шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни58Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити мережевий фільтр / подовжувач Hoco AC8A Storm за ціною від 489 грн.
Фото 8

Характеристики та опис Hoco AC8A Storm

Розміри (мм): 160x81x30; Захист: Захисні шторки від дітей; Потужність на всі порти (Вт): 15; Потужність на 1 порт (Вт): 18; Макс. струм зарядки (А): 3; USB-C (шт): 1; USB-A (шт.): 3; Міжнародний штепсель (шт.): 3; Тип вилки підключення: звичайний; Макс. навантаження (А): 10; Макс. потужність (Вт): 2500
Колір
Типфільтр-подовжувач
Характеристики
Довжина кабелю1.5 м
Макс. потужність2500 Вт
Макс. навантаження10 А
Переріз дроту0.75 мм²
Індикація роботи
Вимикачзагальний
Підключення
Тип вилки підключеннязвичайний
Міжнародний штепсель3 шт.
USB-A3 шт.
USB-C1 шт. / 30 Вт /
Макс. струм зарядки3 А
Потужність (при 1-му пристрої)18 Вт
Потужність (на всі порти)15 Вт
Конструктивні особливості
Захисні шторки від дітей
Штекери розеткипаралельно корпусу (180 °)
Розміри160x81x30 мм
Вага340 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  350 грн.    до  1100 грн.

від 489  до 1 120 грн.
Hoco AC8A 1.5м 3 розетки 3USB-A/USB-C з вимикачeм білий
AKS.ua (Київ)
489 грн.
← купити
Подовжувач Hoco AC8A Storm (PD30W/1C/3A/3xSocket) (1.5m) Black
MAUDAU (Київ)
544 грн.
← купити
Hoco Мережевий фільтр Hoco AC8A Storm 3-position socket Black (PD30W/1C3A)
MTA.ua (Київ)
539 грн.
← купити
Подовжувач мережевий HOCO Storm 3-position socket AC8A | 3USB/1Type-C, PD/QC, 3A/30W| 4758440
Rozetka.ua (Київ)
688 грн.
← купити
Hoco AC8A 3 sockets 1.5m 3xUSB-A/USB-C ports чорний
AKS.ua (Київ)
602 грн.
← купити
Мережевий продовжувач Hoco AC8A Storm (3 х розетки 3 х USB 1 х Type-C) 30W чорний
MAUDAU (Київ)
657 грн.
← купити
Мережевий продовжувач Hoco AC8A Storm (3 х розетки 3 х USB 1 х Type-C) 30W білий
MAUDAU (Київ)
← купити
Подовжувач мережевий зарядний HOCO AC8A, 3 розетки, 3 USB та Type-C, кабель 1.5 м, швидка зарядка 30 Вт
MAUDAU (Київ)
727 грн.
← купити
Подовжувач мережевий HOCO Storm 3-position socket AC8A | 3USB/1Type-C, PD/QC, 3A/30W| 4758441
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий Подовжувач Hoco AC8A PD30W/QC18W/1C3A 1.5m Колір Білий
Rozetka.ua (Київ)
884 грн.
← купити
Подовжувач мережевий HOCO Storm 3-position socket AC8A 3USB/1Type-C PD/QC 3A/30W black
Rozetka.ua (Київ)
918 грн.
← купити
Подовжувач мережевий HOCO Storm 3-position socket AC8A 3USB/1Type-C PD/QC 3A/30W white
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Сітковий Підовжувач Hoco AC8A PD30W/QC18W/1C3A 1.5m Колір Білий
Rozetka.ua (Київ)
568 грн.
← купити
Сітковий Підовжувач Hoco AC8A PD30W/QC18W/1C3A 1.5m Колір Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій подовжувач Hoco AC8A 3 USB/Type-C PD QC 30W 3 розетки 1.5m Black
Rozetka.ua (Київ)
613 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій подовжувач Hoco AC8A 3 USB/Type-C PD QC 30W 3 розетки 1.5m White
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій подовжувач Hoco AC8A 3 USB/Type-C PD QC 30W 3 розетки 1.5m Black
Rozetka.ua (Київ)
543 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій подовжувач Hoco AC8A 3 USB/Type-C PD QC 30W 3 розетки 1.5m White
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий подовжувач Hoco AC8A 3 розетки, 3 USB, 1 USB-C 1.5 метри white
Rozetka.ua (Київ)
680 грн.
← купити
Подовжувач мережевий HOCO Storm 3-position socket AC8A |3USB/1Type-C, PD/QC, 3A/30W|
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий Подовжувач Hoco AC8A PD30W / QC18W / 1C3A, White
Rozetka.ua (Київ)
919 грн.
← купити
Мережевий Подовжувач Hoco AC8A PD30W / QC18W / 1C3A, Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Подовжувач HOCO AC8A Storm (PD30W/1C/3A/3xSocket) (1.5m) (Black) (209782)
Rozetka.ua (Київ)
669 грн.
← купити
Удленитель мережевий HOCO Storm 3-position socket AC8A |3USB/1Type-C, PD/QC, 3A/30W| чорний
Rozetka.ua (Київ)
640 грн.
← купити
Удленитель мережевий HOCO Storm 3-position socket AC8A |3USB/1Type-C, PD/QC, 3A/30W| білий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий Подовжувач Hoco AC8A PD30W/QC18W/1C3A Колір Білий
Rozetka.ua (Київ)
530 грн.
← купити
Мережевий Подовжувач Hoco AC8A PD30W/QC18W/1C3A Колір Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий подовжувач Hoco AC8A PD30W/QC18W/1C3A 1.5m Білий
Rozetka.ua (Київ)
830 грн.
← купити
Мережевий подовжувач Hoco AC8A PD30W/QC18W/1C3A 1.5m Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Подовжувач мережевий HOCO Storm 3-position socket AC8A 3USB/1Type-C PD/QC 3A/30W black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Подовжувач мережевий HOCO Storm 3-position socket AC8A 3USB/1Type-C PD/QC 3A/30W white
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій HOCO AC8A 3 USB/ Type-C 3 розетки 1,5m PD/QC, 3A/30W (134035)
Rozetka.ua (Київ)
805 грн.
← купити
Сітковий фільтр Hoco AC8A 1x220V+2хUSB+ 1хType-C PD QC 30W 1.5М електричний підовжувач швидка зарядка для пристроїв Android
Rozetka.ua (Київ)
519 грн.
← купити
Сітковий фільтр Hoco AC8A 3x220V+3хUSB+ 1хType-C PD QC 30W 1.5М електричний підовжувач швидка зарядка для пристроїв Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Сітковий фільтр Hoco AC8A 1x220V+2хUSB+ 1хType-C PD QC 30W 1.5М електричний підовжувач швидка зарядка для Android Iphone Біл
Rozetka.ua (Київ)
538 грн.
← купити
Сітковий фільтр Hoco AC8A 3x220V+3хUSB+ 1хType-C PD QC 30W 1.5М електричний підовжувач швидка зарядка для пристроїв Білий
Rozetka.ua (Київ)
661 грн.
← купити
Подовжувач мережевий Hoco AC8A Multifunctional 3USB порту, 1Type-C, PD 18W, сила струму 3.4A, 1.5m кабель Black
Rozetka.ua (Київ)
752 грн.
← купити
Подовжувач мережевий Hoco AC8A Multifunctional 3USB порту, 1Type-C, PD 18W, сила струму 3.4A, 1.5m кабель White
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій подовжувач HOCO AC8A 3 USB/ Type-C 3 розетки 1,5m PD/QC, 3A/30W (343335)
Rozetka.ua (Київ)
980 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Подовжувач з USB HOCO AC8A 3x220VEU+3хUSBх18W +Type-Cх3A/30W PD/QC 1,5 м Чорний з білим
Rozetka.ua (Київ)
887 грн.
← купити
Мережевий подовжувач Hoco AC8A 1.5м 2500Вт 3USB Type-C білий
Rozetka.ua (Київ)
748 грн.
← купити
Мережевий подовжувач Hoco AC8A 1.5м 2500Вт 3USB Type-C чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Підовжувач Hoco AC8A Storm (PD30W/1C/3A/3xSocket) (1.5m) Black
Rozetka.ua (Київ)
585 грн.
← купити
Подовжувач мережевий HOCO Storm 3-position socket AC8A |3USB/1Type-C, PD/QC, 3A/30W| Колір black
Rozetka.ua (Київ)
743 грн.
← купити
Мережевий Подовжувач Hoco AC8A PD30W/QC18W/1C3A 1.5m Колір Чорний
Rozetka.ua (Київ)
843 грн.
← купити
Мережевий Подовжувач Hoco AC8A PD30W/QC18W/1C3A 1.5m Колір Білий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий Подовжувач Hoco AC8A PD30W/QC18W/1C3A 1.5m Білий
Rozetka.ua (Київ)
1 120 грн.
← купити
Мережевий Подовжувач Hoco AC8A PD30W/QC18W/1C3A 1.5m Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий подовжувач фільтр із захистом від перенавантажень та перепадів напруги із загальним вимикачем із USB HOCO Storm 3-
Rozetka.ua (Київ)
695 грн.
← купити
Подовжувач мережевий HOCO Storm 3-position socket AC8A 3USB та 1Type-C 30W чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Подовжувач мережевий HOCO AC8A Storm 3-position socket 3USB 1Type-C 30Вт білий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий подовжувач Hoco AC8A (3 USB порти, 1 Type-C, 1.5 метра, PD 30 Ватт, QC, 5V/3A, 9V/3A, 12V/2.5A, 15V/2A та 20V/1.5A
Rozetka.ua (Київ)
820 грн.
← купити
Мережевий подовжувач фільтр HOCO Storm 3-position socket AC8A | 3USB/1Type-C, PD/QC, 3A/30W| black
Rozetka.ua (Київ)
719 грн.
← купити
Мережевий подовжувач фільтр HOCO Storm 3-position socket AC8A | 3USB/1Type-C, PD/QC, 3A/30W| white
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Подовжувач мережевий HOCO Storm 3-position socket AC8A 3USB/1Type-C PD/QC 3A/30W white
Rozetka.ua (Київ)
787 грн.
← купити
Подовжувач мережевий HOCO Storm 3-position socket AC8A 3USB/1Type-C PD/QC 3A/30W black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій подовжувач Hoco AC8A 3 USB/Type-C PD QC 30W 3 розетки 1.5m Black
Rozetka.ua (Київ)
603 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій подовжувач Hoco AC8A 3 USB/Type-C PD QC 30W 3 розетки 1.5m White
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco AC8A Storm, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мережевий фільтр / подовжувач Hoco AC8A Storm. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мережевий фільтр / подовжувач Hoco AC8A Storm у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія