шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Honor (серія)
серія 50

Каталог /

Мобільний телефон Honor Magic8 Pro 1TB

Ціни32Опис Відгуки  Обговорення1Корисне15Аксесуари
Купити мобільний телефон Honor Magic8 Pro 1TB за ціною від 48999 грн.
Відео 13Фото 26

Характеристики та опис Honor Magic8 Pro 1TB

Вага (г): 219; Розміри (мм): 161.15x75x8.32; зарядний пристрій; захисне скло / плівка; чохол; Захист від вологи: IP68/IP69K; Ємність (мАгод): 7200; цифровий компас; Galileo; ГЛОНАСС; Dual GPS; GPS-модуль; aGPS; гіроскоп; шумопоглинання; 3D звук: Huawei/Honor Histen; Акустика: стереозвук; 3D сканер обличчя
Колір
діагональ дисплея
6.71 "
роздільна здатність екрану
2808x1256
Вбудована пам'ять
1024 ГБ
Кількість SIM
2 SIM
Комунікації
Wi-Fi 7 (802.11be)
NFC-чип
Функції та можливості
сканер відбитка в екрані
шумопоглинання
GPS-модуль
Dual GPS
/ L1+L5 /
ГЛОНАСС
Galileo
/ E1+E5a+E5b /
Ємність батареї
7200 мАгод
Захист від вологи
IP68/IP69K
Розміри (ВхШхТ)
161.15x75x8.32 мм
Вага
219 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 48 999  до 63 799 грн.
Honor Смартфон Honor Magic 8 Pro 16/1TB Black (Global)
MTA.ua (Київ)
52 899 грн.
← купити
Смартфон Honor Magic8 Pro 16/1TB Black (Global Version)
Justbuy.com.ua (Київ)
49 399 грн.
← купити
Смартфон Honor Magic 8 Pro 16/1TB Black
Stls.store (Київ)
55 074 грн.
← купити
Смартфон Honor Magic 8 Pro 16/1TB Sunrise Gold
Цифра (Київ)
49 999 грн.
← купити
Honor Magic8 Pro 5G 16/1TB Black Europe
Mobileplanet.ua (Одеса)
54 412 грн.
← купити
Смартфон Honor Magic8 Pro 16/1TB Gold (EU)
Zhuk.ua (Київ)
56 376 грн.
← купити
Смартфон Honor Magic8 Pro 16/1TB Black (Global EU)
Smartmag.biz.ua (Львів)
51 833 грн.
← купити
Honor Magic8 Pro 16/1TB Gold
Luckylink.kiev.ua (Київ)
53 504 грн.
← купити
Honor Magic8 Pro 16/1TB Black 13299
Easymac.com.ua (Київ)
55 500 грн.
← купити
Смартфон Honor Magic8 Pro 5G 16/1TB 7100mAh Black
Sota.store (Київ)
51 714 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Honor Magic8 Pro 1TB, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мобільний телефон Honor Magic8 Pro 1TB. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мобільний телефон Honor Magic8 Pro 1TB у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія