шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (кріплення тримача)
зажим на воздуховод и присоска
прищепка на воздуховод
на панель приладів
у підсклянник
у CD-слот
на дзеркало заднього виду
Каталог товарів

Ціни22Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити тримач / авто зарядка Hoco HW20 Precious за ціною від 478 грн.
Фото 8

Характеристики та опис Hoco HW20 Precious

Матеріал корпуса: пластик; Кабель у комплекті: USB - USB C; Індикатор роботи; Допустима діагональ ("): 7; Кріплення гаджета: магніт (MagSafe); Кріплення тримача: присоска; Бездротова зарядка (Вт): 15; Призначення: автомобільний
Колір
Призначення
автомобільний
Бездротова зарядка
15 Вт
Кріплення тримача
присоска
Кріплення гаджета
магніт (MagSafe)
Допустима діагональ
7 "
Індикатор роботи
Порт підключення кабелю
USB C
Кабель у комплекті
USB - USB C
Матеріал корпуса
пластик
Розмір
107x106x68 мм
Вага
112 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  500 грн.    до  800 грн.

від 478  до 962 грн.
Тримач Hoco Precious magnetic wireless fast charging Car holder HW20 center console
MAUDAU (Київ)
737 грн.
← купити
Тримач HOCO Precious magnetic wireless fast charging car holder HW20 (center console) 4771955
Rozetka.ua (Київ)
738 грн.
← купити
Автотримач Hoco HW20 магнітний з бездротовою зарядкою 15W чорний
MAUDAU (Київ)
649 грн.
← купити
Тримач HOCO Precious magnetic wireless fast charging car holder HW20 Black
Rozetka.ua (Київ)
961 грн.
← купити
Автотримач Hoco HW20 магнітний з бездротовою зарядкою 15W black
Rozetka.ua (Київ)
540 грн.
← купити
Автотримач Hoco HW20 магнітний з бездротовою зарядкою 15W black
Rozetka.ua (Київ)
478 грн.
← купити
Тримач HOCO Precious magnetic wireless fast charging Car holder HW20 (center console) black
Rozetka.ua (Київ)
743 грн.
← купити
Утримувач HOCO Precious magnetic wireless fast charging car holder HW20 (center console)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Тримач HOCO Precious magnetic wireless fast charging car holder HW20 (center console) чорний
Rozetka.ua (Київ)
692 грн.
← купити
Автотримач Hoco HW20 магнітний з бездротовою зарядкою 15W black
Rozetka.ua (Київ)
564 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco HW20 Precious, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: тримач / авто зарядка Hoco HW20 Precious. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на тримач / авто зарядка Hoco HW20 Precious у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія