шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни22Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити термометр / барометр Hoco HX41 за ціною від 232 грн.
Фото 7

Характеристики та опис Hoco HX41

Габарити (ШхВ): 770х680х120; Матеріал корпуса: пластик; Джерело живлення: батарейки; Тип пристрою: електронний; Призначення: побутовий (для дому)
Призначення
побутовий (для дому)
Тип пристрою
електронний
Вимірювання
температура
вологість (гігрометр)
Додатково
годинник
календар
Джерело живлення
батарейки
Матеріал корпуса
пластик
Габарити
770х680х120 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  200 грн.    до  425 грн.

від 232  до 501 грн.
Електронний термогігрометр + годинник Hoco HX41 5in1 Indoor White
MAUDAU (Київ)
285 грн.
← купити
Hoco Термогігрометр Hoco HX41 White
MTA.ua (Київ)
259 грн.
← купити
Електронний термогігрометр + годинник Hoco HX41 5in1 Indoor White IS-000000771211
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
501 грн.
← купити
Цифровий термометр гігрометр HOCO HX41 |200mAh| Білий
Rozetka.ua (Київ)
300 грн.
← купити
Гігрометр Hoco HX41 Indoor electronic clock with hygrothermometer White
Rozetka.ua (Київ)
249 грн.
← купити
Цифровий термогігрометр з годинником Hoco HX41 white
Rozetka.ua (Київ)
347 грн.
← купити
Настільний електронний годинник Hoco HX41 з гігрометром та термометром
Rozetka.ua (Київ)
430 грн.
← купити
Цифровий термогігрометр Hoco HX41, метеостанція (вимірювання температури, вологості, годинник, дата)
Rozetka.ua (Київ)
340 грн.
← купити
Термогигрометр Hoco для дома + запасная батарейка в подарок (HX41Plus)
Rozetka.ua (Київ)
299 грн.
← купити
Термометр із гігрометром годинником електронний Hoco 5in1 Indoor (HX41)
Rozetka.ua (Київ)
289 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco HX41, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: термометр / барометр Hoco HX41. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на термометр / барометр Hoco HX41 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія