шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
HP (тип пристрою)

Каталог /

Ноутбук HP OMEN Slim 16-an0000 [16-an0002no C2PY44EA]

Конфігурації і ціни 504Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити ноутбук HP OMEN Slim 16-an0000 (16-an0002no C2PY44EA) за ціною від 90144 грн.
Відео 1Фото 10

Серия HP OMEN Slim 16-an0000

Модифікації HP OMEN Slim 16-an0000 32
Где купить? [16-an0002no C2PY44EA]
Характеристики [16-an0002no C2PY44EA]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
16 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність дисплея
1920x1200 (16:10)
Серія
Core Ultra 7
Тактова частота
1.5 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
64 ГБ
Ємність накопичувача
2 ТБ
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Матеріал корпуса
матовий пластик
Габарити (ШхГхТ)
358x269x23 мм
Вага
2.4 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  80000 грн.    до  120000 грн.

від 90 144  до 123 348 грн.
HP Ноутбук HP Omen 16 Slim 16-an0002no (C2PY44EA) Shadow Black
MTA.ua (Київ)
93 099 грн.
← купити
Ноутбук HP Omen 16 Slim 16-an0002no (C2PY44EA)
Zhuk.ua (Київ)
92 138 грн.
← купити
Ноутбук HP Omen 16 Slim 16-an0002no (C2PY44EA) Omen 16 Slim 16-an0002no (C2PY44EA)
Denika.ua (Харків)
93 296 грн.
← купити
Ноутбук Hp Omen 16 Slim Gaming Laptop 16-an0002no (C2PY44EA)
Stls.store (Київ)
123 348 грн.
← купити
Ноутбук HP Omen 16 Slim 16-an0002no 16" (Intel Core Ultra 7/64GB/2TB (SSD)/RTX 5060) (C2PY44EA) (Standard) C2PY44EA
Jabko.ua (Львів)
92 699 грн.
← купити
Ноутбук HP Omen 16 Slim 16-an0002no (C2PY44EA) Shadow Black
Soho.com.ua (Київ)
92 489 грн.
← купити
Ноутбук Hp Omen 16 Slim Gaming Laptop 16-an0002no (C2PY44EA)
Цифра (Київ)
120 738 грн.
← купити
Ноутбук HP Omen Slim 16-an0002no (C2PY44EA) C2PY44EA
Openshop.ua (Київ)
93 506 грн.
← купити
Ноутбук HP Omen Slim 16-an0002no (C2PY44EA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
90 144 грн.
← купити
Ноутбук HP Omen 16 Slim Gaming Laptop 16-an0002no (C2PY44EA) C2PY44EA
Sota.store (Київ)
119 340 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HP 16-an0002no C2PY44EA, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук HP OMEN Slim 16-an0000 (16-an0002no C2PY44EA). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук HP OMEN Slim 16-an0000 (16-an0002no C2PY44EA) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія