шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни98Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити кардридер / USB-хаб Hoco HB45 3.0 за ціною від 119 грн.
Фото 5

Характеристики та опис Hoco HB45 3.0

Розміри (мм): 70х20.5х11; microSD;яті: SD; Слоти карт пам' Інтерфейс підключення: 5 Gbps (3.2 gen1); Підключення до ПК: USB-A та USB-C; Виконання: зовнішній адаптер (конектор на корпусі); Тип: кардрідер
Колір
Тип
кардрідер
Виконання
зовнішній адаптер (конектор на корпусі)
Підключення до ПК
USB-A та USB-C
5 Gbps (3.2 gen1)
Слоти карт пам'яті
SD
microSD
Матеріал корпуса
пластик
Розміри
70х20.5х11 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  140 грн.    до  400 грн.

від 119  до 493 грн.
Hoco Картрідер Hoco HB45 Spirit 2-in-1 USB 3.0 Gray
MTA.ua (Київ)
199 грн.
← купити
Hoco 6942007620529
Mallprix.com (Київ)
218 грн.
← купити
Картрідер HOCO HB45 Spirit 2-in-1 USB 3.0 card reader Metal Gray (6942007620505) 6942007620505
Dendi.ua (Мукачево)
← купити
Hoco HB45 Spirit 2-in-1 USB-A 2.0 + USB Type-C grey
AKS.ua (Київ)
139 грн.
← купити
Картридер HOCO HB45 Spirit 2in1 Сard Reader USB-A / Type-C 3.0 metal gray
Bigmo.com.ua (Дніпро)
242 грн.
← купити
Хаб HOCO HB45 Spirit 2-в-1 USB 3.0 кардрідер Metal Gray 6942007620505
Comtrading.ua (Київ)
417 грн.
← купити
Кардрідер - зчитувач карток пам'яті Hoco HB45 Spirit 2-in-1 - Type-C і USB 3.0
MAUDAU (Київ)
330 грн.
← купити
Універсальний кардридер HOCO HB45 Spirit 2-in-1 (USB 3.0 + Type-C) | SD/MicroSD, 5Gbps - Metal Gray
Rozetka.ua (Київ)
348 грн.
← купити
Hoco Картрідер Hoco HB45 Spirit 2-in-1 USB/Type-C 3.0 Gray
MTA.ua (Київ)
239 грн.
← купити
Hoco HB45 Spirit 2-in-1 grey
AKS.ua (Київ)
119 грн.
← купити
Hoco HB45 Spirit 2-in-1 USB-A 3.0 grey
AKS.ua (Київ)
162 грн.
← купити
Hoco HB45 Spirit 2-in-1 USB-A 3.0 + USB Type-C grey
AKS.ua (Київ)
219 грн.
← купити
Кардрідер HOCO HB45 Spirit 2-in-1 USB/Type-C 3.0 card reader Metal gray (6942007620529) 6942007620529
Dendi.ua (Мукачево)
229 грн.
← купити
Кардридер HOCO HB45 Spirit 2-in-1 USB/Type-C 3.0 card reader Metal grey 6942007620529
Comtrading.ua (Київ)
493 грн.
← купити
Кардрідер Hoco HB45 Spirit 2-in-1 Usb 2. 0 card reader сірий
MAUDAU (Київ)
166 грн.
← купити
Кардрідер Hoco HB45 Spirit 2-in-1 USB/Type-C 2. 0 card reader сірий
MAUDAU (Київ)
184 грн.
← купити
Картрідер Hoco HB45 Spirit 2 в 1 USB 3.0 card reader сірий
MAUDAU (Київ)
246 грн.
← купити
Картридер Hoco HB45 Spirit 2in1 Сard Reader USB-A/Type-C 3.0 metal gray
MAUDAU (Київ)
286 грн.
← купити
Кардрідер HOCO HB45 Spirit 2-in-1 USB/Type-C 3.0 card reader Metal gray (6942007620529)
Rozetka.ua (Київ)
345 грн.
← купити
Картрідер HOCO HB45 Spirit 2-in-1 USB 3.0 card reader Metal Gray (6942007620505)
Rozetka.ua (Київ)
230 грн.
← купити
Кардрідер HOCO HB45 Spirit 2-in-1 USB/Type-C 3.0 card reader Metal gray (6942007620529)
Rozetka.ua (Київ)
299 грн.
← купити
Кардрідер Hoco HB45 Spirit 2-in-1 USB/Type-C 3.0 Колір Сірий
Rozetka.ua (Київ)
312 грн.
← купити
Кардрідер Hoco HB45 Spirit 2-in-1 USB 3.0 Колір Сірий
Rozetka.ua (Київ)
273 грн.
← купити
Кардрідер HOCO HB45 Spirit 2-in-1 USB/Type-C 3.0 card reader Metal gray (6942007620529)
Rozetka.ua (Київ)
300 грн.
← купити
Кардрідер HOCO HB45 Spirit 2 в 1 USB 2.0 Card reader Сірий
Rozetka.ua (Київ)
243 грн.
← купити
Кардрідер HOCO HB45 Spirit 2 в 1 USB / Type-C 2.0 Card reader Сірий
Rozetka.ua (Київ)
266 грн.
← купити
Кардрідер Hoco HB45 Spirit 2-in-1 USB/Type-C 3.0 Сірий
Rozetka.ua (Київ)
206 грн.
← купити
Перехідник HOCO Spirit 2-in-1 USB / Type-C 3.0 Card reader HB45 |5Gbps, 2TB Max|
Rozetka.ua (Київ)
314 грн.
← купити
Картрідер HOCO HB45 2 in 1 USB 3.0 OTG, Gray
Rozetka.ua (Київ)
277 грн.
← купити
Кардрідер Hoco HB45 Spirit 2в1 USB 3.0 / TypeC для SD і TF карт пам’яті | Швидка передача даних до 5 Гбіт/с для телефонів, П
Rozetka.ua (Київ)
375 грн.
← купити
Картридер HOCO HB45 Spirit 2in1 USB 3.0 (Metal gray) (201618)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Картридер HOCO HB45 Spirit 2in1 USB/Type-C 3.0 (Metal gray) (201616)
Rozetka.ua (Київ)
259 грн.
← купити
Картридер HOCO HB45 Spirit 2in1 USB/Type-C 2.0 (Metal gray) (201603)
Rozetka.ua (Київ)
209 грн.
← купити
Картридер HOCO HB45 Spirit 2in1 USB 2.0 (Metal gray) (201601)
Rozetka.ua (Київ)
159 грн.
← купити
Перехідник HOCO Spirit 2-in-1 USB / Type-C 3.0 Card reader HB45 |5Gbps, 2TB Max| сірий
Rozetka.ua (Київ)
271 грн.
← купити
Кардрідер HOCO HB45 Spirit 2-in-1 USB/Type-C 3.0 card reader Metal gray (6942007620529)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Card Reader Hoco HB45 Spirit 2-in-1 USB 3.0 Сірий
Rozetka.ua (Київ)
192 грн.
← купити
Card Reader Hoco HB45 Spirit 2-in-1 USB/Type-C 3.0 Сірий
Rozetka.ua (Київ)
226 грн.
← купити
Кардрідер HOCO HB45 Spirit 2 в 1 USB/Type-C 2.0 Card reader Сірий
Rozetka.ua (Київ)
267 грн.
← купити
Картридер HOCO HB45 – адаптер для читання карт пам'яті TF та SD з підтримкою USB 3.0 та Type-C Metal Gray
Rozetka.ua (Київ)
466 грн.
← купити
Кардридер Hoco USB3.0/ Type-C TF/SD 5Gbps 2TB Card Reader Spirit 2-in-1 (HocoHB45TC/USB3.0)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Кардрідер HOCO HB45 Spirit 2-in-1 USB/Type-C 3.0 card reader
Rozetka.ua (Київ)
258 грн.
← купити
Картридер HOCO HB45 Spirit 2в1 USB3.0 - SD+TF3.0 для телефонів, камер, відеореєстраторів
Rozetka.ua (Київ)
177 грн.
← купити
Картридер HOCO HB45 Spirit 2в1 USB/Type-C 3.0 - SD+TF3.0 для телефонів, камер, відеореєстраторів
Rozetka.ua (Київ)
207 грн.
← купити
Картридер HOCO HB45 Spirit 2в1 (USB2.0 to SD+TF2.0) для телефонів, камер, відеореєстраторів
Rozetka.ua (Київ)
150 грн.
← купити
Картридер HOCO HB45 Spirit 2в1 USB/Type-C 2.0 - SD+TF2.0 для телефонів, камер, відеореєстраторів
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Картрідер HOCO HB45 Spirit 2-in-1 USB 3.0 card reader Metal Gray (6942007620505)
Rozetka.ua (Київ)
193 грн.
← купити
Кардрідер HOCO HB45 Spirit 2-in-1 USB/Type-C 3.0 card reader Metal gray (6942007620529)
Rozetka.ua (Київ)
250 грн.
← купити
Кардрідер - Hoco HB45 Spirit 2-in-1 USB/Type-C 2.0
Rozetka.ua (Київ)
236 грн.
← купити
Картридер Hoco HB45 Spirit 2in1 USB 3.0 Metal gray
Rozetka.ua (Київ)
153 грн.
← купити
Картридер Hoco HB45 Spirit 2in1 USB 2.0 Metal gray
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Картридер Hoco HB45 Spirit 2in1 USB/Type-C 2.0 Metal gray
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Картридер Hoco HB45 Spirit 2in1 USB/Type-C 3.0 Metal gray
Rozetka.ua (Київ)
181 грн.
← купити
Кардридер зчитувач карток пам'яті Hoco HB45 Spirit 2-in-1 2TB USB/Type-C 3.0 Windows XP, Mac OS X10.5, Android 4.0, Linux 2.
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Кардридер зчитувач карток пам'яті Hoco HB45 Spirit 2-in-1 до 2TB підтримка карток пам'яті SD, TFU/SB 3.0 Windows XP, Mac OS
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Кардрідер HOCO HB45 Spirit 2-в-1 USB 3.0 Metal Grey (6942007620505)
Rozetka.ua (Київ)
320 грн.
← купити
Картрідер HOCO HB45 Spirit 2-в-1 USB/Type-C 3.0 card reader Metal Grey (6942007620529)
Rozetka.ua (Київ)
400 грн.
← купити
Картридер Hoco HB45 Spirit 2 в 1 USB 3.0 Type-C сірий два слоти TF SD компактний
Rozetka.ua (Київ)
370 грн.
← купити
Картридер Hoco HB45 Spirit 2 в 1 USB 3.0 сірий для карт пам'яті SD TF ABS пластик максимальна швидкість 5Gbps
Rozetka.ua (Київ)
346 грн.
← купити
Кардрідер HOCO HB45 Spirit 2-in-1 USB/Type-C 2.0 SD/TF Чорний
Rozetka.ua (Київ)
200 грн.
← купити
Кардрідер HOCO HB45 Spirit 2-in-1 USB/Type-C 3.0 card reader Metal gray (6942007620529)
Rozetka.ua (Київ)
379 грн.
← купити
Картрідер HOCO HB45 Spirit 2-in-1 USB 3.0 card reader Metal Gray (6942007620505)
Rozetka.ua (Київ)
293 грн.
← купити
Кардрідер Hoco HB45 Spirit 2-in-1 USB/Type-C 3.0 Колір Сiрий
Rozetka.ua (Київ)
373 грн.
← купити
Кардрідер Hoco HB45 Spirit 2-in-1 USB 3.0 Колір Сiрий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Перехідник HOCO Spirit 2-in-1 USB / Type-C 3.0 Card reader HB45 |5Gbps, 2TB Max| Колір metal-grey
Rozetka.ua (Київ)
383 грн.
← купити
Кардрідер HOCO HB45 Spirit 2-in-1 USB/Type-C 3.0 card reader
Rozetka.ua (Київ)
369 грн.
← купити
Кардрідер HOCO HB45 Spirit 2-in-1 USB/Type-C 2.0 card reader Metal Gray
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Кардрідер HOCO HB45 Spirit 2-in-1 USB 2.0 card reader Metal Gray
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Кардрідер Hoco HB45 Spirit 2-in-1 USB/Type-C 3.0 Сiрий
Rozetka.ua (Київ)
410 грн.
← купити
Кардрідер Hoco HB45 Spirit 2-in-1 USB 3.0 Сiрий
Rozetka.ua (Київ)
350 грн.
← купити
Кардрідер - Hoco HB45 Spirit 2-in-1 USB/Type-C 2.0
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Перехідник-кардрідер HOCO HB45 Spirit 2-в-1 USB 2.0 |зчитування SD і TF карт пам’яті до 2 ТБ, передача даних до 480 МБ/с, ко
Rozetka.ua (Київ)
249 грн.
← купити
Перехідник-кардрідер HOCO HB45 Spirit 2-в-1 USB / Type-C 3.0 |зчитування SD і TF карт пам’яті до 2 ТБ, передача даних до 5 Г
Rozetka.ua (Київ)
329 грн.
← купити
Кардрідер - зчитувач карток пам'яті Hoco HB45 Spirit 2-in-1 - Type-C і USB 3.0
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Кардрідер Hoco HB45 Spirit 2-in-1 - Type-C та USB 3.0 два інтерфейси
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Картрідер HOCO HB45 Spirit 2-in-1 USB 3. 0 card reader серый
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Кардрідер HOCO HB45 Spirit 2-in-1 USB 2. 0 card reader серый
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Кардрідер HOCO HB45 Spirit 2-in-1 USB/Type-C 2. 0 card reader серый
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Картрідер HOCO HB45 Spirit 2-in-1 USB 3.0 card reader серий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Перехідник HOCO Spirit 2-in-1 USB/Type-C 3.0 card reader HB45 | 5Gbps, 2TB Max |
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Картридер Hoco HB45 Spirit 2in1 USB/Type-C 3.0 Grey 74202
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Картридер HOCO HB45 Spirit 2 in 1 USB 3.0 Сірий
Rozetka.ua (Київ)
316 грн.
← купити
Картрідер HOCO HB45 Spirit 2 in 1 USB Type C 3.0 Сірий
Rozetka.ua (Київ)
368 грн.
← купити
Картрідер HOCO HB45 Spirit 2-in-1 USB 3.0 card reader gray
Rozetka.ua (Київ)
232 грн.
← купити
Картрідер HOCO HB45 Spirit 2-in-1 USB 2.0 card reader gray
Rozetka.ua (Київ)
132 грн.
← купити
Картрідер HOCO HB45 Spirit 2-in-1 USB/Type-C 3.0 card reader gray
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Кардрідер Hoco HB45 Spirit 2-in-1 USB 3.0 card reader, сірий
Rozetka.ua (Київ)
245 грн.
← купити
Кардрідер Hoco HB45 Spirit 2-in-1 USB/Type-C 3.0 card reader, сірий
Rozetka.ua (Київ)
310 грн.
← купити
Картрідер HOCO HB45 Spirit 2-in-1 USB 3.0 card reader Metal Gray (6942007620505)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Кардрідер HOCO HB45 Spirit 2-in-1 USB/Type-C 3.0 card reader Metal gray (6942007620529)
Rozetka.ua (Київ)
287 грн.
← купити
Картрідер HOCO HB45 Spirit 2-in-1 USB 3.0 card reader Metal Gray (6942007620505)
Rozetka.ua (Київ)
263 грн.
← купити
Кардрідер HOCO HB45 Spirit 2-in-1 USB/Type-C 3.0 card reader Metal gray (6942007620529)
Rozetka.ua (Київ)
340 грн.
← купити
Кардрідер HOCO HB45 Spirit 2 в 1 USB 2.0 Card reader Сірий
Rozetka.ua (Київ)
220 грн.
← купити
Кардрідер HOCO HB45 Spirit 2 в 1 USB / Type-C 2.0 Card reader Сірий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Картридер HOCO HB45 – адаптер для читання карт пам'яті TF та SD з підтримкою USB 3.0 та Type-C Metal Gray
Rozetka.ua (Київ)
385 грн.
← купити
Кардридер HOCO HB45 Spirit 2-in-1 USB3.0/Type-C - TF/SD чорний
Rozetka.ua (Київ)
289 грн.
← купити
Кардридер HOCO HB45 Spirit 2-in-1 USB2.0/Type-C - TF/SD чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Перехідник Card Reader Hoco HB45 Spirit 2-in-1 USB 3.0, Сірий (082i)
Rozetka.ua (Київ)
268 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco HB45 3.0, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: кардридер / usb-хаб Hoco HB45 3.0. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на кардридер / usb-хаб Hoco HB45 3.0 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія