шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Аудіосистема Hoco BS37 Dancer

Ціни35Опис Відгуки  Обговорення1Корисне
Купити аудіосистема Hoco BS37 Dancer за ціною від 1419 грн.
Відео 2Фото 10

Характеристики та опис Hoco BS37 Dancer

Вага (кг): 1.9; Спосіб перенесення: Габарити (мм): 592x510x388; Автономне живлення: акумулятор; Мікрофон в комплекті; Виходи: Світлові ефекти; під мікрофон; Входи: mini-Jack (3.5 мм); Караоке: караоке; Синхронізація колонок: TWS; Bluetooth: Bluetooth v5.0; Фазоінвертор; Кількість смуг: 1; Потужність системи (Вт): 15
Колір
Призначення
для вечірок
Кількість каналів
1.0
Носії
USB-порт
кардридер
Потужність системи
15 Вт
Інтерфейси
Bluetooth v5.0
Синхронізація колонок
TWS
Додатково
караоке
Автономне живлення
акумулятор
Габарити (ВхШхГ)
592x510x388 мм
Вага
1.9 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 419  до 2 355 грн.
Акустика портативна Hoco Dancer Outdoor Wireless Speaker BS37 Black
Soho.com.ua (Київ)
1 419 грн.
← купити
Портативна колонка Hoco BS37 Bluetooth із захистом від бризок (40788-BS371381)
MAUDAU (Київ)
2 207 грн.
← купити
Hoco Акустика портативна Hoco Dancer Outdoor Wireless Speaker BS37 Black
MTA.ua (Київ)
1 599 грн.
← купити
Портативна бездротова колонка Hoco BS37 Dancer outdoor з мікрофоном Чорна
Rozetka.ua (Київ)
1 799 грн.
← купити
Портативна акустика Hoco Dancer outdoor wireless speaker BS37 BT 5.0 з мікрофоном
MAUDAU (Київ)
1 528 грн.
← купити
Портативна акустика Hoco BS37 Dancer outdoor wireless speaker BT5.0 c FM
MAUDAU (Київ)
← купити
Караоке колонка Hoco BS37 бездротова портативна акустика з мікрофоном
MAUDAU (Київ)
← купити
Портативна Bluetooth колонка HOCO BS37 з провідним мікрофоном Black (SH118722)
Rozetka.ua (Київ)
1 907 грн.
← купити
Акустика-караоке HOCO Dancer outdoor wireless speaker BS37 | 3Hours, BT5.0, TWS, AUX/FM/USB| 4757027
Rozetka.ua (Київ)
1 820 грн.
← купити
Портативна колонка HOCO BS37 з дротовим мікрофоном, чорна
Rozetka.ua (Київ)
1 885 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco BS37 Dancer, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: аудіосистема Hoco BS37 Dancer. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на аудіосистема Hoco BS37 Dancer у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія