шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
HP (тип пристрою)

Каталог /

Ноутбук HP OMEN 16-am0000 [16-am0001nc]

Конфігурації і ціни 1039Відгуки  Обговорення  Корисне10Аксесуари
Купити ноутбук HP OMEN 16-am0000 (16-am0001nc) за ціною від 91999 грн.
Відео 7Фото 13

Серия HP OMEN 16-am0000

Модифікації HP OMEN 16-am0000 33
Характеристики [16-am0001nc]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
16 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність дисплея
2560x1600 (16:10)
Серія
Core Ultra 7
Тактова частота
1.5 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
32 ГБ
Ємність накопичувача
1 ТБ
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Матеріал корпуса
матовий пластик
Габарити (ШхГхТ)
357x269x24 мм
Вага
2.43 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  77500 грн.    до  115000 грн.
HP OMEN 16-am0000
16-am0073nw
від 90 780 грн.
HP OMEN Slim 16-an0000
16-an0002no C2PY44EA
від 88 179 грн.
HP OMEN Slim 16-an0000
16-an0075cl
від 76 799 грн.
HP OMEN Slim 16-an0000
16-an0011nw
від 97 600 грн.
HP OMEN Slim 16-an0000
16-an0119nr BM7B19UA
від 75 996 грн.
HP OMEN Slim 16-an0000
16-an0003nr
від 88 777 грн.
HP OMEN Slim 16-an0000
16-an0002no C2PY34EA
від 81 549 грн.
HP OMEN Slim 16-an0000
C54V322
від 87 999 грн.
HP OMEN Slim 16-an0000
C54V321
від 81 999 грн.
HP OMEN 16-am0000
16-am0003nw
від 82 555 грн.
HP OMEN Slim 16-an0000
AZ6J3AV
від 69 996 грн.
HP OMEN Slim 16-an0000
16-an0119nr
від 63 399 грн.
HP OMEN 16-am0000
16-am0229nw
від 73 449 грн.
HP OMEN Slim 16-an0000
16-an0002no C2PY54EA
від 97 903 грн.
HP OMEN 16-am0000
16-am0002nw
від 77 500 грн.
HP OMEN Slim 16-an0000
16-an0218nw
від 93 826 грн.
HP OMEN Slim 16-an0000
16-an0002no C2PY24EA
від 72 709 грн.
HP OMEN Slim 16-an0000
16-an0037wm
від 68 020 грн.
HP OMEN Slim 16-an0000
16-an0119nr BM7B39UA
від 101 789 грн.
HP OMEN Slim 16-an0000
A57WPAV
від 72 996 грн.
HP OMEN 16-am0000
16-am0095nw
від 66 257 грн.
HP OMEN 16-am0000
16-am0077nw
від 65 649 грн.
HP OMEN 16-am0000
16-am0072nc
від 89 999 грн.
HP OMEN 16-am0000
16-am0103nw
від 73 538 грн.
HP OMEN Slim 16-an0000
16-an0004ua
від 85 999 грн.
HP OMEN 16-am0000
16-am0078nw
від 58 289 грн.
HP OMEN 16-am0000
16-am0079nw
від 60 013 грн.
HP OMEN 16-am0000
16-am0057ua
від 77 899 грн.
HP OMEN 16-am0000
16-am0087nw
від 63 395 грн.

від 91 999  до 97 949 грн.
HP OMEN 16-am0001nc White (C2FF4EA)
iTMag.ua (Київ)
97 949 грн.
← купити
HP OMEN 16-am0001nc White (C2FF4EA)
Noteboochek.com.ua (Київ)
← купити
HP OMEN 16-am0001nc White (C2FF4EA) C2FF4EA
Geekabyte.com.ua (Київ)
91 999 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HP 16-am0001nc, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук HP OMEN 16-am0000 (16-am0001nc). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук HP OMEN 16-am0000 (16-am0001nc) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія