шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
HP (тип пристрою)

Каталог /

Ноутбук HP OMEN Slim 16-an0000 [A57WHAV]

Конфігурації і ціни 504Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити ноутбук HP OMEN Slim 16-an0000 (A57WHAV) за ціною від 60591 грн.
Відео 1Фото 10

Серия HP OMEN Slim 16-an0000

Модифікації HP OMEN Slim 16-an0000 32
Где купить? [A57WHAV]
Характеристики [A57WHAV]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
16 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність дисплея
1920x1200 (16:10)
Серія
Core Ultra 7
Тактова частота
1.5 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
64 ГБ
Ємність накопичувача
1 ТБ
Передвстановлена ОС
DOS
Матеріал корпуса
матовий пластик
Габарити (ШхГхТ)
358x269x23 мм
Вага
2.4 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 60 591  до 77 865 грн.
Ноутбук HP Omen Slim 16t-an000 (A57WHAV) CUSTOM
Touch (Дніпро)
65 289 грн.
← купити
Ноутбук HP OMEN Slim 16t-an000 (A57WHAV) (Custom 16GB/1TB)
Zhuk.ua (Київ)
64 780 грн.
← купити
Ноутбук HP OMEN Slim 16t-an000 (A57WHAV) OMEN Slim 16t-an000 (A57WHAV)
Denika.ua (Харків)
65 284 грн.
← купити
Ноутбук Hp Omen Slim 16t-an000 (A57WHAV16GB/1TB)
Stls.store (Київ)
64 751 грн.
← купити
Ноутбук HP Omen Slim 16t-an000 16" (Intel Core Ultra 7/16GB/1TB (SSD)/RTX 5060) (A57WHAV) (Standard) A57WHAV
Jabko.ua (Львів)
71 299 грн.
← купити
Ноутбук HP Omen 16 Slim 16T-AN000 (A57WHAVCUSTOM) A57WHAVCUSTOM
Openshop.ua (Київ)
67 973 грн.
← купити
Ноутбук Hp Omen Slim 16t-an000 (A57WHAV16GB/1TB)
Цифра (Київ)
63 440 грн.
← купити
HP OMEN Slim 16t-an000 (A57WHAV) Custom 32GB RAM A57WHAV Custom 32GB RAM
Luckylink.kiev.ua (Київ)
66 923 грн.
← купити
Ноутбук HP OMEN Slim 16t-an000 (A57WHAV) (CUSTOM: 16GB RAM, 1TB SSD, Windows 11 Home)
Idrop.com.ua (Київ)
60 799 грн.
← купити
Ноутбук HP OMEN Slim 16t-an000 (A57WHAV) (W11 Home)
Smartmag.biz.ua (Львів)
64 352 грн.
← купити
HP OMEN Slim 16t-an000 (A57WHAV) A57WHAV
Geekabyte.com.ua (Київ)
68 999 грн.
← купити
HP OMEN Slim 16t-an000 (A57WHAV)
Mobileplanet.ua (Одеса)
69 757 грн.
← купити
Ноутбук HP OMEN Slim 16t-an000 (A57WHAV)
Justbuy.com.ua (Київ)
67 879 грн.
← купити
Ноутбук HP OMEN Slim 16t-an000 (A57WHAV)
Tv-mir.com.ua (Київ)
60 591 грн.
← купити
Ноутбук HP Omen 16 Slim 16t-an000 (A57WHAV) 32GB/1TB Custom A57WHAV
Sota.store (Київ)
68 562 грн.
← купити
Ноутбук HP 16 OMEN Slim 16T-AN000 FHD IPS/Intel Ultra 7 255H/16GB/1TB/RTX 5060/W11P (A57WHAV Custom Win11Pro *)
MAUDAU (Київ)
69 813 грн.
← купити
HP OMEN Slim 16T-AN000 (A57WHAV Custom Win11Pro) (16 / IPS / 1920x1200 / Ultra 7-255H / 16GB RAM / 1TB SSD / RTX 5060 / Win1
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
62 489 грн.
← купити
Ноутбук HP 16 OMEN Slim 16T-AN000 FHD IPS/Intel Ultra 7 255H/16GB/1TB/RTX 5060/W11P (A57WHAV Custom Win11Pro *) A57WHAV Cust
Compx.ua (Київ)
66 299 грн.
← купити
Ноутбук HP OMEN Slim 16t-an000 (A57WHAV) 16GB/1TB CUSTOM
Rozetka.ua (Київ)
75 338 грн.
← купити
Ноутбук HP Omen Slim 16t-an000 (A57WHAV) CUSTOM2
Touch (Дніпро)
70 299 грн.
← купити
Ноутбук HP Omen Slim 16t-an000 (A57WHAV) A57WHAV
Openshop.ua (Київ)
61 245 грн.
← купити
Ноутбук HP OMEN Slim 16t-an000 (A57WHAV)
Smartmag.biz.ua (Львів)
69 635 грн.
← купити
Ноутбук HP Omen 16 Slim 16t-an000 (A57WHAV) 16GB/1TB Custom A57WHAV
Sota.store (Київ)
61 776 грн.
← купити
HP OMEN 16 Slim 16T-AN000 (A57WHAV Custom 32GB RAM) (16/IPS/1920x1200/Ultra 7-255H/32GB RAM/1TB SSD/RTX 5060/Win11H) T-50702
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
69 151 грн.
← купити
Ноутбук HP 16 OMEN Slim 16T-AN000 FHD IPS/Intel U7-255H/32GB/1TB/RTX 5060/W11H (A57WHAV Custom 32GB RAM) A57WHAV Custom 32GB
Compx.ua (Київ)
73 582 грн.
← купити
Ноутбук HP 16 OMEN Slim 16T-AN000 FHD IPS/Intel Ultra 7 255H/16GB/1TB/RTX 5060/W11P (A57WHAV Custom Win11Pro *)
Rozetka.ua (Київ)
70 159 грн.
← купити
Ноутбук HP 16 OMEN Slim 16T-AN000 FHD IPS/Intel U7-255H/32GB/1TB/RTX 5060/W11H (A57WHAV Custom 32GB RAM)
Rozetka.ua (Київ)
77 865 грн.
← купити
Ноутбук HP OMEN Slim 16t-an000 (A57WHAV) Shadow Black
Rozetka.ua (Київ)
76 549 грн.
← купити
Ноутбук HP OMEN Slim 16t-an000 (A57WHAV Custom Win11Pro) Shadow Black
Rozetka.ua (Київ)
67 449 грн.
← купити
Ноутбук HP OMEN Slim 16t-an000 (A57WHAV321custom) Shadow Black
Rozetka.ua (Київ)
74 949 грн.
← купити
Ноутбук HP OMEN Slim 16t-an000 (A57WHAV161custom) Shadow Black
Rozetka.ua (Київ)
70 549 грн.
← купити
Ноутбук HP OMEN 16 Slim 16T-AN000 (A57WHAV Custom 32GB RAM) (16 / IPS / 1920x1200 / Ultra 7-255H / 32GB RAM / 1TB SSD / RTX
Rozetka.ua (Київ)
75 007 грн.
← купити
Ноутбук HP OMEN Slim 16T-AN000 (A57WHAV Custom Win11Pro) (16 / IPS / 1920x1200 / Ultra 7-255H / 16GB RAM / 1TB SSD / RTX 506
Rozetka.ua (Київ)
67 481 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HP A57WHAV, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук HP OMEN Slim 16-an0000 (A57WHAV). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук HP OMEN Slim 16-an0000 (A57WHAV) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія