шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
HP (тип пристрою)

Каталог /

Ноутбук HP Victus 15-fa2000 [15-fa2002ua]

Конфігурації і ціни 2046Відгуки  Обговорення1Корисне8Аксесуари
Купити ноутбук HP Victus 15-fa2000 (15-fa2002ua) за ціною від 59999 грн.
Відео 7Фото 15

Серия HP Victus 15-fa2000

Модифікації HP Victus 15-fa2000 64
Где купить? [15-fa2002ua]
Характеристики [15-fa2002ua]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
15.6 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
матове
Роздільна здатність дисплея
1920x1080 (16:9)
Серія
Core 5
Тактова частота
1.6 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
16 ГБ
Ємність накопичувача
512 ГБ
Передвстановлена ОС
без ОС
Матеріал корпуса
матовий пластик
Габарити (ШхГхТ)
358x255x24 мм
Вага
2.3 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  55000 грн.    до  80000 грн.
Lenovo LOQ 15IAX9
83GS00ACRM
від 66 999 грн.
Lenovo LOQ 15IRH8
82XV00XKPB
від 61 102 грн.
Acer Nitro V 15 ANV1...
ANV15-52-50X T
від 52 999 грн.
Acer Nitro V 16S ANV...
NH.U28EP.00B
від 51 499 грн.
Acer Nitro V 16 ANV1...
ANV16-72-53A N
від 55 899 грн.
HP Victus 15-fa2000
15-fa2050nw
від 40 999 грн.
ANV16-72-58Y H
від 56 159 грн.
ANV16-72-59U T
від 56 999 грн.
ANV15-52-55N A
від 57 999 грн.
ANV15-52-59X E
від 53 999 грн.
ANV15-52-50K 5
від 54 699 грн.
HP Victus 15-fa2000
15-fa2015ua
від 54 149 грн.
Lenovo LOQ 15IAX9
83GS0078RM
Lenovo IdeaPad Gamin...
82SA00GBRA
від 56 900 грн.
ANV16-72-53U F
Lenovo LOQ 15IRH8
82XV005KCK
від 54 300 грн.
Lenovo LOQ 15IAX9
83GS0073RM
від 64 959 грн.
HP Victus 15-fa2000
15-fa2044ua
від 54 749 грн.
HP Victus 15-fa2000
15-fa2045ua
від 50 549 грн.
Lenovo LOQ 15IAX9I
83FQ002FRA
ANV15-52-520 S
від 65 857 грн.
NH.U28EP.00C
від 47 999 грн.
Dream Machines RG505...
RG5050-15UA3 1
від 66 014 грн.
NH.QXCEP.00G
від 54 378 грн.
HP Victus 15-fa2000
15-fa2039nw
від 48 249 грн.
MSI Cyborg 15 B13WFKG
B13WFKG-625X PL
від 43 499 грн.
HP Victus 15-fa2000
15-fa2039ua
від 60 999 грн.
ANV16S-71-52 BP
від 66 299 грн.
HP Victus 15-fa2000
15-fa2041ua
від 45 799 грн.
Dell Alienware 16 Au...
AC16250RPLH- R006
від 57 199 грн.

від 59 999  до 84 693 грн.
Ноутбук HP Victus 15-fa2002ua (BW7L6EA) BW7L6EA
Artline.ua (Київ)
67 755 грн.
← купити
HP Victus 15-fa2002ua Performance Blue (BW7L6EA)
iTMag.ua (Київ)
62 999 грн.
← купити
HP Ноутбук HP Victus 15-fa2002ua (BW7L6EA) Performance Blue
MTA.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP Victus 15-fa2002ua Performance Blue (BW7L6EA) BW7L6EA
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
HP Victus 15-fa2002ua Performance Blue (BW7L6EA)
Noteboochek.com.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP Victus 15-fa2002ua Performance Blue (BW7L6EA)
Citrus.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP Victus 15-fa2002ua Performance Blue (BW7L6EA)
Zhuk.ua (Київ)
67 851 грн.
← купити
Ноутбук HP Victus 15-fa2002ua (BW7L6EA) Blue BW7L6EA
Click.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP Victus 15-fa2002ua (BW7L6EA) BW7L6EA
Itbox.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP Victus 15-fa2002ua Performance Blue (BW7L6EA) Victus 15-fa2002ua Performance Blue (BW7L6EA)
Denika.ua (Харків)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HP 15-fa2002ua, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук HP Victus 15-fa2000 (15-fa2002ua). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук HP Victus 15-fa2000 (15-fa2002ua) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія