шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
HP (тип пристрою)

Каталог /

Ноутбук HP Victus 15-fb3000 [15-fb3022ko]

Конфігурації і ціни 2188Відгуки  Обговорення5Корисне8Аксесуари
Купити ноутбук HP Victus 15-fb3000 (15-fb3022ko) за ціною від 70200 грн.
Відео 5Фото 17

Серия HP Victus 15-fb3000

Модифікації HP Victus 15-fb3000 77
Характеристики [15-fb3022ko]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
15.6 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність дисплея
1920x1080 (16:9)
Серія
Ryzen AI
Тактова частота
2 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
32 ГБ
Ємність накопичувача
1 ТБ
Безпека
3D сканер обличчя
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Матеріал корпуса
матовий пластик
Габарити (ШхГхТ)
358x255x24 мм
Вага
2.29 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  57500 грн.    до  82500 грн.
Acer Nitro V 16S AI ...
ANV16S-41-R2 AJ
від 70 999 грн.
Asus TUF Gaming A16 ...
FA608UM-QT04 4W
від 68 443 грн.
HP Victus 16-s1000
16-s1000 A1SV8UA
від 68 999 грн.
FA608UM-NS73
від 67 879 грн.
Dell G15 5525
5525-8434
від 70 499 грн.
HP OMEN 16-ap0000
16-ap0047nr
від 62 826 грн.
HP OMEN 16-ap0000
16-ap0002na
від 72 999 грн.
Lenovo LOQ 15ARP9
83JC010CUS
Lenovo LOQ 15AHP10
83JG003FPB
від 50 964 грн.
Acer Nitro V 16 ANV1...
ANV16-42-R17 U
від 70 517 грн.
Lenovo LOQ 15ARP9
83JC0084PB
від 73 999 грн.
Lenovo LOQ 15ARP9
83JC029CUS
Lenovo LOQ 15ARP9
83JC049CUS
від 74 042 грн.
Lenovo LOQ 15ARP9
83JC039CUS
від 74 231 грн.
Lenovo LOQ 15ARP9
83JC011CUS
від 74 499 грн.
Lenovo LOQ 15AHP9
83DX00AVUS
від 62 160 грн.
HP Victus 15-fb3000
A8RS8AV
від 63 492 грн.
MSI Katana A15 AI B8VG
B8VG-423US
від 64 999 грн.
Lenovo LOQ 15AHP10
83JGCTO1WW
від 45 636 грн.
HP Victus 16-s1000
16-s1722nw
від 71 499 грн.
MSI Cyborg A15 AI B2...
B2HWFKG-006U S
від 61 099 грн.
MSI Katana A15 AI B8VG
B8VG-450US
від 77 999 грн.
Lenovo LOQ 15ARP9
83JC019CUS
від 63 999 грн.
HP Victus 15-fb2000
15-fb2713nw
від 54 468 грн.
ANV16-42-R96 P
від 49 599 грн.
HP OMEN 16-ap0000
16-ap0013nw
від 73 899 грн.
NH.QP0EP.011
від 56 450 грн.
FA608UP-QT02 4W
від 79 999 грн.
Lenovo LOQ 15ARP9
83JC003RGE
від 61 999 грн.
ANV16-61-R9M V
від 59 999 грн.

PriceHub AI18 січня 2026, 15:59
Ноутбук [HP Victus 15-fb3000](%id:2925051%) має тепловиділення процесора 45 Вт.
[Ця інформація була отримана з характеристик продукту, де вказано, що тепловиділення процесора Ryzen 5 становить 45 Вт.]
Микола КорчE-Katalog AI18 січня 2026, 16:20
А відеокарти?
яке тепловиділення Читать...
PriceHub AI18 січня 2026, 16:21
Тепловиділення відеокарти NVIDIA GeForce RTX 3050 в ноутбуку [HP Victus 15-fb3000](%id:2925051%) становить 35 Вт.
[Ця інформація була отримана з характеристик продукту, зазначених у системі E-Katalog. Відеокарта RTX 3050 має тепловиділення 35 Вт, що є важливим показником для оцінки енергоспоживання та охолодження ноутбука.]
від 70 200  до 73 649 грн.
HP Victus 15-fb3022ko (C2FF6EA)
iTMag.ua (Київ)
73 649 грн.
← купити
HP Victus 15-fb3022ko (C2FF6EA)
Noteboochek.com.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Hp Victus Gaming 15-fb3022ko (C2FF6EA)
Stls.store (Київ)
72 558 грн.
← купити
Ноутбук HP Victus 15-fb3022ko 15,6" (AMD Ryzen AI 7/32GB/1TB (SSD)/RTX 5060) (C2FF6EA) (Standard) C2FF6EA
Jabko.ua (Львів)
71 699 грн.
← купити
Ноутбук Hp Victus Gaming 15-fb3022ko (C2FF6EA)
Цифра (Київ)
71 089 грн.
← купити
HP Victus 15-fb3022ko (C2FF6EA) C2FF6EA
Geekabyte.com.ua (Київ)
71 499 грн.
← купити
Ноутбук HP Victus Gaming 15-fb3022ko (C2FF6EA) Silver C2FF6EA
Sota.store (Київ)
70 200 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HP 15-fb3022ko, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук HP Victus 15-fb3000 (15-fb3022ko). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук HP Victus 15-fb3000 (15-fb3022ko) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія