шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (кріплення тримача)
зажим на воздуховод и присоска
прищепка на воздуховод
на панель приладів
у підсклянник
у CD-слот
на дзеркало заднього виду
Каталог товарів

Ціни28Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити тримач / авто зарядка Hoco HW33 Metal Ring за ціною від 599 грн.
Фото 8

Характеристики та опис Hoco HW33 Metal Ring

Матеріал корпуса: пластик; Індикатор роботи; Допустима діагональ ("): 7; Кріплення гаджета: магніт (MagSafe); Кріплення тримача: клейка поверхня; Бездротова зарядка (Вт): 15; Призначення: автомобільний
Колір
Призначення
автомобільний
Бездротова зарядка
15 Вт
Кріплення тримача
клейка поверхня
Кріплення гаджета
магніт (MagSafe)
Допустима діагональ
7 "
Індикатор роботи
Порт підключення кабелю
USB C
Матеріал корпуса
пластик
Розмір
65x65x28 мм
Вага
178 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  600 грн.    до  1000 грн.

від 599  до 1 153 грн.
Hoco HW33 Black
AKS.ua (Київ)
599 грн.
← купити
Автотримач Hoco HW33 магнітний з бездротовою зарядкою metal grey
MAUDAU (Київ)
828 грн.
← купити
Hoco Тримач в авто Hoco HW33 Metal ring magnetic wireless fast charging car holder (center console) Metal Gray
MTA.ua (Київ)
← купити
Тримач в авто Hoco HW33 Metal Ring з бездротовою зарядкою, магнітний, центральна консоль, сірий
Rozetka.ua (Київ)
1 153 грн.
← купити
Автотримач Hoco HW33, магнітний, з бездротовою зарядкою, metal grey
Rozetka.ua (Київ)
711 грн.
← купити
Автотримач Hoco HW33, магнітний, з бездротовою зарядкою, metal grey
Rozetka.ua (Київ)
630 грн.
← купити
Утримувач HOCO Metal ring magnetic wireless fast charging car holder HW33 (center console) |15W| grey
Rozetka.ua (Київ)
893 грн.
← купити
Утримувач HOCO Metal ring magnetic wireless fast charging car holder HW33 (center console) |15W|
Rozetka.ua (Київ)
920 грн.
← купити
Утримувач HOCO Metal ring magnetic wireless fast charging car holder HW33 (center console) |15W| Grey
Rozetka.ua (Київ)
808 грн.
← купити
Автотримач із бездротовою зарядкою Hoco HW33 Black (647946) [151328]
Rozetka.ua (Київ)
949 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco HW33 Metal Ring, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: тримач / авто зарядка Hoco HW33 Metal Ring. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на тримач / авто зарядка Hoco HW33 Metal Ring у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія