шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни50Опис Відгуки  Обговорення1Корисне
Купити гарнітура Hoco E36 за ціною від 197 грн.
Відео 3Фото 16

Характеристики та опис Hoco E36

Вага (г): 7; Розміри (мм): 54x20x14; Час заряджання: 2 год; Час роботи (год): 4; Ємність (мАгод): 70; Джерело живлення: акумулятор; Підключення: Версія Bluetooth: Bluetooth v4.2; Конструкція: вкладиш; Тип пристрою: гарнітура
Колір
Тип пристрою
гарнітура
Конструкція
вкладиш
Підключення
Bluetooth v4.2
Радіус дії
10 м
Функції та можливості
профіль A2DP
профіль AVRCP
Джерело живлення
акумулятор
Ємність акумулятора
70 мАгод
Час роботи
4 год
USB-порт для зарядки
microUSB
Час заряджання
2 год
Розміри (ШхВхГ)
54x20x14 мм
Вага
7 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 197  до 529 грн.
Bluetooth-гарнітура HOCO E36 Free sound business wireless headset Black (6957531091516) 6957531091516
FOXTROT.UA (Київ)
225 грн.
← купити
HOCO E36 Black (6957531091516) E36Black(6957531091516)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Bluetooth гарнітура HOCO E36 Free sound business wireless гарнітура Black 6957531091516
Comtrading.ua (Київ)
226 грн.
← купити
Hoco E36 Black
Mobileplanet.ua (Одеса)
491 грн.
← купити
Bluetooth гарнітура ORIG Hoco E36 Black
MAUDAU (Київ)
299 грн.
← купити
Hoco Моногарнітура Hoco Free Sound Business E36 Black
MTA.ua (Київ)
259 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура Hoco E36 Free sound business wireless headset Black (6957531091516)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Bluetooth-гарнітура Hoco Free sound E36 чорна
MAUDAU (Київ)
334 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура Hoco E36 Free sound моно - чорна
MAUDAU (Київ)
← купити
Bluetooth-гарнітура чорна моногарнітура Hoco E36 Free Sound Business
MAUDAU (Київ)
308 грн.
← купити
Bluetooth гарнітура HOCO E36 Free sound business wireless headset Black
Rozetka.ua (Київ)
433 грн.
← купити
Бездротова гарнітура Hoco E36 Free Sound Bluetooth 4.2 з мікрофоном моно чорна
Rozetka.ua (Київ)
421 грн.
← купити
Bluetooth гарнітура HOCO E36 Free sound business wireless headset Black (6957531091516)
Rozetka.ua (Київ)
416 грн.
← купити
Bluetooth гарнітура HOCO E36 Free sound business wireless headset Black (6957531091516)
Rozetka.ua (Київ)
420 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура HOCO Free sound E36 70mAh Black
Rozetka.ua (Київ)
489 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура HOCO E36 Free sound шумоподавлення Чорна (р.54 14 20 мм)
Rozetka.ua (Київ)
279 грн.
← купити
Бездротова гарнітура Hoco E36, 70mAh, 4h, чорна
Rozetka.ua (Київ)
285 грн.
← купити
Бездротова гарнітура Hoco E36, 70mAh, 4h, чорна
Rozetka.ua (Київ)
252 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура розмовна Hoco E36 Free sound business wireless headset Black
Rozetka.ua (Київ)
199 грн.
← купити
Bluetooth-гарнитура разговорная Hoco E36 Free sound business wireless headset Black
Rozetka.ua (Київ)
369 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура Hoco E36 Free Sound Business Bluetooth Headset Mono Чорний
Rozetka.ua (Київ)
366 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура Hoco E36 Free Sound Business Bluetooth Headset (Black) [73928]
Rozetka.ua (Київ)
349 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура розмовна Hoco E36 Free sound business wireless headset White
Rozetka.ua (Київ)
197 грн.
← купити
Бездротова Гарнітура Hoco E36 Колір Чорний
Rozetka.ua (Київ)
289 грн.
← купити
Бездротова гарнітура Hoco E36, гарнітура Bluetooth для телефону, навушник з мікрофоном, гарнітура для дзвінків, моно гарніту
Rozetka.ua (Київ)
370 грн.
← купити
Bluetooth гарнітура HOCO E36 Free sound business wireless headset Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Bluetooth гарнітура HOCO E36 Чорний
Rozetka.ua (Київ)
224 грн.
← купити
Bluetooth гарнітура HOCO E36 Free sound business wireless headset Black (6957531091516)
Rozetka.ua (Київ)
268 грн.
← купити
Навушник-гарнітура Hoco E36 Free sound business wireless headset Black
Rozetka.ua (Київ)
529 грн.
← купити
Bluetooth гарнітура HOCO E36 Free sound business wireless headset Black (6957531091516)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротова гарнітура Hoco E36 bluetooth headset Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Bluetooth гарнітура HOCO E36 Free sound business wireless headset Black (6957531091516)
Rozetka.ua (Київ)
400 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура Hoco E36 Free Sound Business Bluetooth 4.2 Headset Mono Чорний
Rozetka.ua (Київ)
447 грн.
← купити
Бездротова гарнітура Hoco E36 Bluetooth чорний протиударний для бізнес-використання
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротова Bluetooth гарнітура HOCO E36
Rozetka.ua (Київ)
490 грн.
← купити
Bluetooth гарнітура Hoco E36 чорна
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Bluetooth-гарнітура розмовна Hoco E36 Free sound business wireless headset Black
Rozetka.ua (Київ)
255 грн.
← купити
Bluetooth гарнітура HOCO E36 Free sound business wireless headset Black (6957531091516)
Rozetka.ua (Київ)
346 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура Hoco E36 Free Sound Business Bluetooth Headset Mono Чорний
Rozetka.ua (Київ)
482 грн.
← купити
Bluetooth гарнітура HOCO E36 Free sound business wireless headset Black (6957531091516)
Rozetka.ua (Київ)
453 грн.
← купити
Bluetooth гарнітура HOCO E36 Free sound business wireless headset Black (6957531091516)
Rozetka.ua (Київ)
317 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура HOCO Free sound E36 чорна
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Bluetooth-гарнітура HOCO E36 Free sound моно - чорна
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротова гарнітура Bluetooth Hoco E36 Free Sound Business Bluetooth Headset Mono Чорний
Rozetka.ua (Київ)
365 грн.
← купити
Bluetooth гарнітура Hoco E36 (Android, iOS, Bluetooth-пристрої, 70 мАг, час розмови до 4 годин) - Чорний
Rozetka.ua (Київ)
290 грн.
← купити
Bluetooth гарнитура HOCO E36 Free sound business wireless headset Black
Rozetka.ua (Київ)
293 грн.
← купити
Bluetooth гарнітура HOCO E36 Free sound business wireless headset Black (6957531091516)
Rozetka.ua (Київ)
428 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура HOCO Free sound E36 70mAh Black
Rozetka.ua (Київ)
432 грн.
← купити
Bluetooth гарнітура HOCO E36 Free sound business wireless headset Black
Rozetka.ua (Київ)
439 грн.
← купити
Бездротова гарнітура Hoco E36, 70mAh, 4h, чорна
Rozetka.ua (Київ)
307 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco E36, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: гарнітура Hoco E36. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на гарнітура Hoco E36 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія