шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Аудіосистема Hoco DS42 Sounding

Ціни17Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити аудіосистема Hoco DS42 Sounding за ціною від 5400 грн.
Фото 7

Характеристики та опис Hoco DS42 Sounding

Вага (кг): 8.3; Спосіб перенесення: Габарити (мм): 670х322х310; Автономне живлення: акумулятор; Мікрофон в комплекті; пульт ДК; Світлові ефекти; Виходи: ЖК екран; під мікрофон; Входи: mini-Jack (3.5 мм); Караоке: караоке; Синхронізація колонок: TWS; Bluetooth: Bluetooth v5.0; Фазоінвертор; Кількість смуг: 2
Колір
Призначення
для вечірок
Кількість каналів
2.0
Носії
USB-порт
кардридер
Потужність системи
30 Вт
Інтерфейси
Bluetooth v5.0
Синхронізація колонок
TWS
Додатково
караоке
пульт ДК
Автономне живлення
акумулятор
Габарити (ВхШхГ)
670х322х310 мм
Вага
8.3 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 5 400  до 10 631 грн.
Бездротова портативна Bluetooth колонка з мікрофоном HOCO Sounding BT speaker DS42 40Вт Чорний
Rozetka.ua (Київ)
7 078 грн.
← купити
Акустика-караоке Hoco Sounding BT speaker DS42, BT5.0, TWS, AUX, USB, TF, FM, 30W, 3600mAh, 3h, black
Rozetka.ua (Київ)
7 525 грн.
← купити
Акустика-караоке Hoco Sounding BT speaker DS42, BT5.0, TWS, AUX, USB, TF, FM, 30W, 3600mAh, 3h, black
Rozetka.ua (Київ)
6 664 грн.
← купити
Акустика-караоке Hoco Sounding BT speaker DS42 |BT5.0, TWS, AUX/USB/TF/FM, 30W| black
Rozetka.ua (Київ)
6 893 грн.
← купити
Акустика-караоке Hoco Sounding BT speaker DS42 |BT5.0, TWS, AUX/USB/TF/FM, 30W|
Rozetka.ua (Київ)
7 881 грн.
← купити
Акустика-караоке Hoco Sounding BT speaker DS42 |BT5.0, TWS, AUX/USB/TF/FM, 30W| чорна
Rozetka.ua (Київ)
6 063 грн.
← купити
Bluetooth колонка Hoco DS42 з мікрофоном та пультом ДК, чорна
Rozetka.ua (Київ)
6 946 грн.
← купити
Бездротова портативна колонка Bluetooth з мікрофоном HOCO Sounding BT speaker DS42 40Вт Чорний
Rozetka.ua (Київ)
7 094 грн.
← купити
Колонка Bluetooth HOCO DS42 BT5.0, TWS, AUX/USB/TF/FM, 30W RGB підсвічування мікрофон для караоке + пульт Чорний
Rozetka.ua (Київ)
10 631 грн.
← купити
Портативна Бездротова Bluetooth колонка-караоке з мікрофоном Hoco DS42 plus Sounding BT speaker Black |BT5.0, TWS, AUX/USB/T
Rozetka.ua (Київ)
7 495 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco DS42 Sounding, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: аудіосистема Hoco DS42 Sounding. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на аудіосистема Hoco DS42 Sounding у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія