шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни23Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити кишеня для накопичувача Hoco HB47 за ціною від 349 грн.
Фото 6

Характеристики та опис Hoco HB47

Габарити (мм): 115.5x38.3x13.8; Джерело живлення: USB порт;єм (ТБ): 4; Макс. об' Матеріал: метал; Підключення: USB-A 5Gbps; Інтерфейс накопичувача: M.2 SATA; Форм-фактор накопичувача: M.2; Призначення: портативний; Тип: зовнішній
Колір
Тип
зовнішній
Призначення
портативний
Форм-фактор накопичувача
M.2
Інтерфейс накопичувача
M.2 SATA
Підключення
USB-A 5Gbps
Матеріал
метал
Макс. об'єм
4 ТБ
Джерело живлення
USB порт
Габарити
115.5x38.3x13.8 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 349  до 674 грн.
Зовнішній карман HOCO HB47 M.2 SSD Enclosure(USB3.1/6Gbps) Metal Gray (6942007632355) 6942007632355
Dendi.ua (Мукачево)
399 грн.
← купити
Кишеня HOCO HB47, 2,5", пластиковий корпус, інтерфейс USB3.1 SATA, Gray
Comtrading.ua (Київ)
673 грн.
← купити
Hoco Зовнішня кишеня для диска Hoco HB47 M.2 SSD to USB 3.1 Metal Gray
MTA.ua (Київ)
← купити
Зовнішній алюмінієвий корпус HOCO HB47 для M.2 SATA SSD, USB-C 3.1, до 4 ТБ, сірий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зовнішня кишеня Hoco HB47 M.2 SSD Enclosure(USB3.1/6Gbps) Gray
Rozetka.ua (Київ)
349 грн.
← купити
Кишеня для M. 2 SSD Enclosure (USB3.1/6Gbps, 4TB Max) HOCO HB47
Rozetka.ua (Київ)
494 грн.
← купити
Кишеня для M. 2 SSD Enclosure (USB3.1/6Gbps, 4TB Max) HOCO HB47 сірий
Rozetka.ua (Київ)
442 грн.
← купити
Зовнішній корпус SSD HOCO HB47 M.2 SATA, USB-C, до 4 ТБ Grey
Rozetka.ua (Київ)
674 грн.
← купити
Зовнішня кишеня Hoco для M.2 SSD Enclosure USB3.1 6Gbps 4TB Max (HB47)
Rozetka.ua (Київ)
549 грн.
← купити
Зовнішній карман SSD Корпус Hoco HB47A M.2 SSD Enclosure (USB3.2/10Gbps/4TB Max) для ПК/комп'ютера/ноутбука Сірий
Rozetka.ua (Київ)
560 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco HB47, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: кишеня для накопичувача Hoco HB47. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на кишеня для накопичувача Hoco HB47 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія