xUSB 2xType-C PD65W 3.0А 1.5м 2500W швидка зарядка білий
Rozetka.ua (Київ)
850 грн.
← купити
Мережевий фільтр-подовжувач Hoco AC10A (розетка, 2USB, 2USB-С, 2500W, 10 А, 1.5м, PD/QC 65W, Перетин 3х0,75мм, адаптер, швид
Rozetka.ua (Київ)
930 грн.
← купити
Мережевий подовжувач фільтр HOCO Talent desktop charger AC10A |1.5 м,2USB/2Type-C/1xSocket, PD/QC, PD65W| Білий
Rozetka.ua (Київ)
899 грн.
← купити
Мережевий подовжувач фільтр HOCO Talent desktop charger AC10A |1.5 м,2USB/2Type-C/1xSocket, PD/QC, PD65W| Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Подовжувач мережевий HOCO AC10A USB Type-C 65W White
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Подовжувач мережевий HOCO AC10A USB Type-C 65W Black
Rozetka.ua (Київ)
928 грн.
← купити
Сітковий фільтр HOCO AC10A на 1 розетку + 2 USB + 2 USB-C, 65W, кабель 1,5 м, 220В, White, Box
Rozetka.ua (Київ)
1 079 грн.
← купити
Сітковий фільтр HOCO AC10A на 1 розетку + 2 USB + 2 USB-C, 65W, кабель 1,5м, 220В, Black, Box
Rozetka.ua (Київ)
1 040 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій подовжувач Hoco AC10A 2 USB/2 Type-C PD 65W 1 розетка 1.5m White
Rozetka.ua (Київ)
724 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій подовжувач Hoco AC10A 2 USB/2 Type-C PD 65W 1 розетка 1.5m Black
Rozetka.ua (Київ)
733 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco AC10A Barry, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мережевий фільтр / подовжувач Hoco AC10A Barry. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мережевий фільтр / подовжувач Hoco AC10A Barry у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія