шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни19Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити кишеня для накопичувача Ugreen CM767 за ціною від 799 грн.
Фото 8

Характеристики та опис Ugreen CM767

Джерело живлення: USB порт;єм (ТБ): 8; Макс. об' Матеріал: метал; Підключення: USB-C 10Gbps; Чипсет: RTL9210B; Інтерфейс накопичувача: PCIe NVMe; Форм-фактор накопичувача: M.2; Призначення: портативний; Тип: зовнішній
Колір
Тип
зовнішній
Призначення
портативний
Форм-фактор накопичувача
M.2
Інтерфейс накопичувача
PCIe NVMe
Чипсет
RTL9210B
Підключення
USB-C 10Gbps
Матеріал
метал
Макс. об'єм
8 ТБ
Джерело живлення
USB порт
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 799  до 1 599 грн.
UGREEN 15813
Mallprix.com (Київ)
914 грн.
← купити
Зовнішня кишеня Ugreen CM767 USB 3.2 Gen 2 NVMe/SATA 10 Гбіт/с UASP TRIM до 8 ТБ Сіра 15813
Comtrading.ua (Київ)
1 154 грн.
← купити
Зовнішня кишеня Ugreen CM767 NVMe M.2 SSD to USB 3.2 Gray (35267)
Portativ.ua (Київ)
799 грн.
← купити
UGREEN CM767 USB 3.2 Gen 2 M.2 NVMe Gray (35267) CM767USB3.2Gen2M.2NVMeGray(35267)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Кишеня зовнішня Ugreen USB 3.2 Gen 2 to M.2 NVMe/SATA 10Gbps UASP TRIM CM767 gray (15813) 15813
Brain.com.ua (Київ)
1 049 грн.
← купити
Кишеня зовнішня Ugreen USB 3.2 Gen 2 to M.2 NVMe/SATA 10Gbps UASP TRIM CM767 gray (15813) 15813
Itbox.ua (Київ)
← купити
Зовнішній SSD курпус Ugreen CM767 M.2 NVMe USB 3.2 Gen2 10 Гбіт/с алюмінієвий сірий (35267)
MAUDAU (Київ)
1 149 грн.
← купити
UGREEN USB 3.2 Gen 2 to M.2 NVMe/SATA 10Gbps UASP TRIM CM767 gray (15813) USB 3.2 Gen 2 to M.2 NVMe/SATA 10Gbps UASP TRIM CM
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Зовнішня кишеня Ugreen CM767 USB 3.2 Gen 2 M.2 NVMe 10 Гбіт/с (35267) 35267
Compx.ua (Київ)
← купити
Зовнішній корпус кишеня для жорсткого диска SSD M.2 NVME UGREEN CM767 10 Гбіт/с USB C 3.2 Gen 2
Rozetka.ua (Київ)
1 355 грн.
← купити
Зовнішня кишеня Ugreen CM767 USB 3.2 Gen 2 M.2 NVMe 10 Гбіт/с Сіра 35267
Comtrading.ua (Київ)
888 грн.
← купити
UGREEN CM767 USB 3.2 Gen 2 NVMe/SATA UASP TRIM (15813) CM767USB3.2Gen2NVMe/SATAUASPTRIM(15813)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Зовнішня кишеня Ugreen CM767 USB 3.2 Gen 2 NVMe/SATA 10 Гбіт/с (15813) 15813
Compx.ua (Київ)
← купити
Зовнішній корпус кишеня для жорсткого диска SSD M.2 NVME UGREEN 10 Гбіт/с USB C 3.2 Gen 2 NVME M-Key (CM767)
Rozetka.ua (Київ)
1 359 грн.
← купити
Зовнішній корпус для жорсткого диска UGREEN M.2 NVMe SATA SSD 10Gbps USB 3.2 Gen 2 to NVME PCI-E SATA (CM767)
Rozetka.ua (Київ)
1 599 грн.
← купити
Зовнішня кишеня для SSD M.2 Ugreen CM767 USB Type-C 3.2 Gen 2 NVMe 10 Гбіт/с Grey (35267)
Rozetka.ua (Київ)
860 грн.
← купити
Зовнішня кишеня для SSD M.2 Ugreen CM767 USB 3.2 Gen 2 NVMe/SATA 10 Гбтт/с UASP TRIM до 8ТБ Grey (15813)
Rozetka.ua (Київ)
1 260 грн.
← купити
Зовнішня кишеня Ugreen CM767 10Gbps M.2 NVMe to USB 3.2/Type-C Grey (35267)
Rozetka.ua (Київ)
1 249 грн.
← купити
Зовнішня кишеня Ugreen CM767 M.2 NVMe/SATA SSD Enclosure USB C 3.1 Gen 2, M-Key M+B-Key NVMe PCIe 10Gbps алюмінієвий сумісни
Rozetka.ua (Київ)
1 199 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Ugreen CM767, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: кишеня для накопичувача Ugreen CM767. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на кишеня для накопичувача Ugreen CM767 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія