шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
HP (тип пристрою)

Каталог /

Ноутбук HP Victus 15-fa2000 [15-fa2016ns]

Конфігурації і ціни 2023Відгуки  Обговорення1Корисне8Аксесуари
Купити ноутбук HP Victus 15-fa2000 (15-fa2016ns) за ціною від 40049 грн.
Відео 7Фото 15

Серия HP Victus 15-fa2000

Модифікації HP Victus 15-fa2000 64
Характеристики [15-fa2016ns]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
15.6 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
матове
Роздільна здатність дисплея
1920x1080 (16:9)
Серія
Core i5
Тактова частота
1.9 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
16 ГБ
Ємність накопичувача
512 ГБ
Передвстановлена ОС
DOS
Матеріал корпуса
матовий пластик
Габарити (ШхГхТ)
358x255x24 мм
Вага
2.3 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  39000 грн.    до  55000 грн.
MSI Katana GF66 12UEO
GF66 12UEO-1044XR O
від 49 999 грн.
HP Victus 16-d1000
16-D1004NW
від 50 499 грн.
Lenovo LOQ 15IRX9
83DV00GURA
від 49 914 грн.
Acer Nitro 5 AN515-58
AN515-58-79D A
від 51 900 грн.
MSI Katana GF66 12UE
GF66 12UE-603US
від 52 499 грн.
Lenovo LOQ 15IRX9
83DV00FXUS
від 50 830 грн.
Acer Nitro 5 AN515-58
AN515-58-70C Y
від 53 449 грн.
HP Victus 16-d1000
16-D1105NW
від 53 500 грн.
Acer Nitro V 15 ANV1...
ANV15-52-98K V
від 53 699 грн.
Dell G15 5520
5520-9553
від 54 499 грн.
MSI Katana GF66 12UE
GF66 12UE-457US
від 54 999 грн.
Asus TUF Gaming F15 ...
FX507ZM-HQ12 0
Lenovo IdeaPad Gamin...
82SA0027GE
від 44 999 грн.
FX507ZV4-LP0 55
від 50 899 грн.
FX507VU4-LP0 66
від 52 999 грн.
FX507ZV4-HQ0 39
від 52 799 грн.
FX507ZV4-LP0 37
Lenovo LOQ 15IRX9
83DV01E2RM
від 40 699 грн.
FX507ZU4-LP0 67
від 46 999 грн.
FX507ZU4-LP0 40
Asus TUF Gaming F16 ...
FX607JU-N308 7
від 50 749 грн.
FX607JU-N307 0
FX607JU-N306 9
від 54 900 грн.
FX507ZE-HN06 7
від 46 657 грн.
MSI Pulse GL66 12UDK
GL66 12UDK-205XPL
від 53 999 грн.
FX507ZE-HN00 7W
від 40 999 грн.
FX507ZC4-I71 610G0W
FX507ZE-HN01 2
від 38 999 грн.
FX507ZC4-HN0 72
FX507ZC4-HN0 72W
від 39 999 грн.

від 40 049  до 57 200 грн.
Ноутбук HP Victus 15-fa2016ns (D14JCEA)
Orbita.te.ua (Тернопіль)
40 049 грн.
← купити
Ноутбук HP Victus FHD 15.6 144Hz Intel Core i5-14450HX 16Gb SSD512GB RTX 4050 6GB 15-fa2016ns (D14JCEA)12707
Rozetka.ua (Київ)
45 150 грн.
← купити
Ігровий ноутбук HP Victus Gaming Laptop 15-fa2016ns / 15.6" (1920x1080) IPS / Intel Core i7-14650HX (16 (24) ядер по 2.2 - 5
Rozetka.ua (Київ)
51 080 грн.
← купити
Ігровий ноутбук HP Victus Gaming Laptop 15-fa2016ns / 15.6" (1920x1080) IPS / Intel Core i5-14450HX (10 (16) ядер по 2.4 - 4
Rozetka.ua (Київ)
45 658 грн.
← купити
Ноутбук HP Victus 15-fa2016ns / 15.6'' (1920*1080) IPS / 144Hz / Intel Core i5-14450HХ 10 ядер 16 потоків / 20 Мб кеш, часто
Rozetka.ua (Київ)
52 800 грн.
← купити
Ноутбук HP Victus 15-fa2016ns / 15.6'' (1920*1080) IPS / 144Hz / Intel Core i7-14650Hx / 16 ядер 24 потоки / 30Мб кеш, часто
Rozetka.ua (Київ)
47 300 грн.
← купити
Ноутбук HP Victus 15-fa2016ns / 15.6'' (1920*1080) IPS / 144Hz / Intel Core i5-14450HХ 10 ядер 16 потоків / 20 Мб кеш, часто
Rozetka.ua (Київ)
43 120 грн.
← купити
Ноутбук HP Victus 15-fa2016ns / 15.6'' (1920*1080) IPS / 144Hz / Intel Core i7-14650Hx / 16 ядер 24 потоки / 30Мб кеш, часто
Rozetka.ua (Київ)
57 200 грн.
← купити
Ігровий ноутбук HP Victus Gaming Laptop 15-fa2016ns / 15.6" (1920x1080) IPS / Intel Core i7-14650HX (16 (24) ядер по 2.2 - 5
Rozetka.ua (Київ)
51 591 грн.
← купити
Ігровий ноутбук HP Victus Gaming Laptop 15-fa2016ns / 15.6" (1920x1080) IPS / Intel Core i5-14450HX (10 (16) ядер по 2.4 - 4
Rozetka.ua (Київ)
46 115 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HP 15-fa2016ns, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук HP Victus 15-fa2000 (15-fa2016ns). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук HP Victus 15-fa2000 (15-fa2016ns) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія