| Зовнішня кишеня Ugreen для SSD M.2 (NVMe) M-Key 3.1 Gen2 CM400 Gray (10902) 10902 Click.ua (Київ) | 1 199 грн. ← купити |
| Зовнішня кишеня Ugreen CM400 USB-C to M.2 Gen2 M-Key Gray (90264) Touch (Дніпро) | 1 299 грн. ← купити |
| Ugreen 90264 Mallprix.com (Київ) | 1 386 грн. ← купити |
| Корпус для жорсткого диска UGREEN CM400 M.2NVME Hard Drive Enclosure Type-C Female to M.2 M-Key Gray + Cable (10902) 10902 Wizz.com.ua (Київ) | 1 099 грн. ← купити |
| Кишеня зовнішня Ugreen SSD M.2 (NVME) M-KEY UGREEN 3.2 GEN2 CM400 gray (90264) 90264 Brain.com.ua (Київ) | 1 399 грн. ← купити |
| Кишеня зовнішня Ugreen SSD M.2 (NVME) M-KEY 3.1 GEN2 CM400 (10902) 10902 Itbox.ua (Київ) | 1 199 грн. ← купити |
| Зовнішня кишеня Ugreen CM400 M.2 SATA NGFF - USB Type-C (10903) Grey 10903 Telemart.ua (Київ) | 499 грн. ← купити |
| Ugreen CM400 M.2 PCIe NVMe SSD Enclosure M.2 USB (10902) AKS.ua (Київ) | 1 385 грн. ← купити |
| Кишеня зовнішня Ugreen CM400, Grey, M.2, Type-C 3.1 Gen1, 1xM.2 SATA (NGFF), формат 2230/2242/2260/2280, алюмінієвий корпус Comtrading.ua (Київ) | 943 грн. ← купити |
| UGREEN CM400 M.2 PCIe NVMe (10902) Tehnomart.com (Київ) | 1 114 грн. ← купити |
| Зовнішня кишеня Ugreen CM400 PCIe NVMe M.2 SSD to USB 3.1 Gray (10902) Portativ.ua (Київ) | 1 199 грн. ← купити |
| Ugreen 90264 — Зовнішня кишеня для SSD M.2 (NVME) M-KEY UGREEN 3.1 GEN2 CM400 сіра Comtrade.ua (Київ) | 1 342 грн. ← купити |
| UGREEN CM400 M.2 (NVME) M-KEY UGREEN 3.1 GEN2 (10902) CM400M.2(NVME)M-KEYUGREEN3.1GEN2(10902) COMFY.ua (Київ) | 1 199 грн. ← купити |
| Кишеня зовнішня Ugreen SSD M.2 (NVME) M-KEY UGREEN 3.2 GEN2 CM400 gray (90264) Shkolyar-shop.com.ua (Одеса) | 1 243 грн. ← купити |
| Зовнішня кишеня для SSD M.2 (NVME) M-KEY UGREEN 3.1 GEN2 CM400 сіра (10902) Nkt.ua (Київ) | 1 087 грн. ← купити |
| Зовнішня кишеня Ugreen SSD M.2 (NVME) M-KEY 3.1 GEN2 CM400 сіра (10902) MAUDAU (Київ) | 1 379 грн. ← купити |
| Ugreen Зовнішня кишеня для диска Ugreen M-KEY CM400 Gray (10902) MTA.ua (Київ) | 1 049 грн. ← купити |
| UGREEN Кишеня зовнішня Ugreen SSD M.2 (NVME) M-KEY 3.2 GEN2 CM400 gray (90264) Кишеня зовнішня Ugreen SSD M.2 (NVME) M-KEY 3 Kvshop.com.ua (Київ) | 1 399 грн. ← купити |
| Зовнішня кишеня Ugreen SSD M.2 (NVME) M-KEY 3.1 GEN2 CM400 сіра (10902) 10902 Compx.ua (Київ) | 1 199 грн. ← купити |
| Зовнішній корпус кишеню для жорсткого диска NVMe та SATA M.2 10 Гбіт/с USB C 3.2 Gen2 (CM400) Rozetka.ua (Київ) | 1 849 грн. ← купити |
| Зовнішня кишеня Ugreen для SSD M.2 (NVMe) M-Key 3.2 Gen2 CM400 Gray (90264) 90264 Click.ua (Київ) | 1 399 грн. ← купити |
| Кишеня зовнішня Ugreen SSD M.2 (NVME) M-KEY 3.1 GEN2 CM400 (10902) 10902 Brain.com.ua (Київ) | 1 199 грн. ← купити |
| Кишеня зовнішня Ugreen SSD M.2 (NVME) M-KEY UGREEN 3.2 GEN2 CM400 gray (90264) 90264 Itbox.ua (Київ) | 1 399 грн. ← купити |
| Зовнішня кишеня для SSD M.2 (NVME) M-KEY UGREEN 3.1 GEN2 CM400 сіра 10902 Comtrading.ua (Київ) | 1 332 грн. ← купити |
| Зовнішня кишеня для SSD M.2 (NVME) M-KEY UGREEN 3.2 GEN2 CM400 сіра 90264 Comtrading.ua (Київ) | 1 598 грн. ← купити |
| Ugreen 10902 — Зовнішня кишеня для SSD M.2 (NVME) M-KEY UGREEN 3.1 GEN2 CM400 сіра Comtrade.ua (Київ) | 1 206 грн. ← купити |
| UGREEN CM400 M.2 (NVME) M-KEY UGREEN 3.2 GEN2 (90264) CM400M.2(NVME)M-KEYUGREEN3.2GEN2(90264) COMFY.ua (Київ) | 1 399 грн. ← купити |
| Зовнішня кишеня для SSD M.2 (NVME) M-KEY UGREEN 3.2 GEN2 CM400 сіра (90264) Nkt.ua (Київ) | 1 359 грн. ← купити |
| Кишеньковий адаптер SSD Ugreen CM400 USB-C to M.2 NGFF 5G Enclosure A TO C Cable 50 cm (10903) MAUDAU (Київ) | 810 грн. ← купити |
| Зовнішня кишеня для ССД накопичувачів Ugreen CM400 PCIe NVMe M.2 SSD to USB 3.1 (10902) MAUDAU (Київ) | 1 570 грн. ← купити |
| Ugreen Зовнішня кишеня для диска Ugreen CM400 Gray (10903) MTA.ua (Київ) | 639 грн. ← купити |
| UGREEN Кишеня зовнішня Ugreen SSD M.2 (NVME) M-KEY 3.1 GEN2 CM400 (10902) Кишеня зовнішня Ugreen SSD M.2 (NVME) M-KEY 3.1 GE Kvshop.com.ua (Київ) | 1 199 грн. ← купити |
| Зовнішня кишеня Ugreen для SSD M.2 (NVMe) M-Key 3.2 Gen2 CM400 Gray (90264) 90264 Compx.ua (Київ) | 1 399 грн. ← купити |
| Зовнішня кишеня Ugreen CM400 USB-C to M.2 Gen2 M-Key Gray (90264) [158261] Rozetka.ua (Київ) | 1 749 грн. ← купити |
| Кишеня зовнішня Ugreen SSD M.2 (NVME) M-KEY UGREEN 3.2 GEN2 CM400 gray (90264) Rozetka.ua (Київ) | 1 892 грн. ← купити |
| Кишеня зовнішня Ugreen SSD M.2 (NVME) M-KEY UGREEN 3.2 GEN2 CM400 gray (90264) Rozetka.ua (Київ) | 1 869 грн. ← купити |
| Кишеня зовнішня Ugreen SSD M.2 (NVME) M-KEY 3.1 GEN2 CM400 (10902) Rozetka.ua (Київ) | 1 519 грн. ← купити |
| Зовнішня кишеня Ugreen CM400 10Gb/s M.2 NVMe SSD Rozetka.ua (Київ) | 1 200 грн. ← купити |
| Зовнішній корпус для жорсткого диска UGREEN M.2 SATA/NGFF, інтерфейс USB 3.0, сумісний з SSD для настільних та портативних к Rozetka.ua (Київ) | 555 грн. ← купити |
| Зовнішня кишеня для SSD M.2 UGREEN з режимом NVMe карман для ссд та м2 переходник м2 на USB C 3.2 Gen2 10Gbps nvme to usb to Rozetka.ua (Київ) | 1 290 грн. ← купити |
| Зовнішня кишеня UGREN CM400 для SSD USB-C to M.2 NGF 5G Enclosure A TO C Cable 50cm (10903) Rozetka.ua (Київ) | 615 грн. ← купити |
| Зовнішня кишеня Ugreen для SSD M.2 (NVMe) M-Key 3.2 Gen2 CM400 Gray (90264) Rozetka.ua (Київ) | 1 289 грн. ← купити |
| Зовнішня кишеня Ugreen CM400 PCIe NVMe M.2 SSD to USB 3.1 Gray (10902) Rozetka.ua (Київ) | 1 305 грн. ← купити |
| Карман зовнішній UGREEN CM400 PCIe NVMe M.2 Gray (10902) Rozetka.ua (Київ) | 1 222 грн. ← купити |
| Відсік для твердотільного накопичувача Ugreen M.2 B-Key SATA 3.0 5Gbps with USB Type-C Cable Gray (UGR1185GRY) Rozetka.ua (Київ) | 1 119 грн. ← купити |
| Відсік для твердотільного накопичувача Ugreen SSD Bay USB 3.2 Gen 2 Drive (SuperSpeed USB 10 Gbps) + USB Type-C Cable 0.5m G Rozetka.ua (Київ) | 1 719 грн. ← купити |
| Відсік для твердотільного накопичувача Ugreen SSD Bay USB 3.2 Gen 2 (SuperSpeed USB 10 Gbps) Black (UGR1224GRY) Rozetka.ua (Київ) | 2 069 грн. ← купити |
| Зовнішня кишеня для SSD M.2 UGREEN CM400 NVME M-KEY 3.1 GEN2 Grey (10902) Rozetka.ua (Київ) | 1 510 грн. ← купити |
| Зовнішня кишеня для SSD UGREEN CM400 M.2 (NVME) M-KEY Type-C 3.2 GEN2 Grey (90264) Rozetka.ua (Київ) | 1 800 грн. ← купити |
| Кишеня зовнішня Ugreen SSD M.2 (NVME) M-KEY UGREEN 3.2 GEN2 CM400 gray (90264) Rozetka.ua (Київ) | 1 868 грн. ← купити |
| Зовнішня кишеня Ugreen SSD M.2 (NVME) M-KEY 3.1 GEN2 CM400 сіра (10902) Rozetka.ua (Київ) | 1 588 грн. ← купити |
| Зовнішня кишеня Ugreen для SSD M.2 (NVMe) M-Key 3.2 Gen2 CM400 Gray (90264) Rozetka.ua (Київ) | 1 850 грн. ← купити |
| Зовнішня кишеня Ugreen CM400 PCIe NVMe M.2 SSD to USB 3.1 сірий (10902) Rozetka.ua (Київ) | 1 570 грн. ← купити |
| Кишень перехідник для SSD - UGREEN CM400 USB-C to M.2 NGFF 5G Enclosure A TO C Cable 50 см (10903) Rozetka.ua (Київ) | 810 грн. ← купити |
| Зовнішня кишеня для ССД накопичувачів Ugreen CM400 PCIe NVMe M.2 SSD to USB 3.1 (10902) Rozetka.ua (Київ) | 1 570 грн. ← купити |
| Зовнішня кишеня Ugreen для SSD M.2 (NVMe) M-Key 3.2 Gen2 CM400 сірий (90264) Rozetka.ua (Київ) | 1 556 грн. ← купити |
| Зовнішній корпус UGREEN CM400 для жорсткого диска SSD M.2 SATA Grey (10903) Rozetka.ua (Київ) | 1 099 грн. ← купити |
| Зовнішня кишеня SSD M.2 (NVME) M-KEY Ugreen 3.2 GEN2 CM400 Gray Rozetka.ua (Київ) | 2 106 грн. ← купити |
| Зовнішня кишеня SSD M.2 (NVME) M-KEY Ugreen 3.1 GEN2 CM400 Gray Rozetka.ua (Київ) | 1 663 грн. ← купити |
Усі ціни (Україна) (59) |