шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни55Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити кишеня для накопичувача Ugreen CM300 за ціною від 999 грн.
Відео 2Фото 4

Характеристики та опис Ugreen CM300

Габарити (мм): 133x82x15; Джерело живлення: USB порт;єм (ТБ): 6; Макс. об' Матеріал: метал; Підключення: USB-A 10Gbps; Чипсет: ASM235CM; Інтерфейс накопичувача: SATA 3; Форм-фактор накопичувача: 2.5"; Призначення: портативний; Тип: зовнішній
Колір
Тип
зовнішній
Призначення
портативний
Форм-фактор накопичувача
2.5"
Інтерфейс накопичувача
SATA 3
Чипсет
ASM235CM
Підключення
USB-A 10Gbps
Матеріал
метал
Макс. об'єм
6 ТБ
Джерело живлення
USB порт
Габарити
133x82x15 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 999  до 1 719 грн.
Корпус для жорсткого диска UGREEN CM300 Type-C to 2.5" Inch SATA Hard Drive Enclosure Gray + cable (70499) 70499
Wizz.com.ua (Київ)
1 299 грн.
← купити
Зовнішня кишеня UGREEN CM300 2.5-Inch SATA External Hard Drive Enclosure (UGR-70499) UGR-70499
Comtrading.ua (Київ)
1 124 грн.
← купити
Ugreen CM300 External Hard Drive Enclosure 2.5" SATA to USB 3.1 (UGR-70499)
AKS.ua (Київ)
1 194 грн.
← купити
Зовнішня кишеня для SSD - HDD Ugreen CM300 2.5-Inch SATA External Hard Drive Enclosure (70499)
MAUDAU (Київ)
1 440 грн.
← купити
Ugreen Зовнішня кишеня для диска Ugreen CM300 2.5-Inch SATA External Hard Drive Enclosure (UGR-70499)
MTA.ua (Київ)
999 грн.
← купити
UGREEN 2.5 SATA External Hard Drive Enclosure (70498) ugr-70498
Kvshop.com.ua (Київ)
1 132 грн.
← купити
Зовнішня кишеня для накопичувача UGREEN 2.5-Inch SATA External Hard Drive Enclosure (UGR-70498) K-17667
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 036 грн.
← купити
Зовнішня кишеня для накопичувача UGREEN CM300 2.5-Inch SATA External Hard Drive Enclosure(UGR-70499) (UGR-70499)
Rozetka.ua (Київ)
1 207 грн.
← купити
Зовнішня кишеня UGREEN 2.5-Inch SATA External Hard Drive Enclosure UGR-70498
Comtrading.ua (Київ)
1 084 грн.
← купити
Ugreen 2.5" SATA to USB 3.1 (UGR-70498)
AKS.ua (Київ)
← купити
Зовнішня кишеня для накопичувача UGREEN CM300 2.5-Inch SATA External Hard Drive Enclosure(UGR-70499) (UGR-70499) K-13636
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 080 грн.
← купити
Зовнішня кишеня UGREEN CM300 2.5-Inch SATA External Hard Drive Enclosure (UGR-70499) (UGR-70499)
Rozetka.ua (Київ)
1 306 грн.
← купити
Зовнішня кишеня UGREEN 2.5-Inch SATA External Hard Drive Enclosure (UGR-70498)
Rozetka.ua (Київ)
1 238 грн.
← купити
Зовнішня кишеня UGREEN CM300 2.5-Inch SATA External Hard Drive Enclosure (UGR-70499) (UGR-70499)
Rozetka.ua (Київ)
1 423 грн.
← купити
Зовнішній карман для накопичувача UGREEN CM300 2.5-Inch SATA External Hard Drive Enclosure (UGR-70499) (UGR-70499)
Rozetka.ua (Київ)
1 469 грн.
← купити
Зовнішній карман для накопичувача UGREEN 2.5-Inch SATA External Hard Drive Enclosure (UGR-70498)
Rozetka.ua (Київ)
1 391 грн.
← купити
Зовнішня кишеня для накопичувача UGREEN CM300 2.5-Inch SATA External Hard Drive Enclosure(UGR-70499) (UGR-70499)
Rozetka.ua (Київ)
1 480 грн.
← купити
Зовнішня кишеня для накопичувача UGREEN 2.5-Inch SATA External Hard Drive Enclosure (UGR-70498)
Rozetka.ua (Київ)
1 410 грн.
← купити
Зовнішній карман UGREEN 2.5" SATA External HardDrive Enclosure (UGR-70498)
Rozetka.ua (Київ)
1 658 грн.
← купити
Корпус для зовнішнього HDD 2.5" SATA UGREEN CM300 з USB 3.1
Rozetka.ua (Київ)
1 715 грн.
← купити
Корпус кишеня для жорстких дисків UGREEN USB 3.1 Gen 2 Hard Drive Enclosure 2.5" SATA to USB 3.1 (CM300)
Rozetka.ua (Київ)
1 199 грн.
← купити
Зовнішня кишеня UGREEN CM300 2.5-Inch SATA External Hard Drive Enclosure (UGR-70499)
Rozetka.ua (Київ)
1 531 грн.
← купити
Зовнішня кишеня UGREEN CM300 2.5-Inch SATA External Hard Drive Enclosure (UGR-70499)
Rozetka.ua (Київ)
1 356 грн.
← купити
Зовнішній корпус для твердого диска 2.5" UGREEN CM300 UGR-70499 SATA, Gray
Rozetka.ua (Київ)
1 494 грн.
← купити
Зовнішня кишеня для накопичувача UGREEN CM300 2.5-Inch SATA External Hard Drive Enclosure(UGR-70499) (UGR-70499)
Rozetka.ua (Київ)
1 161 грн.
← купити
Зовнішня кишеня для накопичувача UGREEN 2.5-Inch SATA External Hard Drive Enclosure (UGR-70498)
Rozetka.ua (Київ)
1 079 грн.
← купити
Зовнішня кишеня для накопичувача UGREEN 2.5-Inch SATA External Hard Drive Enclosure (UGR-70498)
Rozetka.ua (Київ)
1 316 грн.
← купити
Зовнішня кишеня для накопичувача UGREEN CM300 2.5-Inch SATA External Hard Drive Enclosure(UGR-70499) (UGR-70499)
Rozetka.ua (Київ)
1 372 грн.
← купити
Зовнішня кишеня UGREEN 2.5" SATA External HardDrive Enclosure (UGR-70498)
Rozetka.ua (Київ)
1 662 грн.
← купити
Зовнішня кишеня UGREEN CM300 External Hard Drive Enclosure 2.5" SATA to USB 3.1 Grey (UGR-70499)
Rozetka.ua (Київ)
1 719 грн.
← купити
Зовнішній карман для накопичувача UGREEN CM300 2.5-Inch SATA External Hard Drive Enclosure(UGR-70499)
Rozetka.ua (Київ)
1 293 грн.
← купити
Зовнішній карман для накопичувача UGREEN 2.5-Inch SATA External Hard Drive Enclosure (UGR-70498)
Rozetka.ua (Київ)
1 187 грн.
← купити
Зовнішній карман для накопичувача UGREEN CM300 2.5-Inch SATA External Hard Drive Enclosure (UGR-70499) (UGR-70499)
Rozetka.ua (Київ)
1 250 грн.
← купити
Кишеня для жорсткого диска ноутбука зовнішня UGREEN CM300 2.5-Inch External Hard Drive Enclosure 70498 Корпус
Rozetka.ua (Київ)
1 509 грн.
← купити
Кишеня для HDD/SSD Ugreen CM300 2.5" SATA USB 3.1 Gen 2 Type-C 6 Гбіт/с Алюміній Сріблястий (70499)
Rozetka.ua (Київ)
1 331 грн.
← купити
Зовнішній карман UGREEN CM300 USB 3.1 Gen 2 Hard Drive Enclosure (70499)
Rozetka.ua (Київ)
1 068 грн.
← купити
Корпус для жорсткого диска Ugreen 2.5" SATA 3.0 6Gbps with USB-A to USB Type-C Cable 0.5m Gray (UGR1283GRY)
Rozetka.ua (Київ)
1 669 грн.
← купити
Зовнішня кишеня для SSD HDD UGREEN 2.5-Inch SATA External Hard Drive Enclosure Grey (UGR-70498)
Rozetka.ua (Київ)
1 290 грн.
← купити
Зовнішня кишеня для HDD SSD UGREEN CM300 2.5-Inch SATA External Hard Drive Enclosure Grey (UGR-70499)
Rozetka.ua (Київ)
1 360 грн.
← купити
Зовнішня кишеня для накопичувача UGREEN 2.5-Inch SATA External Hard Drive Enclosure (UGR-70498)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зовнішній карман для накопичувача UGREEN 2.5-Inch SATA External Hard Drive Enclosure (UGR-70498)
Rozetka.ua (Київ)
1 572 грн.
← купити
Зовнішній карман для накопичувача UGREEN CM300 2.5-Inch SATA External Hard Drive Enclosure (UGR-70499) (UGR-70499)
Rozetka.ua (Київ)
1 656 грн.
← купити
Зовнішня кишеня для SSD - HDD - UGREEN CM300 2.5-Inch SATA External Hard Drive Enclosure (70499)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зовнішня кишеня Ugreen CM300 для HDD 2.5" (70499) з кабелем USB - Type-C
Rozetka.ua (Київ)
1 220 грн.
← купити
Портативна Зовнішня кишеня UGREEN CM300 2.5-Inch SATA External Hard Drive Enclosure Зовнішня (70498) Срібло
Rozetka.ua (Київ)
1 024 грн.
← купити
Кишень для жорсткого диска ноутбука зовнішній UGREEN CM300 2.5-Inch External Hard Drive Enclosure 70498 Корпус
Rozetka.ua (Київ)
1 615 грн.
← купити
Зовнішній карман для накопичувача UGREEN CM300 2.5-Inch SATA External Hard Drive Enclosure(UGR-70499)
Rozetka.ua (Київ)
1 136 грн.
← купити
Корпус для 2.5 SDD HDD Ugreen CM300 USB-C зовнішня кишеня SATA III Grey (70499)
Rozetka.ua (Київ)
1 449 грн.
← купити
Зовнішня кишеня для накопичувача UGREEN CM300 2.5-Inch SATA External Hard Drive Enclosure(UGR-70499)
Rozetka.ua (Київ)
1 466 грн.
← купити
Зовнішній карман UGREEN 2.5-Inch SATA External Hard Drive Enclosure (UGR-70498)
Rozetka.ua (Київ)
1 180 грн.
← купити
Зовнішній карман для накопичувача UGREEN CM300 2.5-Inch SATA External Hard Drive Enclosure (UGR-70499) (UGR-70499)
Rozetka.ua (Київ)
1 698 грн.
← купити
Зовнішній карман для накопичувача UGREEN 2.5-Inch SATA External Hard Drive Enclosure (UGR-70498)
Rozetka.ua (Київ)
1 613 грн.
← купити
Зовнішній карман UGREEN 2.5" SATA External HardDrive Enclosure (UGR-70498)
Rozetka.ua (Київ)
1 507 грн.
← купити
Зовнішня кишеня UGREEN CM300 External Hard Drive Enclosure 2.5" SATA to USB 3.1 Grey (UGR-70499)
Rozetka.ua (Київ)
1 563 грн.
← купити
Зовнішня кишеня UGREEN CM300 2.5-Inch SATA External Hard Drive Enclosure (UGR-70499)
Rozetka.ua (Київ)
1 430 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Ugreen CM300, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: кишеня для накопичувача Ugreen CM300. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на кишеня для накопичувача Ugreen CM300 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія