шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Honor (серія)
серія 50

Каталог /

Мобільний телефон Honor Magic8 Lite 512GB

Ціни18Опис Відгуки  Обговорення  Корисне9Аксесуари
Купити мобільний телефон Honor Magic8 Lite 512GB за ціною від 15589 грн.
Фото 22

Характеристики та опис Honor Magic8 Lite 512GB

Вага (г): 193; Розміри (мм): 161.9x76.1x7.8; зарядний пристрій; Захист від вологи: IP68/IP69K; Ємність (мАгод): 7500; цифровий компас; Galileo; ГЛОНАСС; GPS-модуль; aGPS; гіроскоп; шумопоглинання; Акустика: стереозвук; USB-C: USB-C; NFC-чип; підтримка aptX: aptX Adaptive; Bluetooth: Bluetooth v5.2; Wi-Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax)
Колір
діагональ дисплея
6.79 "
роздільна здатність екрану
2640x1200
Вбудована пам'ять
512 ГБ
Кількість SIM
2 SIM
Комунікації
Wi-Fi 6 (802.11ax)
NFC-чип
Функції та можливості
сканер відбитка в екрані
шумопоглинання
GPS-модуль
ГЛОНАСС
Galileo
Ємність батареї
7500 мАгод
Захист від вологи
IP68/IP69K
Розміри (ВхШхТ)
161.9x76.1x7.8 мм
Вага
193 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 15 589  до 20 499 грн.
Смартфон Honor Magic8 Lite 8/512GB Reddish Brown
Justbuy.com.ua (Київ)
16 519 грн.
← купити
Смартфон Honor Magic 8 Lite 8/512GB Midnight Black
Stls.store (Київ)
16 198 грн.
← купити
Смартфон Honor Magic 8 Lite 8/512GB Midnight Black
Цифра (Київ)
15 909 грн.
← купити
Honor Magic8 Lite 8/512Gb Midnight Black NFC (6936520884285)
Tehnomart.com (Київ)
18 024 грн.
← купити
Смартфон Honor Magic8 Lite 8/512GB Midnight Black (Global EU)
Smartmag.biz.ua (Львів)
15 997 грн.
← купити
Смартфон Honor magic8 Lite 8/512GB Midnight Black (EU)
Zhuk.ua (Київ)
18 332 грн.
← купити
Смартфон Honor Magic8 Lite 8/512Gb Midnight Black (No Adapter) Global version
Techno-kym.com.ua (Київ)
16 977 грн.
← купити
Смартфон Honor Magic 8 Lite 8/512GB Midnight Black Global NFC no charger
MAUDAU (Київ)
18 925 грн.
← купити
Honor Magic8 Lite 8/512GB Reddish Brown EU Смартфон Magic8 Lite 8/512GB Reddish Brown EU
Kvshop.com.ua (Київ)
17 777 грн.
← купити
Смартфон Honor Magic8 Lite 8/512Gb Midnight Black (No Adapter) Global version MO-106339
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
17 733 грн.
← купити
Мобільний телефон Honor Magic 8 Lite 8/512GB Black Global
Rozetka.ua (Київ)
20 499 грн.
← купити
Смартфон Honor Magic8 Lite 8/512GB Midnight Black
Justbuy.com.ua (Київ)
15 589 грн.
← купити
Смартфон Honor Magic 8 Lite 8/512GB Reddish Brown
Stls.store (Київ)
17 444 грн.
← купити
Смартфон Honor Magic 8 Lite 8/512GB Reddish Brown
Цифра (Київ)
17 133 грн.
← купити
Смартфон Honor Magic8 Lite 8/512GB Reddish Brown (Global EU)
Smartmag.biz.ua (Львів)
16 855 грн.
← купити
Смартфон Honor Magic8 Lite 8/512GB Midnight Black
MAUDAU (Київ)
16 329 грн.
← купити
Honor Magic8 Lite 8/512Gb Midnight Black EU Смартфон Magic8 Lite 8/512Gb Midnight Black EU
Kvshop.com.ua (Київ)
16 877 грн.
← купити
Смартфон Honor Magic 8 Lite 8/512GB Midnight Black (Global Version) NFC (no charger)
Rozetka.ua (Київ)
19 669 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Honor Magic8 Lite 512GB, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мобільний телефон Honor Magic8 Lite 512GB. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мобільний телефон Honor Magic8 Lite 512GB у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія