шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
HP (тип пристрою)

Каталог /

Ноутбук HP OMEN 16-ap0000 [16-ap0047nr]

Конфігурації і ціни 561Відгуки  Обговорення  Корисне7Аксесуари
Купити ноутбук HP OMEN 16-ap0000 (16-ap0047nr) за ціною від 62989 грн.
Відео 2Фото 7

Серия HP OMEN 16-ap0000

Модифікації HP OMEN 16-ap0000 24
Где купить? [16-ap0047nr]
Характеристики [16-ap0047nr]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
16 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність дисплея
1920x1200 (16:10)
Серія
Ryzen AI
Тактова частота
2 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
16 ГБ
Ємність накопичувача
1 ТБ
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Матеріал корпуса
матовий пластик
Габарити (ШхГхТ)
357x269x24 мм
Вага
2.44 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  57500 грн.    до  80000 грн.
Dell G15 5525
5525-8434
від 70 499 грн.
Lenovo LOQ 15AHP10
83JG003FPB
від 50 964 грн.
Acer Nitro V 16S AI ...
ANV16S-41-R2 AJ
від 70 999 грн.
HP Victus 15-fb3000
15-fb3022ko
від 68 665 грн.
Asus TUF Gaming A16 ...
FA608UM-QT04 4W
від 68 443 грн.
HP Victus 16-s1000
16-s1000 A1SV8UA
від 68 999 грн.
FA608UM-NS73
від 67 879 грн.
Lenovo LOQ 15AHP9
83DX00AVUS
від 62 160 грн.
HP OMEN 16-ap0000
16-ap0002na
від 72 999 грн.
Lenovo LOQ 15ARP9
83JC010CUS
HP Victus 15-fb3000
A8RS8AV
від 63 492 грн.
Acer Nitro V 16 ANV1...
ANV16-42-R17 U
від 70 517 грн.
Lenovo LOQ 15ARP9
83JC0084PB
від 73 999 грн.
Lenovo LOQ 15ARP9
83JC029CUS
MSI Katana A15 AI B8VG
B8VG-423US
від 64 999 грн.
Lenovo LOQ 15ARP9
83JC049CUS
від 74 042 грн.
Lenovo LOQ 15ARP9
83JC039CUS
від 74 231 грн.
Lenovo LOQ 15AHP10
83JGCTO1WW
від 45 636 грн.
Lenovo LOQ 15ARP9
83JC011CUS
від 74 499 грн.
MSI Cyborg A15 AI B2...
B2HWFKG-006U S
від 61 099 грн.
Lenovo LOQ 15ARP9
83JC019CUS
від 63 999 грн.
HP Victus 15-fb2000
15-fb2713nw
від 54 468 грн.
ANV16-42-R96 P
від 49 599 грн.
HP Victus 16-s1000
16-s1722nw
від 71 499 грн.
NH.QP0EP.011
від 56 450 грн.
MSI Katana A15 AI B8VG
B8VG-450US
від 77 999 грн.
Lenovo LOQ 15ARP9
83JC003RGE
від 61 999 грн.
ANV16-61-R9M V
від 59 999 грн.
ANV16-61-R8U E
від 60 499 грн.
FA608UH-R716 5W
від 49 784 грн.

від 62 989  до 81 053 грн.
HP OMEN 16-ap0047nr (B96RJUA)
iTMag.ua (Київ)
69 249 грн.
← купити
HP Ноутбук HP OMEN 16-ap0047nr (B96RJUA) Shadow Black
MTA.ua (Київ)
70 999 грн.
← купити
Ноутбук HP Omen 16-ap0047nr (B96RJUA)
Touch (Дніпро)
70 299 грн.
← купити
HP OMEN 16-ap0047nr (B96RJUA)
Noteboochek.com.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP OMEN 16-ap0047nr (B96RJUA) EU
Zhuk.ua (Київ)
67 804 грн.
← купити
Ноутбук HP OMEN 16-ap0047nr (B96RJUA) OMEN 16-ap0047nr (B96RJUA)
Denika.ua (Харків)
71 766 грн.
← купити
Ноутбук Hp Omen 16-ap0047nr (B96RJUA)
Stls.store (Київ)
67 331 грн.
← купити
Ноутбук HP Omen 16-ap0047nr 16" (AMD Ryzen AI 7/16GB/1TB (SSD)/RTX 5060) (B96RJUA) (Standard) B96RJUA
Jabko.ua (Львів)
71 299 грн.
← купити
Ноутбук HP Omen 16-ap0047nr (B96RJUACUSTOM) B96RJUACUSTOM
Openshop.ua (Київ)
70 757 грн.
← купити
HP OMEN 16-ap0047nr (B96RJUA)
Megadom.net (Дніпро)
63 500 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HP 16-ap0047nr, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук HP OMEN 16-ap0000 (16-ap0047nr). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук HP OMEN 16-ap0000 (16-ap0047nr) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія