шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Honor (серія)
серія 50

Каталог /

Мобільний телефон Honor X7d 5G

Ціни6Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити мобільний телефон Honor X7d 5G за ціною від 6764 грн.
Фото 17

Характеристики та опис Honor X7d 5G

Вага (г): 208; Розміри (мм): 166.9x76.8x8.2; зарядний пристрій; Захист від вологи: IP65; Ємність (мАгод): 6500; цифровий компас; Galileo; ГЛОНАСС; GPS-модуль; USB-C: USB-C; NFC-чип; Bluetooth: Bluetooth v5.0; Wi-Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac); Кількість SIM: 2 SIM;язку: 5G; Стандарт зв'єктив (МП): 5; Основний селфі-об'
Колір
діагональ дисплея
6.77 "
роздільна здатність екрану
1610x720
Вбудована пам'ять
128 ГБ
Кількість SIM
2 SIM
Комунікації
Wi-Fi 5 (802.11ac)
NFC-чип / залежно від регіону /
Функції та можливості
сканер відбитка збоку
GPS-модуль
ГЛОНАСС
Galileo
Ємність батареї
6500 мАгод
Захист від вологи
IP65
Розміри (ВхШхТ)
166.9x76.8x8.2 мм
Вага
208 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  5750 грн.    до  8000 грн.

від 6 764  до 7 377 грн.
Смартфон Honor X7d 5G 6/128GB Velvet Black
Sota.store (Київ)
6 874 грн.
← купити
Honor X7d 5G 6/128GB Velver Black Global Смартфон X7d 5G 6/128GB Velver Black Global
Kvshop.com.ua (Київ)
7 377 грн.
← купити
Смартфон Honor X7d 5G 6/128Gb Desert Gold UK MO-106816
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
6 764 грн.
← купити
Смартфон Honor X7d 5G 6/128GB Desert Gold
Sota.store (Київ)
← купити
Honor X7d 5G 6/128GB Desert Gold Global Смартфон X7d 5G 6/128GB Desert Gold Global
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Смартфон Honor X7d 5G 6/128Gb Velvet Black UK MO-106818
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Honor X7d 5G, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мобільний телефон Honor X7d 5G. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мобільний телефон Honor X7d 5G у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія