шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
HP (тип пристрою)

Каталог /

Ноутбук HP OmniBook Ultra 14-fd0000 [14-fd0001nn]

Конфігурації і ціни 16Відгуки  Обговорення  Корисне2Аксесуари
Купити ноутбук HP OmniBook Ultra 14-fd0000 (14-fd0001nn) за ціною від 72650 грн.
Фото 8

Серия HP OmniBook Ultra 14-fd0000

Модифікації HP OmniBook Ultra 14-fd0000 3
Характеристики [14-fd0001nn]
Колір
Тип
ультрабук
Діагональ екрана
14 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
глянцеве
Роздільна здатність дисплея
2240x1400 (16:10)
Сенсорний
Скло Gorilla Glass
NBT
Серія
Ryzen AI
Тактова частота
2 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
32 ГБ
Ємність накопичувача
1 ТБ
Безпека
сканер відбитків пальців
3D сканер обличчя
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Матеріал корпуса
алюміній
Габарити (ШхГхТ)
315x228x16 мм
Вага
1.6 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  60000 грн.    до  85000 грн.
HP OmniBook X 14-fe0...
14-fe0023nw
від 67 630 грн.
14-fe0033nw
від 83 030 грн.
HP EliteBook X G1a 14
B69YRUA
від 78 676 грн.
Dell Inspiron 14 Plu...
7441-5574
від 73 600 грн.
Dell Latitude 14 7455
N002L745514E MEA_VP
від 51 399 грн.
Dell Latitude 14 7455
N098L745513U AW11P
від 45 066 грн.
HP EliteBook Ultra G...
A4JE4UT
від 76 130 грн.
928N12ES
від 66 300 грн.
928N2ES
від 61 880 грн.

від 72 650  до 76 650 грн.
Ноутбук HP OmniBook Ultra Ryzen AI 9-HX 375/32GB/1TB/Win11 Touch B4MB0EA
Shoplaptop.com.ua (Мостиська)
72 650 грн.
← купити
Ноутбук HP OmniBook Ultra Ryzen AI 9-HX 375/32GB/1TB/Win11 Touch B4MB0EA
Rozetka.ua (Київ)
76 650 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HP 14-fd0001nn, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук HP OmniBook Ultra 14-fd0000 (14-fd0001nn). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук HP OmniBook Ultra 14-fd0000 (14-fd0001nn) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія