шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
HP (тип пристрою)

Каталог /

Ноутбук HP OMEN 16-am0000 [16-am0073dx]

Конфігурації і ціни 1038Відгуки  Обговорення  Корисне10Аксесуари
Купити ноутбук HP OMEN 16-am0000 (16-am0073dx) за ціною від 57599 грн.
Відео 7Фото 13

Серия HP OMEN 16-am0000

Модифікації HP OMEN 16-am0000 33
Где купить? [16-am0073dx]
Характеристики [16-am0073dx]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
16 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність дисплея
1920x1200 (16:10)
Серія
Core Ultra 7
Тактова частота
1.5 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
16 ГБ
Ємність накопичувача
1 ТБ
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Матеріал корпуса
матовий пластик
Габарити (ШхГхТ)
357x269x24 мм
Вага
2.43 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  52500 грн.    до  75000 грн.

від 57 599  до 79 150 грн.
HP OMEN 16-am0073dx (BZ4A3UA)
iTMag.ua (Київ)
57 599 грн.
← купити
HP Ноутбук HP OMEN 16-am0073dx (BZ4A3UA) Black
MTA.ua (Київ)
60 899 грн.
← купити
Ноутбук HP Omen 16-am0073dx (BZ4A3UA) CUSTOM
Touch (Дніпро)
66 999 грн.
← купити
HP OMEN 16-am0073dx (BZ4A3UA)
Noteboochek.com.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP OMEN 16-am0073dx (BZ4A3UA) EU
Zhuk.ua (Київ)
65 016 грн.
← купити
Ноутбук HP OMEN 16-am0073dx (BZ4A3UA) OMEN 16-am0073dx (BZ4A3UA)
Denika.ua (Харків)
61 045 грн.
← купити
Ноутбук Hp Omen 16-am0073dx (BZ4A3UA)
Stls.store (Київ)
66 015 грн.
← купити
Ноутбук HP Omen 16-am0073dx 16" (Intel Core Ultra 7/16GB/1TB (SSD)/RTX 5060) (BZ4A3UA) (Standard) BZ4A3UA
Jabko.ua (Львів)
58 799 грн.
← купити
Ноутбук HP OMEN 16-am0073dx (BZ4A3UA) Black
Soho.com.ua (Київ)
60 469 грн.
← купити
Ноутбук HP Omen Gaming Laptop 16-AM0073DX (BZ4A3UACUSTOM) BZ4A3UACUSTOM
Openshop.ua (Київ)
65 885 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HP 16-am0073dx, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук HP OMEN 16-am0000 (16-am0073dx). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук HP OMEN 16-am0000 (16-am0073dx) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія