шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни12Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити GPS-трекер Hoco E91H за ціною від 399 грн.
Фото 5

Характеристики та опис Hoco E91H

Вага (г): 7; Габарити (мм): 31x31x9; Захист від пилу та води: IP67; Робота в режимі очікування (днів): 365; Ємність акумулятора (мАгод): 210; Bluetooth Smart; Основне призначення: пошукова мітка
Основне призначення
пошукова мітка
Функції
Bluetooth Smart
Ємність акумулятора
210 мАгод
Робота в режимі очікування
365 днів
Захист від пилу та води
IP67
Габарити
31x31x9 мм
Вага
7 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 399  до 763 грн.
Пошуковий брелок Hoco E91H Tiger Trinket 210 mAh
Soho.com.ua (Київ)
399 грн.
← купити
Трекер Hoco E91H Tiger Trinket 210 mAh Black
MAUDAU (Київ)
483 грн.
← купити
Hoco Пошуковий брелок Hoco E91H Tiger Trinket 210 mAh
MTA.ua (Київ)
499 грн.
← купити
Трекер Hoco E91H Tiger Trinket 210 mAh Black IS-000000828241
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
594 грн.
← купити
GPS-трекер для пошуку (багажна бірка) Hoco E91H Tiger (Сумісність: Apple) Чорний
Rozetka.ua (Київ)
699 грн.
← купити
Пошуковий трекер HOCO Tiger smart anti-lost luggage tag E91H (wireless charging model) | Apple Find My, 3 month | 5220411
Rozetka.ua (Київ)
616 грн.
← купити
Трекер Hoco E91H Tiger Trinket багажный локатор 210 mAh Black (ITS-L-000000828241)
Rozetka.ua (Київ)
763 грн.
← купити
Пошуковий трекер HOCO Tiger smart anti-lost luggage tag E91H (wireless charging model) |Apple Find My, 3 month|
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Пошуковий трекер HOCO Tiger smart anti-lost luggage tag E91H (wireless charging model) |Apple Find My, 3 month| Black
Rozetka.ua (Київ)
522 грн.
← купити
Трекер Hoco E91H Tiger Trinket 210 mAh Black
Rozetka.ua (Київ)
489 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco E91H, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: gps-трекер Hoco E91H. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на gps-трекер Hoco E91H у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія