шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
HP (тип пристрою)

Каталог /

Ноутбук HP OMEN Slim 16-an0000 [A57WHAV]

Конфігурації і ціни 530Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити ноутбук HP OMEN Slim 16-an0000 (A57WHAV) за ціною від 60591 грн.
Відео 1Фото 10

Серия HP OMEN Slim 16-an0000

Модифікації HP OMEN Slim 16-an0000 32
Где купить? [A57WHAV]
Характеристики [A57WHAV]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
16 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність дисплея
1920x1200 (16:10)
Серія
Core Ultra 7
Тактова частота
1.5 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
64 ГБ
Ємність накопичувача
1 ТБ
Передвстановлена ОС
DOS
Матеріал корпуса
матовий пластик
Габарити (ШхГхТ)
358x269x23 мм
Вага
2.4 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 60 591  до 77 865 грн.
Ноутбук HP Omen Slim 16t-an000 (A57WHAV) CUSTOM
Touch (Дніпро)
65 149 грн.
← купити
Ноутбук HP OMEN Slim 16t-an000 (A57WHAV) (Custom 16GB/1TB)
Zhuk.ua (Київ)
64 638 грн.
← купити
Ноутбук HP OMEN Slim 16t-an000 (A57WHAV) OMEN Slim 16t-an000 (A57WHAV)
Denika.ua (Харків)
65 358 грн.
← купити
Ноутбук Hp Omen Slim 16t-an000 (A57WHAV16GB/1TB)
Stls.store (Київ)
64 617 грн.
← купити
Ноутбук HP Omen Slim 16t-an000 16" (Intel Core Ultra 7/16GB/1TB (SSD)/RTX 5060) (A57WHAV) (Standard) A57WHAV
Jabko.ua (Львів)
71 099 грн.
← купити
Ноутбук HP Omen Slim 16t-an000 (A57WHAV) A57WHAV
Openshop.ua (Київ)
61 245 грн.
← купити
Ноутбук Hp Omen Slim 16t-an000 (A57WHAV16GB/1TB)
Цифра (Київ)
63 309 грн.
← купити
HP OMEN Slim 16t-an000 (A57WHAV) Custom 32GB RAM A57WHAV Custom 32GB RAM
Luckylink.kiev.ua (Київ)
66 923 грн.
← купити
Ноутбук HP OMEN Slim 16t-an000 (A57WHAV) (CUSTOM: 16GB RAM, 1TB SSD, Windows 11 Home)
Idrop.com.ua (Київ)
60 799 грн.
← купити
Ноутбук HP OMEN Slim 16t-an000 (A57WHAV) (W11 Home)
Smartmag.biz.ua (Львів)
64 352 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HP A57WHAV, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук HP OMEN Slim 16-an0000 (A57WHAV). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук HP OMEN Slim 16-an0000 (A57WHAV) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія